| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ryby - ano nebo ne?

 Celkem 3 názorů.
 Zuzana + kluk04 + holka06 


Ryby - ano nebo ne? 

(13.4.2005 7:56:45)
Zajímalo by mě, proč je Česká republika snad jediná země, kde se zakazují malým dětem ryby, hlavně ryby mořské. Angličani, Španělé a jiné evropské národy dávají dětem ryby od 7. měsíce věku. Když si čtu jejich doporučené jídelníčky pro děti od 6 měsíců, figurují tam mořské ryby klidně třikrát týdně!!! Nemáte někdo nějaký tip na odbornou poradnu k výživě mrňat? Poradna na rodině myslím nefunguje. Dik. Z.

 Ivana 
  • 

Re: Ryby - ano nebo ne? 

(13.4.2005 9:16:59)
Zoozo, myslím, že to tady psala lea, že třeba i v Belgii se ryby doporučují.

Já jsem zkusila filé 2X, když měl drobeček 9. měsíců - chutnalo mu, neosypal se a neměl žádnou reakci. Já mám rada ryby, jím je každý týden minimálně 2x, takže jsme vycházela z toho, že je na ně z těhotenství a díky kojení zvyklý.
 Adriana+3 
  • 

pestrost stravy 

(13.4.2005 9:22:46)
Ahoj holky, náhodou jsem nakoukla do vaší diskuse. samozřejmě je důležité dávat pozor, aby dítěti nebylo ublíženo, avšak si myslím, že strava ročního dítěte by měla být pestrá. Taky jsme postupovala při příkrmech opatrně, bála jsem se dát rozmanitější stravu a skončilo to tak, že moje dvouletá holčička skoro nic nejí, jí jen to co zná a žádné novinky nechce....

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.