| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Výběr pekárny

 Celkem 3 názorů.
 JaninaK 


Výběr pekárny 

(16.4.2005 2:01:58)
Lidičky, prosím, poraďte. Už jsem pročetla snad vše, co se o pekárnách dalo najít a stále nevím, co vybrat. Jsme zatím 3, ale když peču chlebík v troubě, z 500g směsi stačí tak akorát na večeři a zbyde 1-2 krajíčky, snídaně už by z toho nebyla. Pekárnu bych chtěla i na sladké, ráda bych tam vyráběla i bábovkové výtvory. Mám vytipované 3 pekárničky, uvítám jakoukoli pomoc v rozhodování.
GM Electronic BM 102 za 1560 se sadou silikonových forem pro pečení v troubě jako dárek,
AFK BM3 za 1590, prý je totéž co Eta Siesta, láká mě hlavně možnost chlebíku až 1300g,
Bifinett za 999 se dvěma malými formami po 500g, možnost dokoupení velké až na 1250 g za 650Kč (včetně háků), tady se mi líbí ta možnost dvou různých chlebíků,ale zase nemá program na pečení s práškem. Díky všem za vaše názory!
 františek 


Re: Výběr pekárny 

(18.4.2005 8:17:27)
JaninoK, věřte, že to není neochota vám poradit s výběrem pekárny, ale už několikrát jsem na podobné články odpovídal, že je to strašně těžké poradit a já na sebe nechci brát riziko, že poradím špatně, i když v dobré víře. Na jedné straně si myslím, že pekárny ve stejné cenové relaci se příliš neliší, ale podstatnější je skutečnost, že málokdo má zkušenost s více typy pekárny. Dá se snad pouze říci, jakou kdo má pekárnu a jaké s ní má zkušenosti. Potom se dá snad trochu vycházet z diskusního fóra, kde si občas někdo stěžuje na určitý typ pekárny. Jak je to ale objektivní těžko říci. Taky by bylo třeba vzít v úvahu kolik kterých pekáren je prodáno a z toho pravděpodobnost poruchy. Snad mi rozumíte a snad i odpustíte tuto vyhýbavou odpověď. Já mám pekárnu Professor asi 14 měsíců a jsem s ní spokojený. Možná bych byl s jinou spokojenější, ale jinou jsem nezkusil a tak nevím.
 JaninaK 


Re: Re: Výběr pekárny 

(19.4.2005 0:32:06)
Františku, díky za Vaší upřímnou snahu o pomoc. Nemyslím, že by Vaše odpověď byla vyhýbavá, napsal jste svůj názor a zkušenost a to oceňuji. Diskusní fóra jsem prošla, ale rozhodnutí nakonec bylo spíš instinktivní. Pekárnu teda už máme a dál pátrám po receptech a radách. Viděla jsem, že těch Vašich je spousta a určitě jsou dobře míněné. Několikrát jsem v různých diskusích také zahlédla Vaši nabídku poslat začátečníkům na e-mail jakýsi seznam zásad pro pečení. Doufám, že ode mě nebude příliš troufalé požádat Vás o něj také. Děkuji a přeji nadále radost z pečení.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.