| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Moluska

 Celkem 3 názorů.
 Pavla (dcera 11 let, syn 6 let) 
  • 

Moluska 

(11.4.2001 12:33:04)
Prosím, nevíte někdo, jak vyléčit tzv. molusku. Jde o malé červené pupínky, které se časem zvětší a vytvoří se v nich čirá tekutina. Na kožním oddělení nám předepsali hnědou vodičku. Nejdříve máme pupínky propíchat a potom 2x denně potírat touto vodičkou. Jde prý o infekci. Dcera měla tuto vyrážku již před rokem, půl roku jsem s tím bojovali tímto způsobem, potom se najednou vyrážka ztratila a teď se zase z ničeho nic během 3 dnů objevila.
Pokud máte někdo nějaký osvědčený způsob, jak se toho zbavit, budu velice ráda, když mi ho napíšete.
Děkuji
Pavla
 Gabina 
  • 

Re: Moluska 

(20.4.2001 20:22:41)
Doporučuji maly chirurgický zákrok, a to odstranění molusky chirurgickou lžičkou, prostě se vyřízne-vyškrabne a je pryč jednou provždy. Jedná se totiž o virové onemocnění, které se dá chytit nejčastěji v bazenu a na plovárnách, a tak propichováním se v podstatě šíří po těle dál.
Snad jsem Vám touto radou pomohla.
 Věra, dcera 10, syn 13 
  • 

Re: Moluska 

(29.5.2001 9:56:18)
Ahoj Pavlo,

asi před 4 lety postihly obě moje děti "moluska", takže s nimi mám bohaté zkušenosti. Ale co si pamatuju, byly to bílé, tvrdé kuličky (ruzné velikosti, od sotva postřehnutelných až po špendlíkové hlavičky), které se vyškrabávaly. Pokud máte červené pupínky s tekutinou, tak to moluska asi nebude. Pokud je to u vas ještě aktuální, a moje zkušenosti ti pomůžou, napiš mi email.
Věra

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.