| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

FP-Pampers

 Celkem 8 názorů.
 IK 


FP-Pampers 

(25.4.2005 19:02:02)
tak jsem tady už psala-a nyní vám můžu docela popsat náš zážitek s akcí plíny:))V říjnu minulej rok jsme posílali body na šneka.Předtím jsme od nich dostalůi naprosto vpohodě aktivní stolek(ale to bylo brzo po vyhlášení akce-a tenkrát to fongovalo naprosto vpohodě)Takže jsem u šneka neočekávala žádnou zradu.No a pak to šlo-jedna sms za druhou-posunovali termín-ale říkala jsem si-bude ho mít teda malá alespoň na vánoce.Nemáme ho zatím dodnes:))Volali jsme tam pomalu každý měsíc a pokaždý dostali jinou odpověď(hračka se jim vrátila,hračky nejsou,hračku poslali atd.)Už jsem si připadala jako blázen a myslela že se na celýho šneka můžu hezky vykašlat a raděj ho malý koupím v obchodě-protože ve 14 letech se mi na něj třeba taky vyprdne-a docela to vypadalo-že se opravdu tak dlouho budem dohadovat:)))))Nakonec jsme po půl roce konečně zjistili-že šneka sice poslali-ale firma která ho vozí ho ukradla.Zjišťovalo se totiž-kde je-a zjistilo se,že mají podepsanej dodací list-mým jménem a smyšlený číslo občany!!Takže se nám omluvili a šneka posílají znovu s omluvou.Zítra má dorazit-tak uvidíme jestli se od 5.října kdy odešly obaly k nám dostane:))
 Lída+2 


Zjištění 

(26.4.2005 19:01:58)
Musím Vás ujisti není to jen PAmpersky. Já loni posílala do SEDITY loga a nešli nám hrníčky s ferdou psala jsem E-mail a zjistilo se že to na POŠTĚ rozkrádají. Letos nám měli poslat dva ručníky a 2talířky mám jen jeden a dalšího se asi nedočkám. A děti mi brečí kde to je protože vaše robátka to nevědí,ale mí kluci 4 a 6ano. A tentokrát se mi ani nepozvali. Jsem rozčilená. A pošta jen zdražuje a krade.Loni 2hrny letos jednu osušku a 2talíře. tak to je opravdu síla.
 Petra 
  • 

Re: FP-Pampers 

(27.4.2005 14:19:09)
Dneska nám přivezli hračku ( telefon ), čekali jsme na něj od 13.1.Druhý termín poslání byl 19.3.Musím říc , že to rozvážejí opravdu zajímavé osůbky , ale hlavně že přišel.
 Jana** 


Re: Re: FP-Pampers 

(27.4.2005 15:49:26)
Tak mně dorazil telefon koncem března,body jsem posílala 18.11.Hned 24.3.jsem poslala body na druhý,mám dvojčata.SMS přišla až dnes,hračka má dorazit do 22.května.
To ztrácení věcí na poště bych odhadovala,že se děje spíš na větších poštách.Na menších snad ne,viděla jsem u nás,jak si paní vyzvedávala 4 ploché balíčky,byly to talíře za Sedity.U nás se teda nic nerozváží,kromě obchodních balíků,všechno se musí jít vyzvednout na poštu.Je tam vedoucí+1 pracovnice za přepážkou + doručovatelky,jedna pro vedlejší vesnici.Tak si myslím,že by musely být všechny domluvené,aby si něco nechaly,čemuž nevěřím.Spíš myslím,že to mizí tam,kde to jeden člověk rozváží,nevím.
Jednou u mě byla paní,co dělá na poště v Brně.Ukazovala jsem jí hračky ze soutěže.Tak povídala,že takových zásilek chodí spousty,že lidi hodně soutěží.
Taky se mi ceny pošty zdají přehnané,v porovnání s kvalitou jejich služeb,ale bohužel,jak to poslat jinak...
 Jana** 


Zelené ubrousky HH 

(27.4.2005 16:26:55)
Nemáte někdo vyzkoušené zelené ubrousky Helen Harper? Je na ně akce v Makru,tak jestli jsou srovnatelné s modrýma.
 JaninaK 


Re: Zelené ubrousky HH 

(27.4.2005 20:46:20)
Jani, zelene HH jsou hodne podobne modrym co do pevnosti a vlhkosti. Jsou ale jinak parfemovane (me voni hur) a hlavne nemaji to plastove zavirani krabicky ale obycejne lepitko jako treba Johnson. Jinak jsou vpohode.
 Jana** 


Re: Re: Zelené ubrousky HH 

(27.4.2005 21:47:59)
Jani,díky za zprávu.Zítra si je nechám koupit.Že to nemá to zavírání mi nevadí,dám je do Pampers boxu.Stejně se mi asi dvakrát stalo,že to zaklapávat vůbec nešlo,asi jsem narazila na zmetek,teď dojíždíme ten kufřík,předposlední balení a zaklapávat šly všechny balíčky.
Mně moc nevoní ani ty modré,protože je to taková vlezlá vůně a jsou mi tím cítit ruce,se musím umýt nějakým mýdlem,co "smrdí" ještě víc,jinak to cítím pořád:o)
 Lída+2 


Re: Re: Re: FP-Pampers 

(27.4.2005 17:19:21)
Já už poštou balík neposílám jen PPL. Mám aspoň jistotu.Ještě se nikdy nic neztratilo.
S pohledama a dopisama je to horší.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.