| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Konsole

 Celkem 4 názorů.
 Markéta,Týna 12/98,Nina 6/04 


Konsole 

(18.4.2005 22:51:19)
Ahoj- to znám, u nás je to to samý! Na léto jsem naplánovala velkou rekonstrukci bytu, tak už to manžel rozdejchává teď:-)))
Chci přestěhovat místnosti-dětem větší pokojíček(když jde Týnka do školy), tak ho dám do stávajícího obýváku, obývák bude v současné ložnici(je největší) a ložnici si dáme do nynějšího dětskýho pokoje. Tzn. všude vymalovat, chci si dát koberce, nebo zbrousit parkety(to podle financí)a do chodby bych chtěla dlažbu. Já se na to těším, mám totiž ráda změnu, pořád jsem šoupala s nábytkem-dokud to šlo, ale Zbyněk to nesnáší.
Sehnala jsem si malíře-za ty nervy, abych to chtěla po Z. mi to nestojí, tak se to holt zaplatí. Kdyby byl manuálně zručnej, tak neřeknu ani píp..., ale on se spíš šťourá v počítačích(je to jeho obor), tak ať se do toho nemotá a bude klid.
Já už před cjvilkou spala, byly jsme s holkama celý odpoledne venku, Nina zjistila, že se v kočárku dá stát a čučet na okolí, tak jsem vyvažovala kočár, když se ho snažila opustit skokem po hlavě dolů(měla kšíry, ale....).Byla jsem úplně zpocená a utahaná, takže jsem v devět vytuhla. Teď ještě surfuju, ale půjdu. Týnka kašle, Ninuš má rýmu, přesto doufám v klidnou noc:-))))))
Tak zítra
 Markéta,Týna 12/98,Nina 6/04 


Re: Konsole 

(18.4.2005 22:57:27)
Papa
 Eowyn+děti 


Re: Konsole 

(20.4.2005 20:30:59)
Ahoj Markét,
omlovám se za včerejší odmlku, ale já byla totálně vyřízená. Měla jsem ještě od toho vrtání tyčí na závěsy půjčené schůdky, tak jsem toho využila a rozhodla se umýt okna. Na podzim jsem je nemyla, protože jsem tahala pupek a ted o Velikonocích jsem ještě byla v šestinedělí, takže už to bylo vážně potřeba. Ondrášek byl včera totální zlatíčko, celé dopoledne prospal, takže jsem stihla ta okna omýt, vyprat a pověsit záclony a vyprat, vyžehlit a pověsit závěsy. Pak jsem povlíkala, to už byl vzhůru a děsně se šklebil, když jsem naklepávala deky a foukal na něj od nich vítr. Pak jsem razila do školky pro Simču a pobyli jsme venku. Když jsem pak dala večer Ondru spát, tak mě to ještě chytlo a vygruntovala jsem kuchyň a koupelnu. Byla jsem tak hotová, že jsem ani neměla sílu si sednout k PC.

Tvůj popis manžela (nebo partnera) mě velice pobavil, bylo to, jako kdybys psala o tom mým. Já mám strojní průmyslovku, takže ve mě pár technických dovedností uvízlo (jak říkal náš profesor, braňte se jak chcete, ale stejně vás to naučím) a když vidím, jak se manža k těm věcem staví, tak mám chuť ho při nejmenším zabít. Naposledy, když jsem si vymyslela, že chci vymalovat kuchyň na žluto, tak to bylo skoro na rozvod. Abychom se u toho nepobili, tak jsem raději skočila do auta a vyrazila do Liberce koupit koberec, ačkoliv jsem v Liberci nikdy auto neřídila a ani trochu jsem netušila, kudy se jede do Baumaxu. Ale hrdost mi nedovolila přijet bez koberce. Když jsem se vrátila, tak měl kupodivu vymalováno. A pak chodil a pořád chválil, jak máme pěknou kuchyň.

No budou mi dávat Bridget Jones, tak musím nahrát.
Zatím se měj hezky a pozdravuj holčiny. Ninuška musí být kouzelná kaskadérka.

 Markéta,Týna 12/98,Nina 6/04 


Re: Re: Konsole 

(21.4.2005 11:17:53)
Ahoj Eowyn-Tak to sis teda mákla! Mě to taky vždycky chytne a musím to hned udělat, ale Ninuška už teď spí jen jednou denně a to se toho moc stihnout nedá:-))Ondrášek musí být zlatíčko.
Holky jsou nějaký nakřapaný, Ninuška chrčí a neumí si odkašlat a teče ji z nosu jak z vodovodu a Týnka kašle.
Včera jsem s ní šla na odběr krve z prstíku, kvůli krevnímu obrazu-je taková bledulka a stěžuje si, že ji bolí hlava, tak nás tam poslali. A dneska jsem tam volala kvůli výsledkům a řekli mi, že se krev nějak srazila, nebo co, tak musíme znova. Až to řeknu Týně, tak ji to asi porazí. Nesnáší nemocnice a injekce v ní vyvolává hysterický záchvat:-)))Tak si to zase užijeme.
Doufám, že to bude jen nějaká únava, protože v poslední době má denně tréninky od 16do19hod a fakt makaj´, tak to bude asi z toho. A nebo simuluje bolesti hlavy, protože se ji nechce do školky. Mají tam celkem blbej systém, že malý děti jsou pohromadě s velkými, takže ona jako předškolačka se nudí a nechce se ji tam.
Zbyněk(manžel)si taky zakládá na všem, co doma udělá a pak se tím chlubí, kudy chodí.(teda zakládá si na tom málu, co doma udělá:-)))
Teď je doma, chytil nějakou střevní chřipku, nebo co, tak se nechává obskakovat. To mě vždycky ubíjí, když "umírá".
Dneska ráno byla pěkná kosa-2 st., tak jsem se rozmýšlela, jestli vytáhnout Týnce zimní bundu. Ale nechala jsem ji zazimovanou.
Tak už jdu něco dělat-měj se!

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.