| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Hubnutí

 Celkem 16 názorů.
 Paty, Any(1.12.03), Kamča 9/89 


Hubnutí 

(19.4.2005 9:32:27)
Dáši, mám 8 kg navrch po porodu (pneuška kolem břicha, atd.). Mám skoro o dvě čísla větší velikost. Jenže jsem hrozně mlsná a žravá. Proto jsem se rozhodla, že to zkusím radikálně shodit a pak to jen udržovat.

Chodím k tomu 2x týdně na aquaaerobic a ty dny, co nejdu doma posiluju.
 Dáša,Ondra10/03Lucka1/06 


Re: Hubnutí 

(19.4.2005 11:26:05)
Paty ale nevypadáš na to :o)
Chápu tě, jsem taky žravá, má navíc 6 kilo a o číslo větší velikost a o půl čísla větší nohu! Ale moc to neřeším ,počkám až po druhým dítěti.
Ale tu Margitovu dietku bych zkusila. Myslím, že tam má dobrý jídla (ananas, šunka a tak ne?)
 Dáša,Ondra10/03Lucka1/06 


Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 11:35:05)
Tak jsem začala hledat tu Margitovu dietku a hned druhý odkaz tady ji nedoporučuje :o(
Ale možná pořád lepší než ty moje čokoládičky...

 Paty, Any(1.12.03), Kamča 9/89 


Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 11:36:04)
Ananas pokud vím, ne. Ale je to docela tvrdý. Jí se jen 3x denně a někdy je to jídlo minimální - dnes například večer mám jen šunku, ale můžu jí sníst, kolik chci. A přes den máš hodně pít a můžeš jíst nějaké ovoce, ale jen jeden druh - třeba jabka.

Dietu jsem našla na stránkách www.nadoma.cz;diskusní fóra;domácnost;diskuse s názevem Jak rychle snodit a je rozepsaná na třetí stránce od zadu. Drží se to 14 dní, pak si dáš 14 dní pauzu a pak můžeš držet zase znovu, podle toho jak moc chceš shodit. Má to prý velký úspěch. Aspoň to tam píšou.
 Šárka (Martínek, Alenka) 


Re: Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 12:04:58)
ahojky,
tak jsem nakoukla na tu Margitovu dietu, a přijde mi, že je tam hodně masa a vajíček.
Tak to nebude nic pro mne. Já mám ráda hodně zeleninu a ovoce.
Táta drží dietu, že má jídelníček upravený podle krevní skupiny. a už má 9 kg dole.
 Martina_Sam_Nath 


Re: Re: Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 12:31:30)
Ahoj Všem

Já teda včera s knížkou neuspěla, je jich moc, tak v tom budu muset udělat přehled, než nějakou koupím :o).
Ale zase jsem v Litexu pořídila plavky, tak jsem spokojená.
A dneska sandály na ven, protože na mě už je moc teplo :o) a předem k narozkám od Michala nový skla do brýlí. Jen jsme se na ně ptali a nakonec řekl, že mi je pořídí, než pořizovat dioptrický sluneční. Že by to bylo zbytečně dražší. Jsou to ty samozabarvovací, mají teď kampaň v televizi. Jsem mooc zvědavá. Budou příští týden.

Odpoledne jdem na tu prohlídku k dr, tak jsem zvědavá jak konečně dopadneme s tím naším očkováním. Už to chci mít z krku.
 Pavlína, Vojta 8/99,Vítek 6/02 


Re: Re: Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 17:05:31)
Ahoj Šárko :)))
už jsem tě tu před pár dny "zdravila", ale asi sis nevšimla :)
tu dietu podle krevní skupiny má táta vyčtenou z knížky nebo sestavenou odborníkem přímo na něho?
Existuje dieta, která má nastartovat spalování tuků a neukládat je, možná je to něco na způsob toho Margity - s vajíčkama, i když tam se vlastně jí jen bílky, stačí dát do vyhledáváče "sacharidové vlny". Ale já to držet nemohla :(( málo pestré, aspoň ze začátku, bílky, tvaroh, ryba... vše nesolené, jen bylinky a zelenina jsou teda povolené.
 Šárka (Martínek, Alenka) 


Re: Re: Re: Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 17:56:13)
Ahoj Pavli,
jsem ráda, že vidím někoho známého.
Táta (spíš já) jsem mu to našla na internetu. Ale osobně nejsem zastáncem tohoto typu diet.
Jediná výhoda od Margitovy diety je, že strava se dá nakombinovat velmi pestrá. Ale platí hlavní pravidlo - nepřejídat se, a hýbat se.
Pokud by ses chtěla na tu dietu podle krevních skupin podívat, tak www adresa je
http://vyziva.danjutsu.com/view.php?cisloclanku=2004010701

