| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Papír

 Celkem 3 názorů.
 Jitka,Anetka 14 měs. 
  • 

Papír 

(25.4.2005 15:20:30)
Nikdy jsem si nemyslela,že papír může být k jídlu,ale díky dcerce vidím,že ano.Kdykoliv se jí do rukou dostane sebemenší kousek papíru koukne kolem sebe jestli jí někdo nevidí a hned ho začne žvýkat a následně spolkne.Takže musím všechno schovávat,ale někdy se to uhlídat nedá.Je po tom papíru úplně divá a já nevím jak jí to odnaučit.Plácání přes ruku a slůvka fuj,ee na ni neplatí.Nemá někdo podobnou zkušenost?Předem moc děkuji.
 lenulka3 


Re: Papír 

(25.4.2005 17:29:36)
Jitko, my máme ročního synka a s tím papírem jsme na tom úplně stejně. Jakmile se mu dostane do ruky časopis, ale třeba i papírová krabice nebo cokoli jiného, okamžitě si začne ukusovat a je mu úplně jedno jestli na něj koukáme nebo ne. Pokud na něj koukáme, tak s toho má navíc srandu. Taky nevíme jak mu to vysvětlit, snad to časem přejde. Je fakt, že stále si ještě strká do pusinky skoro vše, ale zdá se že už ne tak často.
Martino, nám byl minulý týden rok a malý vážil jen 8,20kg, ale svoji porodní váhu ztrojnásobil. Je hodně aktivní, nevydrží chvíli v klidu, ale co se týče jídla, tak s tím problémy nemáme. Zatím mu nedávám hodně druhů jídla, ale sní vše a s chutí a porce má dost velké.
 Martina, Nela 1rok 
  • 

Re: Papír 

(1.5.2005 12:10:39)
Ahoj Jitko,
naše Nelinka měla taky období, kdy konzumovala papír s velkou oblibou. Bylo to kolem 10. - 11. měsíce, a pak se to samo upravilo. Přestala je jíst, asi zjistila, že to není to pravé ořechové.Teď si časopisy už jen prohlíží, je jí jedno jestli co v něm je, hlavně, že otáčí listy a společně u toho "povídáme".
Určitě to Anetka taky zjistí a sama přestane. Zkus jí ukazovat obrázky a říci jí, že tím, že je jí, jím ubližuje. Pochopí to a časem pojídání papíru zruší.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.