| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Večerní report

 Celkem 1 názorů.
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Večerní report 

(23.4.2005 21:29:39)
To bylo dneska ale krásně, co? Odpoledne jsme byli 2 hodiny venku se dvěma sousedkama, 6 dětiček - nádhera!! Obě byly na větvi, jak Lenička krásně mluví. U našich zvládla téměř celý vozový park - náklaďák (klaďák), traktor, pick-up, autobus (bus), motorka (motota), míchačka, no je to šikulka. Dneska bez přípravy na mě vybafla, že chce kalkulačku - kalkulač. Myslím, že žádné slovo už jí není cizí :oDDDD.

Po obědě mi spí doma v rozmezí 1-2,5 hodiny, jak kdy. V kočárku spí na vzduchu i déle, ale než usne, to je práce. Resp. nechce si lehnout, sedí a čučákuje ven a až už je hodně unavená, tak opře hlavu a pak už chrní raz dva, tak ji položím. Někdy to trvá i hodinu, než se unaví.

Já tady mám dvě pračky na žehlení, tak si jdu pustit video a dám se do toho, zítra se mi k tomu přidá další, tak ať nejsem zavalená.

Cis, já se taky přimlouvám za mladou sexy čarodějku - černý hábit s kraťoučkou sukénkou, óóóbrovský výstřih... :oDD A hlavně foto!!!! Péťa má v pátek večer ve školce na zahradě pálení čarodějnic s opékáním buřtů a následně pak děti, které chtějí ve školce přespat, se přesunou do třídy na čarodějnický večírek a pak půjdou chrupat. Jsem zvědavá, jak zvládne první noc bez maminky, bude mít takovou přípravku na školu v přírodě, kam jede za 14 dní. Ach jo, ty děti nám rostou moc rychle...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.