| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Běžte do kina

 Celkem 30 názorů.
 RomčaF 


Běžte do kina 

(18.4.2005 21:35:14)
Tak naposledy, včera jsme byli v Brně v kině na Románu pro ženy. Holky, až to tu budou dávat, vřele doporučuju, my jsme se řehtali celý film. Bylo to excelentní.
Čauky
 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Re: Běžte do kina 

(19.4.2005 10:28:20)
Ahojky,včera jsme tu jen tak proběhla.

Byla jsem nějaká unavená a navíc jsme si chtěla chvíli posedět s manželem.Měla jsem včera narozky.Ale oslava se bude konat až 30.4. a to rovnou trojitá.Market má příští týden a týden na to ještě manžel.

Cestování busem,si ani nedokážu představit.když vidím tu ochutu lidí,pomoci s kočárem atd..

Tak na tebe Romčo budu myslet a čekat jestli se nám některý víkend ozveš.
 Janik, Tomča 01/01, Luky 01/05 


Blahopřání 

(19.4.2005 14:51:18)
Lenko, všem třem vam přeji k narozeninám všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.Já mám narozky 22.4. Takhle po sobě mají narozeniny Luky, Tom a manžel. Je pak pěknej vítr v peněžence.

Ještě jsem chtěla něco napsat a zapomněla jsem to. No já si časem vzpomenu.
 P+H+M+V 


Re: Blahopřání 

(22.4.2005 14:00:30)
Ahojky, také přeju vše nejlepší k narozeninám Lence, Markétce a jejímu tatínkovi a k těm dnešním Janikovi. Všichni to pěkně oslavte.
Copak dostane Markétka od maminky a od tatínka?

Dnes budu s Honzíkem spát u našich, takže budu mít i večer přístup k internetu, tak doufám, že se tu někdo objeví a pokecáme.
 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Re: Re: Blahopřání 

(22.4.2005 19:37:26)
Ahojky Péťo!

No zrovna teď přemýšlím co té naší lumpici ještě koupíme.Vzhledem k tomu,že to jsou první narozky,tak bych zkoupila celou hračkárnu a stále se mi to zdá málo.No a tak to dopadlo tak,že nemám ještě nic.**To jsem matka co?Protože jsem vždycky něco koupila a nevydržela a hned ji to dala.Takže mám pouze oblečení z kterého rozhodně mít radost nebude a tak hledám nějakou inspiraci.Oslava se u nás bude konat až ten další týden,tak mám ještě čas.Mám zálusk na takovýho krásnýho hricha,ale nevím zda to není zbytečný.

Zvířátko je tvořeno ze dvou polštářů, které se spojí provlečením noh hrocha poutky na spodním polštáři. Dítě se zabaví rozebíráním a opětovným skládáním hračky (i když menší děti budou určitě potřebovat vaší pomoc). Rozložením získáte dva polštáře pro pohodlné hraní dětí na podlaze, a které využije i dospělý, třeba jako podložku pod záda. Vyrábí se z bavlny a plní dutým vláknem. Je vhodné i pro alergiky. Lze prát při teplotě do 30°C.


 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Re: Re: Re: Blahopřání 

(22.4.2005 19:53:46)
Janíku,také ti přeji vše nejlepší k dnešním narozeninám,hodně štěstíčka a zdravíčka a ať ti rodinka dělá jen samou radost.
 Jitule+Lenča 1/05, Honzík 8/08 


Re: Blahopřání 

(22.4.2005 19:53:59)
také přeji všem co mají narozeniny vše nejlepší!
 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Pro Pejsku 

(22.4.2005 20:41:02)
A teď mě taky napadlo,že se nám ani Pejska nepochlubila jak bylo v Hartmanicích!Tedy dělám tyty,tyty.T na nás uplně kašleš..
 P+H+M+V 


Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 20:49:20)
Podle toho, co Pejska psala v říjňátkách, si to tam fakt užila. Moc jí to přeju, jinak asi pracuje od rána do večera, tak taková dovča určitě bodla.
 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 20:55:19)
To věřím,že si potřebovala odpočinout.Zvlášť teď po přiznání.Taky bych potřebovala řádný odpočinek,Market asi trápí zoubky a tak v noci nespíme.Přes den je absolutně v pohodě a v noci pobrekává,mele sebou a pak si třeba hodinu povídá než zase usne.Ale nikde nic nataklého a už to trvá skoro týden.
 P+H+M+V 


Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 21:00:03)
A není problém třeba v něčem jiném (teplo, zima, nepohodlí apod.)? Honzík třeba jeden čas strašně špatně spal v postýlce a jen jsme ho vzali k nám na polštář, usnul hned jako špalek. Tak jsme mu zkusili dát do postýlky malý polštářek a začal spát pěkně i tam.
Hlavně, aby Markétku trápení brzy přešlo a začala v noci pěkně spinkat.
 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 21:07:54)
Teplo ani zima ji být nemůže,máme stále stejnou teplotu.Spí zásadně odkopaná.
Taky jsem si ji včera vzala k sobě do postele a to bylo ještě horší,to si začala právě povídat a šahat na nás.Tak jsem ji vrátila do postýlky,chvíli si tam kecala a pak usnula.Tedy ještě musím podotknout,že dostala Nurofen.No snad ji to brzy přejde.Tím se omlouvám,že dnes nepokecám,ale manžel mi přenechal na spaní pracovnu a dnes prý bude hlídkovat on.Tak jdu spát,aby neměl kecy že jsem se mohla vyspat a vysedávám tu.
 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 21:12:35)
Jančo,já si myslím že klidně můžou.Znám par dětí co měli zoubky už ve 4. měsících.My měli první zub až v 10.měsících a ten první se nam klubal asi týden a ještě s prujmikem.Ale spala vcelku slušně.Teď by to byl teprve náš 4.zoubek,proto jsem taková nejistá.Musím vydržet do pondělka a půjdeme naštívit zubního lékaře(můj táta),třeba nám to vysvětlí.Teď je na ještě na dovče.
 Janik, Tomča 01/01, Luky 01/05 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 21:39:08)
Ach jo, už zase kňourá. Já doufala, že to bude stejný jako u Tomči. U toho jsme o zubech ani nevěděli a to mu rostly po 2. Jenom ze začátku asi 14 dní nechtěl jíst, ale pak se to srovnalo. Žádný pláč, průjem, teploty nic.
 P+H+M+V 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 21:46:45)
My jsme u Honzíka také měli štěstí, když mu rostly zoubky. Projevovalo se to jenom tím, že trochu víc pil a slintal, jinak nic.
Ale dost jsme si užili třeba s bříškem, a to až do osmi měsíců. Doufám, že druhý drobek nebude mít takové problémy a bude hezky papat, trávit a vylučovat.
 Pejska 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 22:28:53)
Takových re: a já sem jukala když tu bylo mrtvo po odjezdu malých marodů na Košumberk. Te´d u nás byl zase cvrkot. Ani o víkendu zřejmě resty nestihnu, neb se hlásí návštěvy ze všech stran - ale já je moc miluju, takže ráda budu honit práci po nocích ve všední den.

