| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Snad k lepšímu...

 Celkem 9 názorů.
 Dana+Kristýnka 
  • 

Snad k lepšímu... 

(23.4.2005 23:01:16)
Ahoj holky, potěšily mně vaše zprávičky a doufám, že i teď se mimískům daří líp... Snad je útěchou, že v době nemoci se jim má budovat jejich imunita, ale nešlo by to i bez těch bolístek???

To naše plavání, Lucko, mně mrzí, neříkám, že to vzdám na stálo. Ale už teď bychom nahrazovaly 2 hodiny a chci taky někdy do prázdnin odjet mimo Prahu, což by bylo další nahrazování... Ještě uvidíme. V pondělí tam zavolám a pokud mně řeknou, že mně vrátí jen 30 %, tak chodit budeme. Ale byl to takovej blbej začátek. Jak to máte, Gábi a Danielo, v Berouně? Taky nahrazujete?

Jinak Kristýnku asi taky trápí zuby, dnes jsem ji asi "jen" 2 hodky uspávala:(( Chce se jen chovat, v náručí usíná, jak ji dám do postýlky, spustí.

Hanko, raduju se s váma! Příští týden prochajdu vítám.
Zatím pa, dobrou.
 Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 


Re: Snad k lepšímu... 

(24.4.2005 7:28:21)
Ahojky,
tak Vali je ok.Dnes spala celou noc do 6:45.Tak že se to vrátilo do starých kolejí huráááááááááá:-))))
V pondělí jdem na kontrolu k naší Dr. a ve středu můžem plavat a natáčet Jupííííííí :-))))
Dano-mi taky na prázdniny přerušujem plavčo(a když budem třeba v Praze tak jde v létě si zaplatit jednotlivé hodiny)) a v září zase začnem.Nevzdávej to je to škoda.Jinak si taky nahrazujem plavaní když nechodíme.:-)

Dnes odjíždíme do Hrusic,už se těším,že vypadnem z bytu,jak jsem tu byla s Val zavřená,tak mi fakt málem hráblo.Zjistila jsem,že má trpělivost zná meze:-))))

No přeju hezký zbytek víkendu!!!!
 Petra Švendová 


Re: Re: Snad k lepšímu... 

(24.4.2005 7:47:39)
Lucko, tak si výjezd hezky užijte. My jsme se včera pustili do rekontrukce dětského pokoje, takže tvrdneme doma. Už mi to taky leze na mozek. Jsem tu celý týden, navíc s vynecháním všech aktivit a teď ještě o víkendu.
 DanielkaPilna 


Re: Re: Re: Snad k lepšímu... 

(24.4.2005 8:01:00)
ahoj holky,

tak mám radost, že se má Val dobře a užijte si výlet!

my byly včera skro celej den venku a taky podle toho vypadáme, hlavně Eli , má pěkně rudej obličej, ï když jsem jí namazala, ale nevzala jsem to sebou a na celý odpoledne jedna vrstav asi nestačí, i když je fakt, že to pěkně peklo a my ještě seděli na konci, sama jsem si odpoeldne připadala, ža mám úžeh - tak pozor!:)), i když dnesk auž je nějak zataženo:))

ale jinak to bylo super, měli jsme spoustu dobrůtek (sama jsem se vybičovala a upekla lívance:)) a vínko a hráli petangue, děti se nám tam bezvadně pletly, ale byly hodný - chovala sejm si tříměsíční mimčo a holky - já už vůbec nevěděla jak se drží:))hrůza jak se to všechno zapomíná

 Gábina & K+K 


Re: Re: Re: Re: Snad k lepšímu... 

(24.4.2005 11:20:13)
Lucko, přejem Valince, že už jí je líp a hezky spinká.
Užijte si Hrusice!
 Gábina & K+K 


Re: Re: Re: Snad k lepšímu... 

(24.4.2005 11:22:18)
Petro, tak hezky pracuj a pak nám to aspoň nafoť, abychom viděly, jak pokračujete :-)
Jakou bude mí tpokoj barvu?
My ještě s pokojíčkem počkáme, přeci jen je to pohodlnější, když mám Káču u sebe a nemusím nikam lítat :-)
 Petra Švendová 


Re: Re: Re: Re: Snad k lepšímu... 

(24.4.2005 12:35:39)
Ahoj Gábino,
barvu pokoje ještě nevíme, zatím jsme jen rozkopali podlahu. Byl tam koberec nalepený na zničených parketách a pod tím různé dlaždice, beton, desky .. no hrůza. Musí se na to přijít podívat podlaháři, abychom se domluvili co a jak dál. Pak přijdou na řadu stěny a strop. Celé to budeme škrábat a štukovat. Taky se bude předělávat elektrika. No je to běh na delší trať. Je to v hrozném stavu. Tajně doufám, že by to mohla mít Emča na první narozeniny. No uvidíme.
Jinak ji taky zatím necháme v ložnici. Je to pohodlnější a navíc je pořád pod dohledem. Z pokoje bude zatím herna.
 Petra Švendová 


Re: Re: Re: Re: Re: Snad k lepšímu... 

(24.4.2005 18:55:11)
Tak mi dneska Emča zlikvidovala brýle. Vztekle vykopla nohu, když jsem se nad ní skláněla v postýlce a trefila se přesně. Odlomila na nich opěrku u nosu a taky to dost bolelo:-). Musela jsem vytáhnout staré.
 Petra Švendová 


Re: Snad k lepšímu... 

(24.4.2005 7:41:40)
Ahoj Dano,
z nahrazování si nic nedělej, pokud to nenecháš na poslední chvíli, tak to určitě doženete. My teď máme k náhradě taky 2 hodiny a mám pocit, že možná vynecháme i potřetí. Emča stále ještě nudlá a pokašlává. To pak bude už dokonce 3x a chceme jet taky navíc alespoň jednou mimo Prahu. Až bude Emča ok, tak to postupně začneme dohánět. Pokud to nestihneme dohnat všechno, tak taky nic neděje. Co se dá dělat. Nemá smysl to honit za každou cenu.
Mám obavu, že vám teď vrátí už jen těch 30%, poměrná část to byla po prvních dvou hodinách. Radši to ale ještě ověř.
Důležité je, pokud vám to vyhovuje a Kristýnce se plavčo líbí. To vás pak nějaká absence hned v začátku nemůže rozhodit!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.