 Martina_Sam_Nath 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 18:04:05)
Kdybyste chtěli, tak večer můžu opsat tu dietku od Svaté Anny. Taky je dobrá na nastartování hubnutí. A zabrala nám.
Jsem sama tak snad budu mít chvilku čas :o)))
 Vlaďka26/Ondra04,Káťa06,Thea14 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 20:20:50)
Ahoj holky, jen jsem zahlídla, že se bavíte o dietách...bílkovinovou většinou držej kulturisti, protože "spálení" bílkovin dá tělu nejvíc zabrat a při jejich rozkladu musí použít i tuky a cukry. Já ji držela, když jsem chodila do posilovny a bezvadně zabírala...od té doby si můžu dát v podstatě cokoli, nehlídám se moc a váha se drží +- 1kg. podotýkám, že už je to 5 let, co jsem ji držela a už 4 roky necvičím...

Tak zlomte vaz :-)
 Bibi* 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hubnutí 

(19.4.2005 22:50:42)
Ahojky,Gabča na "krkavčicích" vznesla dotaz na naše nedonošeňátko,tak to napíšu pro všechny.Moc děkuji za optání,je v pořádku,má přes 1700g,je už na postýlce,maminka má mlíka dost,malá se učí tahat od ní,brzy ji přijmou zpátky,jestli už se tak nestalo,dlouho jsem je kvůli našim nemocem neviděla.
Nyní řeší,zda koupit "kýbl"na koupání či vaničku,já nevím,kyblík jsem neměla,já prcky zpočátku sprchovala,později se hrozně rádi rachtaly ve vaničce s nafukovacím polštářkem pod hlavou.

Vršky sbírá celá rodina,do kdy je mám "kolekcionizovat"?
 Dáša,Ondra10/03Lucka1/06 


vršky 

(20.4.2005 8:30:27)
Ahoj Bibi,tak jestli správně rozumím tomu "sprostýmu" slovu na konci :o), tak já bych si vršky brala vždycky na srazíku, pokud by vám doma zavazely, tak jsem ochotna si je kdykoliv vyzvednout :o)
 pavlaaa 


