| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

plvačo

 Celkem 3 názorů.
 DanielkaPilna 


plvačo 

(24.4.2005 8:13:04)
Dano, plavčo taky nahrazujem, u nás je to trochu komplikovaný s dojížděním do Berouna, jednou tam s náma byl A., když byla G. pryč, ale pak už nemohl, tak nám 1 hodina propadla, to se nedá nic dělat ( i když nás to stojí "jen" 190 Kč), a ted určitě taky něco propadne, přeci jen budeme asi mít taky nějaký výjezdy a v létě taky budeme mít jen nějaký individuální hodiny, pokud tu zrovna budem, ale nepřijdou mi to vyhozený peníze, utrácíme za větší "blbosti"

a holky to opravdu děsně baví, ted v pátek byly obě naprosto úžasný, Kačka už je po týdenním kurzu naprosto profesionální potápěč a plavec, Eli to taky docela jde (líp než mně, já se vždycky trochu bojim nových cviků:)) a obě u toho jásají a smějou se a už tam i spolu dovádí, minule se chtěly furt líbat, pokud se teda zrovna nedržely pod krkem:))

vím , že ty nemoci u mimin jsou fakt opruz, obzvlášt když jsi byla sama ještě nemocná, ale myslim, že to plavání stojí za to- pokud to teda Kristýnku i tebe baví

 Gábina & K+K 


Re: plvačo 

(24.4.2005 10:48:56)
Ahoj holky,
tak jsme zpátky z jizerek a máma měla s Kačenkou noční premiéru. Zvládly to dobře, Kačenka má sice už zase rýmu, takže v noci nemohla moc spát a asi 2h byla vzhůru.
Máma jí večer a ráno zkoušela dát to UM a ona ho nechtěla, tak když jsme přijeli domů, tak se ke mě přicucla, aby to dopila :-)
Tak nevím, jestli vyzkouším, ještě jiné mléko, nebo jestli jí to mám dát z jiný flašky?
Měla to v Aventu bez ventilu, aby to teklo samo, ale prej si večer 2x cucla a pak už to nechtěla a ráno vůbec. Tak příště asi zkusím normální flašku s dudlíkem.
Jinak svatební trachtace byla povedená, oznámili, že jsou těhotný, takže se chystá další přírůstek. Teď už zbývá jen jeden pár z té naší partičky, který není ani oddán ani těhotný :-)
Jedni známí tam měli dokonce 3 nedělní mimčo :-)
Já jsem ale byla docela unavená, tak jsem si šla lehnout kolem 12 a nestihla jsem už noční tanečky :-)
Ráno jsem se ale stejně probudila v 6.30, jak jsem naučená od Kačenky, ale pak jsme si ještě další 2h chrupli.

 Gábina & K+K 


Re: plvačo 

(24.4.2005 11:18:33)
Danielo, Eliška byla ve vodě taky skvělá, vidíš, že ani Iveta nepoznala, že jste s námi na pobytu nebyly :-)

Dano, určitě to nevzdávej, zkus se třeba domluvit, jestli si to můžeš nahradit i přes léto.
My budeme zase pryč v květnu, tak si to budeme taky nahrazovat. Danielo, tak se můžeš přidat k naší náhradě, příště se domluvíme s Martinou na termínu. Ptala jsem se jí, jestli můžeme v příštím kurzu zaplatit o hodinu méně, ale říkala že ne, tak si nejsem jistá, jestli to povolí vám.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.