| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

prádlo prádlo prádlo

 Celkem 3 názorů.
 due soli 


prádlo prádlo prádlo 

(21.4.2005 17:09:46)
Jsem ráda za tuhle diskusi!! Zrovna peru dnes třetí pračku!! Nevím kolik do měsíce, ale řekla bych, že tak 5 - 6 praček týdně, někdy víc.. Mám ráda, když prádlo hezky voní. Co se týká triček na doma, tak bych ráda nosila jedno tři dny, ale mimi (4 měsíce) často ublinkává a tak mám 3 trička na den... No, právě teď mi opět ublinkla.. Jinak mám možná výhodu, že mě žehlení hrozně moc baví!!
 Marta, Adam2/04, David1/08 


Re: prádlo prádlo prádlo 

(21.4.2005 17:28:08)
Ahoj Margret... ja prave peru od pondelí asi 100, proto me tato diskuze napadla...:-) Me zehlení taky docela baví, ale asi spíš z toho důvodu, že mám dobrý pocit z toho, když je vše vyžehlené :-) Jenže další den je to zas od znova, je to proste koloběh...Já jsem ze 6 dětí a mám pocit, že máma ani tak moc neprala...A to mám pračku na 5,5 kg a vždy ji naplním :-(
 due soli 


Re: Re: prádlo prádlo prádlo 

(21.4.2005 18:13:01)
Jééé, ksichtík bude sušit na zahradě - to závidím, to bude vonět!!! Ani nevím Marto, jestli se u nás (u mých rodičů) taky tak pralo dřív.. Ale možná, že je to všechno i dobou. Vezmi si třeba myčku nádobí. Dřív nebyla a talíř když byl od drobků tak jsem to jen smetla a vratila ho do skříňky, no a dneska - šup s ním do myčky!! Takže myčku pouštím tak 3x týdně!

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.