K Hartmanicím - která máte trochu ekonomické volnosti, vřele doporučuju. Týden s jídlem, koupáním v teploučké slané vodě (s pletí dělá divy), hlídáním při aktivitách mamky a večerní posezení s obrázky na sklo, decoupage nebo malovaným hedvábím - moc příjemný. Vaří dietně a dobře, takže děti kolem dvou let (i Štěpán) se najedly klíďo s maminou. V herně, v bazénu i na pískovišti spousta erárních hraček. Milý personál v kuchyni, který na večer nachystal vždycky tácy s chlebíčky a v lednici byla samoška (spotřebu si psal každý na lísteček). Prostě pohoda, navíc prcek byl nadšený ze všeho, co se tam dělo. Až na první ukládání do postýlky, kdy ho děsila naprosto nová věc a vzpíral se všema čtyřma jako štěňátko - ale jen chvilku. Jinak spal jako doma - celou noc +- od 8 do 7 a zhruba 3,5 - 4 hodiny odpoledne. Takže když jsem ho po obědě uložila, na sluníčku jsem si dala latté a pak jsem se příjemně NUDILA - skvělý zážitek!
Jediné temné místo byla jedna pražská mamina se dvěma synky - všichni tři přileji nachcípaný, nejmladšímu visely z nosu zelený opratě a když v jídelně zakašlal, všichni tuhli. Stejně ho chodila koupat do bazénu k ostatním dětem, takže v té teploučké vodě to fakt bylo zaručený.
My jsme byli dneska na 18 měsíční s plánovanou trivalentní vakcinací - takovou krásnou pozvánečku jsme dostali a na ní to bylo přehledně a česky vyjmenované. Jenže díky rýmě po výše zmíněném koupání s marodem dr. usoudila, že kvůli bouřlivým rekacím na vakcínu odložíme na květen. Takže pozvánku zabavila sestřička a napsala mi nový termín společně s polio na lžičku. Tak toho Péťo zase moc nevíš, co?
Jinak tedy aktuální info o Štěpánkovi - 11,7 kg, 82 cm, PMV v normě - to jsem si tam taky mohla doplnit sama.
Jen na rozdíl od většiny říjňátek máme opačné zážitky - jakmile se otevřely dveře, už se cpal do ordinace - kvůli hračkám! Plácal rukou na zem, aby si paní dr. k němu sedla a posílal si auto :o). Pak jsem ho odtamtud nemohla dostat.
Takže tolik o nás. Viděly jste dneska západ slunce? Prý jsou podle psychotroniků kritické dny, už se to ale chýlí ke konci.
Peťko, ještě odevzdáme ročenku a na začátku května bych to viděla na to posezení v Klášterních zahradách. Přidá se někdo?
Na privátní obejdnávky už berou záznamy na rok 2007, jinak všechno plné. U infodomečku se objednává zhruba půl roku dopředu.
 P+H+M+V 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 22:38:39)
Ahoj Pejsko, to jsem ráda, že jsi se objevila. Do Hartmanic bych jela hned, ale těch peněz se nám stále nějak nedostává a každý měsíc je něco důležitého, co se musí koupit. Třeba větší ledničku už takhle kupujeme dva roky.
Ale do Litomyšle bych vyrazila fakt ráda, tak doufám, že nám to už konečně někdy vyjde.
 Pejska 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 22:45:51)
Peti, já to taky dostala jako dárek k vánocům, nic jiného jsem nechtěla. Je to skoro 5 tisíc, ale opravdu jsem si dobila baterky. Jo a tu lednici kupujeme už asi tři roky. Jenže my už ji máme na konci životnosti 20 let a tak se děsím, že nepočká na nástupkyni a poroučí se úplně nevhod v nejparnějších dnech.
 P+H+M+V 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 22:53:31)
To tak většinou bývá, že?
Dárky k vánocům a narozeninám u nás mezi sebou pomalu začínáme odbourávat, protože pořád je něco důležitějšího. Ale nebudu tady fňukat, zas tak zlé to není a hlavně jsme spokojení, že máme jeden druhého, Honzíka a miminko na cestě.
 Janik, Tomča 01/01, Luky 01/05 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 23:03:20)
Teda těm kritickým dnům klidně věřím. Luky ještě před chvílí pěkně řval, teď ale spí, tak doufám, že mu to chvíli vydrží.

My jsme takhle chodili 2 roky kupovat rychlovarnou konvici. Né, že by jsme na ni neměli, ale pořád nás nic nenutilo a navíc se vždycky našlo něco důležitějšího. Ta naše sice tekla, ale, co bysme chtěli po 10 let staré, že? Až teď ségře jejich konvice odešla do věčných lovišť, tak jsme šli radši pro novou taky.
 P+H+M+V 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 23:05:47)
Nám asi před měsícem odešla televize, ale vzhledem k tomu, že ji nepovažujeme za moc důležitou, novou jsme zatím nekupovali. Na zprávy jsme si půjčili malou televizi od našich.
 Janik, Tomča 01/01, Luky 01/05 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 23:09:10)
Jo, jo, taky nám asi brzy odejde televize. No, už není holka nejmladší a občas si nějak zvláštně blikne. I když já myslím, že ona vydrží tak do vánoc.(To u nás odchází televize vždycky.)
 P+H+M+V 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 23:14:36)
No nic, já asi půjdu spát, abych ráno vůbec mohla vstávat. Hezky se vyspěte a ať Lukášek moc "nezlobí".
 Janik, Tomča 01/01, Luky 01/05 


