| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

z jiného soudku

 Celkem 3 názorů.
 nikolice + Viktorka (15.6.05) 


z jiného soudku 

(13.4.2005 18:06:20)
Tak vás zdravím po dnešním plavání pro těhotné v lázních. Je to tam čím dál horší. Já chápu, že je pro organizátory nejlepší co nejvíc účastnic, ale není to žádná radost, když nás tam chodí dvakrát víc než na začátku + některé s tatínky a bazén ne a ne se zvětšit. Já mám předplaceno ještě 5 vstupů a před porodem už je to pro mě fakt jeden z mála možností pohybu, ale těším se tam čím dál míň a taky je to tam čím dál kratší. No nic, nebudu si tu ztěžovat, stejně tím nic nevyřeším. Aspoň jsem brzo doma, můžu doprat prádlo a dodělat dort Tomáškovi k zítřejším narozeninám.
Zítra máme den D, kromě Tomových narozenin a ročního výročí co mě požádal o ruku jedem do poradny a na ultrazvuk. Doufám, že zítra nám mrňouse ukážou (minule mě nenechal se ani na ten monitor podívat a ta fotka nestála za nic a stejně jsme jim museli dát 100,-) a že mi řeknou kolik váží a že je hlavičkou dolů. Doufám. Taky jsme se s Tomem domluvili, že v té době, co tam budem čekat si zajdem prohlédnout porodní sál a pokoje, tak pak dám hlášku.
Zatím se mějte a přispívejte sem :-)

P.S. Víte, že už se rodí i na květnovkách?
 Daniela+3kluci(02+05+07) 


Re: z jiného soudku 

(13.4.2005 19:19:25)
Niki,
jak to, stále kratší a kratší plavání? To není předem jasná doba trvání lekce? Já se tam tak nějak časem chystám - asi teda až v červenci, ale přeci jen bych se tam ráda koukla. Sama se na bazén nedokopu, na to jsem děsně líná.
Jsem sama na sebe dost naštvaná - připadám si děsně neschopná - dopoledne absolvuju cestu do města, oběhnu co potřebuju, občas musím chytat juniora a když se po hodince vracím domů, tak už jdu opravdu zvolna a určitě začínám mít tu děsně kolíbavou chůzi, kterou tak nesnáším... Dneska odpoledne jsme museli téměř doslova oběhnout sociálku, poštu, notáře, katastr... a když jsem pak pomáhala na našem domácím staveništi, tak jsem sotva lezla. Děsně mě bolí třísla. Sama bych to asi neidentifikovala, ale chlapi to znají líp a když jsem to popsala Tomovi, tak zajásal, že jeho to taky občas pobolívá, že to zná... Ale je to děs - jakoby mi někdo svazoval nohy k sobě a co krok to překonávání bolesti. Máte to taky někdo?

Mňam, jakýpak dortík pečeš? Můj Tomášek bude mít narozeniny asi za 3 týdny, tak bych na něj taky neměla zapomenout. Peču vždycky piškotový dort s čokoládovým krémem, ale docela bych nějakou změnu...
 Daggy, Viki + Bety 30.5.05 


Re: Re: z jiného soudku 

(13.4.2005 21:05:14)
Čau,

tak Danielo, nejsi v tom sama, třísla mě bolí taky. Naštěstí až teď cca od 33.týdne, jinak jsem dosti pohyblivý člověk, tudíž mě to zaskočilo, u prvního dítka si to nepamatuju (ale možná je to fakt jenom krátká paměť). Po delším sezení se rozcházím doslova jak kachna, pak to naštěstí trochu přejde. Jinak to jde, příští týden mám další UZ, jsem zvědavá na přibližnou váhu mimina.
Čau D.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.