| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

soutěže a kvízy

 Celkem 4 názorů.
 martina 
  • 

soutěže a kvízy 

(11.4.2005 18:10:27)
Na Místečku.net se dá v kvízu vyhrát spodní prádlo. Kdo chcete, tak se tam koukněte.
 Teteli 


SEZONÍ ALERGIE 

(11.4.2005 18:23:02)
Ahoj, mám 15ti měsíční holčičku a začíná se u ní 2 dny objevovat příznaky senné rýmy ( oteklá očička, lehká vyráčka a rýma) , nemáte některá z vás zkušenosti a radu , jak to potlačit nebo léčit u batolete ? Aco lékaři ? Mám obavy, aby nás hned neposlali na různé vyšetření apod. a nenasadili nějakou drstickou léčbu léky. Samozřejmě , že s ní pujdu k doktorce, ale chci se dovědět od vás co možná nejvíc informací. Děkuji.
 Pawlí 


Re: SEZONÍ ALERGIE 

(11.4.2005 22:37:08)
Náš syn měl první 2 roky života alergii na pyli (nikdo Ti neřekne na jaké je jich přes 300 druhů), kolem třetího roku se to ztratilo. Od doktorky jsem dostaly Zyrtec kapičky a pro případ že by se to zhoršilo ještě Ventolín na dýchání. Kromě jedné návštěvy na alergu nás nikdo nikam nehnal a nic po nás nechtěl. Není to nic příjemného, ale přežít se to dá :-). Pokud chceš napiš na mejlík.
 MARIE 
  • 

Re: SEZONÍ ALERGIE 

(12.4.2005 10:35:21)
Rozhodně za doktorem zajdi ,pošle vás na alergologii,kde jí udělají veškerá vyšetření,testy na co všechno by mohla být ještě alergická,takže po doktorech lítat nebudete.Testy se provádí na předloktí,ale většinou až po zkončení sezony tj. někdy na podzim,ted vám nejspíš dá alergolog,něco na potlačení rýmy většinou je to zyrtec.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.