| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Zuzi

 Celkem 2 názorů.
 Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 


Zuzi 

(20.4.2005 14:36:47)
Tak to máš pravdu. Ale můj muž si to vyzkoušet teď....teda spíš viděl, jak to teď s Matějem mám. Byl doma, protože byl nemocný a my chodíme každé dopoledne ven, pak oběd a rychle spát a po spaní na nočník a ven a přijdeme až kolem páté - šesté hodiny a já jsem úplně K O! Tak teda docela koukal.:-)Teď teda nechodíme, protože je nemocný Matýs, ale ode dneška už teploty nemá a já to spíš než na zuby, vidím na virózu. Můj muž jí měl do soboty. Takže možná jedno s druhým. Zítra jdeme na kontrolu, tak uvidíme, kdy nám začne opět ten venkovní kolotoč:-)))

S tím spánkem. No sice vstává v 6, ale Teri taky chodí spát o 2,5 hodiny dřív než Matýs a vstává jen o hodinu dřív...v 5. Spinká Ti dopoledne? Matěj už právě ne. Ten jen tu hoďku po "o" :-)))
 Petra+2 


Re: Zuzi 

(20.4.2005 20:29:09)
holky, nezoufejte, náš Martínek někdy mezi 3 a 6 měsíci nespal přes den vůbec (ani minutu), pak spal asi půl hodiny dopoledne a hodinu odpoledne, pak jen po obědě asi hodinu a teď mi spí běžně 1,5-3hodiny po obědě a přes noc tak 11 hodin, takže zlepšující se tendence!
Marti, nevěděli to ještě ani tcháni, takže to musí být novinka, nebo to tajili a tys to prokecla -hihi, máš průšvih!
pa P.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.