| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Novinky od nás :)

 Celkem 13 názorů.
 Bybyla+Matěj 4/03+Vilma 4/06 


Novinky od nás :) 

(15.4.2005 8:54:08)

Eli - no u nás nového moc není, i když ... děda se nám krásně uzdravuje!!! Matýsek ve středu oslavil 2 narozeniny (to je děsný jak to letí), ale oficiální oslava bude teď v sobotu. A taky ... jsme přes den bez plen na spaní je teda ještě máme, ale hooodně nás zaujalo čůrání na kytičky

Klárko - viděla jsem tě na jedné zahrádce una Lidickym, ale s někým si tam byla (s nějakou kamarádkou), tak jsem fakt nechtěla rušit. A poznala jsem tě podle fotek tady z alba. Mě fakt stačí jednou na člověka mrknout a už si ho pamatuju

Sněhu - já jsem jela kolem v trolejbusu, takže když jsem tě zahlídla, málem jsem si rozbila hlavu o okno, jak jsem čučela jestli jseš to ty
 wej,Maruš05/02,Vláďík04/04 


Re: Novinky od nás :) 

(15.4.2005 8:57:16)
Byby- tak velká gratulace k narozeninkám:o))))
 Bybyla+Matěj 4/03+Vilma 4/06 


Re: Re: Novinky od nás :) 

(15.4.2005 9:04:31)
Děkujeme Maruško :))
 Klára s Matějem 


Re: Re: Re: Novinky od nás :) 

(15.4.2005 9:21:25)
Ještě dodatečně přejeme Matějovi vše nejlepší k narozeninám. Pěkně si tu oslavu užijte, přejeme hodně a hlavně se moc neopijte. ;O)

Na tom Lidickým jsem asi seděla s bývalou kolegyní z práce a zrovna jsme probírali její přípravy na svatbu. Vdává se na Kulíškovo narozeniny ;o)
 Eldorádka + 2 zvířata 


:-)) 

(15.4.2005 9:35:53)
Bybynko, to je krásná nočníčková zpráva - gratulujeme! :-) Máš pravdu, ten čas letí jako splašený - ani se nenadějem a naše dítka budou chodit do školy, viď? ,o)
Matýskovi také přejeme s Vendulkou všechno nejlepší - a hlavně hodnou maminku. ;o))
Přidáte se k nám na dalším srazíku? :o)

Vlasinko, to je dobře, že je UZ v pořádku. Je to dojemný sledovat toho malého tvorečka na monitoru, viď? :-) Já jsem u toho slzela, si pamatuju.
Jo jo, jen se k nám příště přidej a nemusí to být jen na jídelním srazíku. :-)

Maruško, budu ráda, když by šel srazík v jiný den (Út, Čt), protože v tu St opravdu nestíháme. :-/ Bude fajn, když bychom s vámi mohly jít. Ráda Tě poznám, i Marušku a Vládíka. :-)

Klári, díky za podporu. :-)
 Eldorádka + 2 zvířata 


Jeje, Byby, 

(15.4.2005 9:38:37)
ještě jsem zapomněla poblahopřát k uzdravování vašeho dědečka...to je moc dobře. Držíme palečky, ať se děda úplně uzdraví. :-)
 Eldorádka + 2 zvířata 


Citát, který mě napadl při ranní kávičce :o)) 

(15.4.2005 9:43:31)
"Ten, kdo se ohání vlastním rozumem, ho většinou nemá ani co by se za nehet vešlo".

Přeju všem hezký den - my jdeme ven. ,o)
 Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 


To je dneska den:-(( 

(15.4.2005 12:22:01)
Holky, venku je tak krásně a já mám den b...

Nejdřív jsem ráno zjistila, že se malej úplně turch pročůral i skrz deku co má pod sebou.
V deset hodin jsme se vypravili k dr.Novotnému na kyčle. Ještě jsem kluka budila spícího z kočáru přendala do sedačky a vyrazila k autu. Kde jsem zjistila, že mi nefunguje centrál. Ulevila jsem si:"šmejd jeden starej", otevřela růčo a šoupla kluka do auta. Odblokuju zpátečku a chci nastartovat a ono to ani neškytlo. Nejspíš bude někde něco svítit (asi kufr):-((( Tak jsem popadla sedačku s klukem a běžela domu, doma ho přendala do kočáru a startovala s kočárem na autobus č.5. Ještě, že si pamatuju, co jezdí na Terasu. U dr. vše v pohodě, kyčle jsou OK.
Když jsem byla nahoře, tak jsem se šla mrknout do Lidlu. Nandám si džusy na kočár, snídani, rohlíky a ejhle. U pokladny zjistím,že neberou karty a nemají bankomat (platim většinou kartou, tak chodím bez peněz nebo jen s málem). Tak jsem nákup vyložila a šla nakoupit pěšom do Primy.
No a teď jsem dorazila domu, celá schvácená a urvaná, protože táhnout i tak těžký kočár, plný nákupu (jen základního) je teda "pocuc". Příště takovou blbost neudělám a půjdu jen u nás do Plusu nebo počkám na taťku a pojedeme jeho autem do krámu (nerad jezdí se mnou do krámu). Teď budu asi až do večera odpočívat, mé tělo není zvyklé na tolik pohybu a ještě spojeného s "fyzičnem":-)))
Jinak venku je děsný vedro, až moc, je to pro naše vymrzlá těla až moc velký šok:-)))
 Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 


Re: To je dneska den:-(( 

(15.4.2005 12:24:24)
oprava: durch
 wej,Maruš05/02,Vláďík04/04 


Re: To je dneska den:-(( 

(15.4.2005 12:26:29)
Ivuš- tak to už máš určitě vybráno na dost dlouho a teď už tě čeká jen jeden příjemný den za druhým:o)))
 Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 


Re: Re: To je dneska den:-(( 

(15.4.2005 12:34:02)
Maruš, to doufám, má trpělivost není nekonečná:-)))
 pabakuku 


Byby 

(15.4.2005 12:38:20)
to ti závidím (v dobrém, že si pamatuješ tváře), protože já mám s tím docela rpoblém. Dokonce v jídelně jsem označila El za budoucí maminku, protože sice na ní nic nebylo vidět, ale byla bez miminka a přišla mi hrozně moc mlaďounká, prostě jsem jí podle fotografie nepoznala. Viď El? :-)
Vlasinko, já obrečela každý ultrazvuk a když se Jakoubek narodil, tak jsem brečela o každou návštěvu v porodnici. Všichni si mysleli, že se mi něco stalo, ale já prostě brečela štěstím a pořád, no hrůza. Jsem citlivka a do toho hormony.....
 pabakuku 


Ahojky 

(15.4.2005 12:31:26)
po obědě. Já moc pozdravuji Vlastu a malou Klárku v nemocnici, hlavně ať jsou brzy doma a v pořádku. Mrzí mne jejich komplikace, je to rozhodně smutné.
Byby gratuluji dědečkovi k uzdravování a Matějíčkovi ke druhým narozeninám. Kubíčkovi teď v úterý bude 5 a já jdu dnes do hudebnin sehnat klávesy, protože si přeje být klavíristou. Až bude příležitost, šoupneme ho do hudebky, musím zjistit co a jak, zatím vím, že pro takhle malé dětí přímo klavír není, jen přípravka a ta je hudební všeobecná. Ivuško, když tak písni mi nějaké rady ohledně hudebních kroužků, četla jsem, že dětičky chodí:-) Moc děkuji (ten tvůj prima den jsem měla ve středu o to školení, fakt bomba:-()

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.