upršená středa 

(20.4.2005 9:08:27)
Ahojky, zdravím po delší době. Včera jsme s Alexandrem absolvovali doktorský maratón, bylo to celkem náročné. Váží 6940g, měří 67cm a jeho psychomotorický vývoj v 5 měsících odpovídá cca 4 měsícům. Před měsícem měl ve zprávě, že odpovídá necelým 3 měsícům, takže si udržuje měsíční zpoždění. Což je celkem pozitivní informace, hlavně že se ta opožděnost nezhoršuje a vývoj pokračuje. V 20 měsících už snad nikomu nebude vadit, že tabulkově odpovídá 19 měsícům :-))). V něčem je na úrovni svých 5 měsíců, v přitahování do sedu je pořád na úrovni necelých 3 měsíců, ale to snad spravíme. Hypotonie přetrvává :-(. Chválili nás, že udělal celkem pokrok, ale cvičit musíme pochopitelně dál. Ve zprávě má, že vázne proces vzpřimování, tak dokud se nám nevzpřímí a nezačne běhat, budeme asi vojtit :-(. Na kožním v pohodě, je teď bez atopických projevů, tak má kontrolu až podle potřeby. Jen nám zakázali do půl roku příkrmy, manžel naočkovaný od tchýně tam rozvíjel teorie, že by mu banánek pomohl na tu opožděnost :-))). Tak mu doktorka velmi polopatě vysvětlila, že Alexek svaly má a musí je cvičením naučit správně pracovat a že příkrm by mu spíše "pomohl" k nějaké alergii. Nevím, co si myslela o jeho IQ :-). S neurologem jsme pak probrali možnosti, kam můžeme chodit na cvičení a nakonec jsme zvolili dětskou nemocnici. Prý mají výborné výsledky a jezdí mi tam přímá tramvaj, další možnosti jako Řečkovice a Šlapanice by byly minimálně s jedním přesedáním. Hned jsme tam jeli, zaevidovali jsme se a v pondělí v 7.00 máme první cvičení. Asi tam budu mrtvá, ale Jarek tam pojede s námi a půjde do práce později. Jsem moc zvědavá, jaká ta fyzioterapeutka bude, trochu se toho bojím. Mají tam odlišný systém, museli jsme k rehabilitační doktorce, ta nám napsala 6 cvičení na 6 týdnů a prý mimo Vojty nás naučí i Bobathovu metodu a cviky na balónu. Snad to bude mít efekt, v tom stacionáři, kam jsme chodili teď, říkali jen vojtit, vojtit a s ničím nekombinovat.
Bibi, ty jsi někde doporučovala stacionář na Kyjevské. My jsme tam chodili a teď přecházíme do dětské. Jednak mě tam ta fyzioterapeutka šíleně stresovala hororovými prognózami, jako že má Alexek metabolickou vadu, že si myslí, že je postižená CNS, pak zase tvrdila, že bude kulhat a bude mít ochrnutou ruku,..podle doktorů mu spíš hrozí problémy se zády, skolióza, poruchy učení, atd. Ale ne nějaké závažné postižení, i když v tomto věku se to nedá tvrdit na 100%. No a teď je ve stacionáři problém s tím, že naše fyziotrapeutka je dlohodobě nemocná a druhá jezdí na školení do Olomouce, tak tam nyní nikdo na Vojtu není. Teď jsme měli kontrolu po 10 dnech, učili mě nové úchopy a způsoby fixace a další kontrolu mi dali až za 3 týdny. Přitom, když se učí nové věci, tak se musí co nejdříve zkontrolovat, jestli to dělám dobře. Už teď bylo těch 10 dní moc, a na výsledku je poznat, že tam ta jedna kontrola chyběla. Podobná situace by asi nastala i o prázdninách, kdy budou dovolené. Když už Alexka tolik trápím, tak chci cvičit co nejlépe a mít pravidelné kontroly, zda to dělám správně. O změně jsem uvažovala déle, teď jsem se rozhodla definitivně. Snad nebudu litovat.
Bibi, neznáš antikoncepci Cerazette? Může se i při kojení, ale po 10 dnech užívání jsem začala krvácet. Mám volat dr.? Chtěla jsem se včera zeptat neurologa, jestli opravdu můžu brát HA, ale zapomněla jsem na to :-(.
 Martina_Sam_Nath 


Re: upršená středa 

(20.4.2005 9:45:32)
Ahoj Pavli
Tak se to zlepšuje vidíš. Hlavně, že to jde. A určitě to půjde líp. jak budete mít cvičení a hlavně kontroly pravidelně. Když jsem do dětské jezdila se Samem ták jsem tam ty reh. sestry viděla. Zdáli se mi milý a hlavně ochotný. Určitě bude dobře, i když to cestování nepříjemný.

Cerazzete taky beru. Změnila jsem to s dr, když jsem při proveře taky dostala MS. A často jsem v lednu špinila. Teď jsem špinila jen na začátku, trochu běhěm prvního měsíce braní a teď už je to v pohodě. A i se cítím líp. A to kojím už jen jednou za 24 hod.

Jsem zvědavá co budem dneska při tom počasí dělat. Snad bude odpo aspoň na procházku
 Bibi* 


Re: upršená středa 

(20.4.2005 10:24:26)
Ahoj Pavli,nebylo to myšleno jako osobní doporučení,spíš jsem to ten den viděla u naší dr. na nástěnce,bylo to pro tu maličkou z nedonošeňátek bez nožičky.
Při nasazení nové antikoncepce se to může stát,ale spíš by to mělo být špinění,než nějaké velké krvácení.Ber to dál a dr.si zavolej,preparát neznám,za dobu , co jsem mimo,je to zase, co do preparátů, úplně někde jinde.
Vršky mi nezavazí,takže až jich budu mít slušný pytlík,tak je vezmu s sebou:o)
 Pavlína, Vojta 8/99,Vítek 6/02 


Re: Re: upršená středa 

(20.4.2005 22:08:18)
Pavli, přeju, ať jste s fyzioterap. spokojeni, po tom, co jsi popsala, bych taky měnila, nejhorší musí být ta nejistota, když nevíš, jestli cviky děláš správně :( Držím pěsti!!

S tou antikon. - já brala pár měsíců při kojení exluton a špinění až krvácení mě pronásledovalo hodně často, už jsem si říkala, jestli mi něco není?! pak jsem zkusila vysadit a potíže přestaly, tak jsem byla "bez" do konce kojení, ale neměla jsem tenkrát náladu čekat, jestli si tělo zvykne nebo ne :( tak to jsem ti moc neporadila, viď? jen malá zkušenost :)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.