| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

:)

 Celkem 4 názorů.
 IK 


:) 

(23.4.2005 8:20:40)
Ten domek z Original masivu je hezký-ale na mě působí trochu jako velký srub.Dřevo miluju-ale myslím-že do města by se moc nehodil.K němu si představuji přírodu-klid a pokud možno podobné staby v okolí.
To je asi problém všech co vybírají-nejde si vybrat jenom co by se nám líbilo-ale musí se přihlížet k okolní zástavbě-např. vím-že město může omezit výšku domků -v určité zástavbě by měly alespoň přibližně být stejně vysoké.Ale to je asi jak kde.
Nejlepší by samozřejmě bylo mít místo v klidu o samotě na svým velkým pozemku.Bojužel ale takových je ve městě málo-a já jsem typ který potřebuje město a dostupnost služeb k životu.
Jo-vždycky je v životě něco za něco:((
 Rolandik 
  • 

Re: :) 

(23.4.2005 12:15:45)
Chcela by som bývať tak isto v drevenom dome. Mne sa zatiaľ najviac páčia asi tieto http://www.drevodom.sk/index.htm. Na svojej stánke sa chvália, že až 70% výroby je pre Talianov. Asi majú podľa všetkého dobré ceny.

 Paja 
  • 

Re: Re: :) 

(24.4.2005 22:15:19)
Ahoj,podivejte se na www.living.cz na diskusi "stavba a dum" je plno prispevku na toto tema.Ja bych drevostavbu nechtela,ale urcite ma i sva plus.Paja
 pabakuku 


Re: Re: Re: :) 

(25.4.2005 11:22:59)
Také se přimlouvám za Living, tam se člověk opravdu inspiruje.
My jsme se rozhodovali před rokem. Chtěli jsme dřevostavbu, z prostého důvodu časového nedostatku, chtěli jsme dům postavit co nejrychleji a co nejrychleji bydlet, také jsme se mylně domnívali, že dům tohoto typu vyjde levněji.
Sháněli jsme informace jezdili, vyptávali se a nakonec jsme se rozhodli pro dům zděný.
Odradila nás i ta skutečnost, že domy jsou stejně drahé jako zděné, jinde v evropě je tomu jinak, tam jsou velké cenové rozdíly a proto si řada lidí dřevostavbu pořizuje. Na dřevostavbu dostanete i nižší hypotéku, protože spadá do jiné kategorie než zděné domy, to pro nás hrálo také velkou roli, protože peněz v hotovosti nemáme tolik. Dřevostavba se do budoucna nezhodnocuje tak jako zděný dům. Tak to jsem uvedla ty nejhlavnější důvody, které nakonec rozhodli pro zděný dům, ačkoliv v prvopočátku jsme byli velkými příznivci dřevostavby.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.