| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahoj v pátek

 Celkem 3 názorů.
 Lionka 


Ahoj v pátek 

(15.4.2005 12:25:54)
Kaculdo-tak to s mne aspoň trochu potěšila-my postýlku táhnout nebudeme-dávají nám nadměrně široké postele,tak děti budou spát s námi (ó to bude fuška :oP) a snad se do těch 20 kg vejdem -lopatičky a spol koupíme tam ... do Soluně letíme,.pak nás povezou do Vrasny-tak snad tam ta pobočka bude.Njevíce,mne štve,že Řekové nejam mlíka a skleničky s výživama pro děti-tak potáhnem...
Hodím do alba nějakou fotku našeho malého záškodníčka.
Včera jsme byli na píchanci-dnes hicujeme :o(
Adamík má v 19 měs:1165 g,86 cm a hlava:48,5 cm.V zápise má poznámku-vše OK,kromě psychomotor. vývoje:samostatná chůze v 18 měs. (neuroložka nám ale řekla,že je to ještě v normě)-já si s tím hlavu nelámu,je to pro nás prkotina ;o)
 Lionka 


Re: Ahoj v pátek 

(15.4.2005 13:24:23)
tak slíbená fotka našeho malého záškodníčka:
 Janijaja 


Re: Ahoj v pátek 

(15.4.2005 20:44:18)
Lionko, já si pamatuju z příruček, že v normě je, když dítě začne chodit mezi 10ti a 18ti měsíci. Navíc, ve škole, ani na vojně, natož třeba na svatbě se ho na to nikdo ptát nebude :-)
Holky, tak musím vydržet ještě 14 dnů, abych mohla rodit doma. Zatím to vypadá, že snad i jó. Nakonec se to opravdu blíží mílovými kroky.
Honzík je teď nějakej zarýmovanej. Táta se nám zítra vrací z Camerunu. Doufám, že nebude moc opálenej, abych ho ještě poznala :-)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.