| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Úterý

 Celkem 2 názorů.
 tinas 


Úterý 

(19.4.2005 11:38:36)
Ahoj lidičky. :-)

Já se dneska mám. Doma jsem sama až do odpoledne a kromě hromady žehlení mě nečeká žádná další práce. Ne,že by nebyla,ale prostě se mi do ní nechce. Naty ráno odjela se školkou na výlet do Zoo a bude se vracet až v půl čtvrté. Petřík je ve škole a dnes taky bude v družině až do tří. Připadám si skoro jako bezdětná. :-))
Už v půl šesté ráno jsem smažila řízky pro ty svoje hladovce. Naty měla sebou mít oběd a Petřík si ten řízek poručil do školy k svačině. To se tak někdo má. :-)))

Janino,
neříkej mi,že tě ten čurbes doma překvapil. Přece jsi sama ve skrytu duše tušila,že pánové nehnou ani brvou a budou si v tom čurbesu rochnit. Pokud potřebuješ sladké na uklidnění,tak zaskoč placičky ještě máme. Navíc jsem k nim právě koupila obrovské tmavě červené jahody. Mňam.

Tinas
 JaninaH 


Re: Úterý 

(19.4.2005 12:16:51)
Tinas,
nelákej mě, nebo jsem u vás jak na koni! U vás je tak hezky čisto a útulno, a ze Žižkova je to kousek! :-). Budu se cpát placičkami a koukat s Petříkem a Natálkou na pohádky.
Ba ne, dneska bohužel nemůžu, protože mi přijdou zaměřit žaluzie. Rozhodla jsem se takto: u dětí bílé, v kuchyni tmavší a v obýváku světlejší z těch dvou odstínů, co jsme spolu vybraly. Přinejhorším je za nějaký čas vyměním. Mám to od známého, který má velkou zakázku od naší firmy, tak budu mít velkou slevu.
Musím teď končit, ještě se ozvu.
J.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.