| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pojištění

 Celkem 5 názorů.
 Bruni 


Pojištění 

(19.4.2005 10:46:37)
Ahoj holky, máte děti pojištěné? A jestli jo, tak kde a jakým druhem pojištění?
My jsme pojištění u Amcico, ale Adama jsme zatím nepojistili. Jiřík je pojištěný zároveň se mnou, ale platíme docela dost a myslím, že možná skoro zbytečně. Tak teď přemýšlíme, že pojistku změníme, a tak sháním informace.

Adam si dneska roztrhl bradu - má tam tři stehy. Teď spí, doufám, že až se probudí, nebude ho to moc bolet.
 kudlanka nábožná 


Re: Pojištění 

(20.4.2005 20:15:04)
Ahoj Ivo,

tak u mě moc informací nepochytíš :)). My děti pojištěné nemáme. Prostě jsme do toho nešli, protože zkušenosti mých známých a mojich (měla jsem úrazové pojištění) je takové, že ani trochu se nevyváží poměr platby pojistného x výplata plnění... Počítám běžné úrazy. Ale nevím, nestudovala jsem všechny možné pojišťovny, slyšela jsem, že Amcico je drahá, ale výborná pojišťovna.

Míša (ten starší 5-letý) si vloni taky roztrhl bradu, když vjel s hlinikovou koloběžkou do kanálu a upadl na řídítka bradou. Měl 2 stehy. A v nemocnici jsme se informovali, kolik by tak dostal, kdyby byl pojištěn...bylo nám řečeno, že v průměru cca 15 Kč za steh. A k tomu musíš vyplnit hromadu papírů...

Já uvažuju, že se nechám pojistit nějakou životní pojistkou, spíš na to, kdyby se mi něco stalo, tak mají děti aspoň nějaké penízky do začátků. Jinak se spíš snažíme mít nějaké fuflíky pro nepředvídatelné situace.

Asi tak :)).

Ahooj HELA
 Bruni 


Re: Re: Pojištění 

(21.4.2005 14:10:51)
Helčo,
díky.
My jsme o tom, že pojistíme Adama, uvažovali už předtím, než si tu bradu roztrhl. On je o hodně větší poděs než Jiřík :-). V pondělí jsem mluvila s pojišťovací agentkou, kdy se sejdeme, no a v úterý Adam takhle blbě spadnul. Ještě že spadl "jen" na tu bradu. Bylo to snad jak naschvál. Ještě jsem mu v pondělí zkoušela přilbu, ale byla mu malá a větší prý přijdou příští týden..
U Amcico jsme pojištění díky tchýni, která má přítelkyni pojišťovací poradkyni. Já jsem se o pojištění nikdy nezajímala, jako dítě nás naši asi ani nepojistili, ani sebe. Moje (zároveň se mnou je pojištěný i Jiřík) pojištění platí zatím tchýně, takže mi bylo fuk, jaká je to pojišťovna.

 Delete 


Re: Re: Re: Pojištění 

(23.4.2005 2:42:55)
My jsme holky nepojistili, i když už bychom na tom asi něco trhli....ale mně to přijde úděsné, to papírování kolem, takže tohle neřešíme. Jen já s manželem si platíme životní pojistku, já proto, že jsem plynule navázala na tu, co mi platili naši v dětství a manžel proto, že stejně musel řešit důchodové připojištění nebo co....

U nás se stále marodí, střevní chřipka je pryč, zato jsme se plynule přesunuly k zánětu spojivek, k rýmě a u malých i k hnusnému kašli....po dlouhé době se zase v noci buděj, asi je jim fakt nedobře.
Jo, jo, celou zimu jsme byly zdravé, začalo jaro.....a my se ještě nedostaly ven....stejně jako loni a předloni.....
 Míša*Tom*Any 


Re: Re: Re: Re: Pojištění 

(25.4.2005 9:14:17)
Ahoj holky,
o víkendu měl Tomáš už 12.narozeniny,takže jsme slavili a na net nabyl čas.
Mám teď navíc před poslední zkouškou z logopedie,tak se musím přinutit k učení.(Díky za vaše povzbuzení-někdy toho mám taky plný zuby a to mám "jen" 2 děti a ne jako Andie).

Musím se pochlubit našimi pokroky-Anetka už neplínkuje ani v noci,nemá dudlík a spí ve vlastní posteli.Teď se učí jezdit na tříkolce,ale žádný zázrak-ještě že jsme nekoupili k narozeninám kolo!

K tomu pojištění.Tom má pojistku u AMCICA-hlavně díky babičce,která nám to doporučila.Je to opravdu hodně drahé pojištění-sice i se spořením,ale za zlomenou klíční kost dostal tolik,co dává Česká pojišťovna:)
Obecně lze říct,že pojištění+spoření je nevýhodné!Lepší je to každé zvlášť.
My s manželem máme oba dost vysokou životní pojistku,aby děti,kdyby se nedejbože něco stalo měly aspoň finanční zajištění.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.