| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ahojky

 Celkem 3 názorů.
 pufatko 


ahojky 

(18.4.2005 10:44:32)
ahojte holky,
tak jsem přelouskala Vaše dlouhé příspěvky. Teda máte obě ty chlapečky velice šikovné. Filda měl osm měcíců včera,ale tak dobrej není hi. začíná trošku chodit za ruce ale vykle se:) Ale jinak je krásnej. A já myslím,že se to někdy naučí ne :):) Od kámošky malá sedí od pěti měsíců a to tak, že nespadne ani když se předkloní.Jenže oni jí začly brzo podepírat a posazovat. já jsem fildu do šestého měsíce tlačila zpátky do lehu. Nechávala jsem ho podepřeného jen chvilku. bála jsem se ať pak není nějakej křivej:) no každej to řeší jinak. A¨le nakonec se naučí chodit a mluvit atd. každej:)jinak to spaní máme taky veselé. Do minulého týdne se budil po dvouch hodinách hrůza. Teď začal spát tři i čtyři hodiny. tak jsem nadšená. opatrujte se pa Verča a Filda
 lesley 
  • 

Ahoj holky 

(18.4.2005 21:21:17)
Ahojte, tak chůze nám jde čím dál tím líp. Ještě vychytáme pár chybiček, jako je překračování prahu, nebo chůze po trávníku a bude to úplně dokonalé. Schody doma naštěstí zatím nemáme.

Tak Venoušek bude mít vlastní hřišťátko? No to je paráda. Nám začal taťka dělat aspoň malé pískoviště. Tady je většina nepoužitelná (v parku chodí psi a občas i feťáci, bohužel), A jediné, které jeden hodný pán udržuje u svého domu v pořádku je věčně plné.
Psala jsi, že u vás moc dětí není, tak vám to snad nikdo nezničí. I když, na to občas stačí i jediný dareba.
Nevěděla jsem, že se může se sportem začínat tak brzo. No jo, já fakt na sportovní aktivity nejsem. Ale asi s tím začnu, protože jsem v poslední době začala aktivně tloustnout. Teda spíš se mi ještě nepodařilo po porodu dostat se na původní váhu, což mě docela štve.
S uspáváním ti teda já moc neporadím. Ať žijí rozmazlené děti! Přece to svoje sluníčko nenechám řvát v postýlce, no ne?
Ale jestli ti můžu poradit, zkus www.emimino.cz , v levém sloupci dole jsou diskuze, zkus si vytvořit novou a zeptat se . Tenhle server čte strašně moc maminek, a o každém dotazu se tam baví. Mrkni tam a uvidíš, třeba ti některá zkušenější pomůže.

Verčo, máš pravdu. Naučí se to všichni a taky má mimi dělat jenom to, na co stačí. Já jsem ale fakt Jakuba do ničeho nenutila, t.j. že třeba v kočárku seděl poprvní, až když doma na koberci předved, že se umí posadit sám. a co se týká toho chození, samotnou mě překvapil. Myslela jsem, že když se brzo naučil lézt, bude se tak cítit jistěji, a začne chodit pozděj. Ani jsme neměli chodítko, a chodit za ručičky nechtěl. No prostě každý je jiný, některé děti zase v jeho věku už víc mluví.

Tak se zatím všichni mějte, zdravím Venulku a Filípka. Jarka
 Marie,syn 15.m 
  • 

Re: Ahoj holky 

(19.4.2005 22:07:03)
Tak všechny opět zdravím, Véna v té postýlce totiž vůbec neplače a vůbec se nebojí tmy. Jediné co ho rozbrečí je, že v ní musí zůstat a nesmí ven, ale i to ho přejde a začne třeba vyhazovat peřinky a deky, sukovat nebesa atd.A když i to nesmí tak jen tak po postýlce cestuje. Na emimi se kouknu, díky. Dřív jsem se tam dost dívala, ale teď to nestíhám. Dokonce jsme zkoušeli i homeopatika - na zoubky, kt. se hodně klubaly(zatím máme venku 10) a teď na uklidnění. 2 noci byly naprosto vzorové, ale už to jede nanovo. Jenže nám asi lezou stoličky na druhé str. Tak kdo by spal!
Jinak jsem Venulínka také do ničeho nenutila. Posazováním se možná dá něco urychlit, ale rozhodně se to dřív nebo později projeví na páteři.
Tak se mějte všechny moc hezky a pohlaďte za mne Vaše sluníčka. Marie

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.