Sobota 

(23.4.2005 7:17:05)
Ahoj holky. Tak dneska už jsme spali líp. Vstávali jsme jen 2x, takže se asi vracíme do zajetých kolejí. Huráááá! Mám zde ještě dneska mamku, tak se jí jdu věnovat. Slíbila mi, že mi pomůže nastřihnout na kalhoty. Odpoledne sem mrknu.

Tady je ta slibovaná fotka dortu.
 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Re: Sobota 

(23.4.2005 8:49:27)
Ten dort je úžasný.

Já jsem dnes taky spala líp,pěkně jsem si celou noc chrupala v pracovně a staral se taťka.To bylo bájo.Ale spala prý líp než včera.

Pejsko,myslím že by jsme taky mohli do Litomyšle dojet.
 P+H+M+V 


Re: Sobota 

(23.4.2005 10:09:34)
Ten dortík je fakt nádherný. Dá se vůbec něco tak pěkného sníst?

To je dobře, že jste se všichni tak hezky vyspali. Probdělou noc jsem si dnes vybrala já. Honzík se vzbudil někdy ve dvě a byl strašně neklidný, nemohl zabrat a pofňukával. Musela jsem ho vzít k sobě do postele a když u mě konečně usnul, já jsem ležela tak na pěti centimetrech. Ráno vstával ve čtvrt na šest, to si ho naštěstí vzali k sobě naši, ale já už jsem stejně neusnula. Od té doby má strašný průjem a asi ho bolí bříško. Nechce nic jíst, jenom trochu pije (naštěstí). Vůbec nevím, co by mu mohlo být. Napadají mě jedině zoubky, ale to nikdy takové problémy neměl, tak si nejsem jistá.
 Lenka a Markétka 04 + Mára 08 


Re: Re: Sobota 

(23.4.2005 10:51:20)
Petro to jsi chudáček.No mě ještě napadá že má střevní virozu,kámoška co dělá v nemocnici v Litomyšli říkala že to teď dost řádí.Tak ať mu je brzo líp.
 Janik, Tomča 01/01, Luky 01/05 


Re: Re: Re: Sobota 

(23.4.2005 13:14:08)
To jsem ráda, že se dort líbí. Taky je ještě skoro celý v lednici. Zatím ho jedl jen Tomášek a nechce, abych z něj krájela víc :-)

Lukymu ráno trošku natekly dásně, takže to byly asi fakt ty zuby. Ale jinak je zatím dobrej.

Tu virózu jsme už taky měli a teda nic moc :-(
 P+H+M+V 


Re: Re: Re: Sobota 

(25.4.2005 14:56:59)
Chudáček je hlavně Honzík, je mi ho strašně líto, když vidím, jak trpí. Vypadá to, že ho opravdu trápí zoubek - stolička vlevo dole - v místě, kde se mu prořezává to má dost oteklé a má tam několik malých aftů. Navíc dnes, jak má stále průjem, se mu udělaly ošklivé boláky na zadečku, tak často břebalujeme, obkládáme heřmánkem a mažeme infadolanem, aby se mu to brzy zahojilo.

Co Lukáškova pusinka? Už se objevil nějaký náznak prvního zoubku nebo se to uklidnilo?
 Janik, Tomča 01/01, Luky 01/05 


Re: Re: Re: Pro Pejsku 

(22.4.2005 21:06:20)
Ahojky, moc vám děkuji za přání k narozeninám. Až budu mít chvíli čas, tak sem hodím fotku dortu, kterej mi udělala mamka.

Leni, to jsi mě docela dostala s těma zubama. Lukáš totiž už týden skoro nespí, dneska jsme byli od půl dvanácté do půl páté 6x vzhůru. Na bříško to nevypadá, dásně nateklý nemá, ale myslíš, že by to taky mohli být už zuby? 4.5. mu budou 4 měsíce.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.