| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Zdravim...

 Celkem 5 názorů.
 Sedakocka 


Zdravim... 

(8.4.2005 20:06:41)
Ahoj holky.

Ahoj Jani, Tobe specialne. Jak se mate, devcatka? U nas tak nejak vse pri starem.
No, to jsem se rozepsala o:) Mejte se krasne.

A co Ty, Kacko, jak se citis co by tehulka?
 Janna + 2 berušky 


Re: Zdravim... 

(15.4.2005 8:51:00)
AHoj Jitko a Filípku :o) A jak se cítíš ty? vše v pořádku? My jsme v pohodě, Verunka půjde od září do jiné školky, včera jsme se tam byly podívat, nemohla jsem jí odtamtud odervat, brečela když jsme šly domů, ale nevím, jak bude nadšená, až tam bude sama. Prý máme chodit na návštěvy na zvykání :o) Dneska jedeme do Lužního lesa na procházku. Vymetáme ostrov a Borky, furt někde slídíme. MMch. úchyla jsme nepotkaly ;o) asi nás na něj bylo hodně :o)
Chystáme se na plavečák, v divadle bude v květnu Hurvínek, v pondělí začíná předprodej, tak tam poletím.

Tak se zase ozvěte, ahoj J+V
 Radka 
  • 

Re: Re: Zdravim... 

(16.4.2005 0:38:38)
Já myslela, že tady nikdo se "školkovým" dítětem není. Nechceš se s náma podělit o zkušenosti se školkama v Kolíně a vůbec nějakýma aktivitama, kam chodíte? Mám taky nějaké nové objevy.
S tím úchylem buď ráda, já nekecala :-))) Kdoví, kam se přesunul...:-))
 Janna + 2 berušky 


Re: Re: Re: Zdravim... 

(16.4.2005 9:38:16)
Čau Radko :o)
No, my do školky začaly chodit v listopadu, jen co jí odbyl třetí rok na těch pět dní. Prvníí měsíc v poho, nechtěla domů, byla jsem ráda. Pak najednou zlom, řvala, že nechce do školky, fakt hysterák jen se ráno probudila. Nevím, co se stalo, ale řvala tam celý den, než jsem pro ní přišla, a to byla celá ubulená. Většinou ty děti, když odejde máma, po chvíli přestanou, ona ne :o/ Tak jsem v březnu rozhodla, že si jí nechám chvíli doma, třeba ten měsíc, no a na konci měsíce tam volám a ejhle, pí.řed. vzala místo ní chlapečka, takže s náma počítá až od září. Tak mě to docela naprdlo, taky se se mnou mohla dohodnout, určitě bych souhlasila, ale takhle? Tak jsem jí vybrala jinou školku. Jo a tohle chodila do Kmochovy...nad bývalým čedokem. A teď bude chodit do Masarykovy, moje mamka tam dvacet let učila, chodili jsme tam celá rodina a vím jak to tam chodí, a jak jsou rádi za každý dítě. A hlavně se snažej spolupracovat s rodičema...no taky jsou tam horší uč. ale to tu nebudu psát :o) V tý Kmochový jsou tři učitelky a prý chodí na výpomoc důchodkyně, jsou tam dvě třídy, takže ráno i odpo spojený a právě to měla Verunka neustále nějaký konflikty, zasedla si tam na ní nějakej pacholek, byla nejmenší. Takže jsme se byly podívat v tý nový, byla nadšená, seděla mezi dětma, ale co já vím, až tam bude sama. Ale holt znám ty učitelky, tak se budou snažit, aby tam nebrečela :o) trošku protekce neuškodí, že ;o) Ale ony jsou hodný i tak. V tý Kmochový mi taky připadaly hodný, ale najednou, jak se vyskytl problém nám, tak se našlo víc maminek s podobnou zkušeností...myslím to zapsání dětí a tak, ne ohledně učitelek, abych jim zas nekřivdila. No takže to jsem se koukám dlouze rozepsala o našich zkušenostech. :oD

Včera jsme byly v Lužním lese, nádhera, teď to kvete, příští týden už prý nebude, tak tam rychle šupejte. Pak jsme byly u mojí příbuzný na vesnici, maj velikou zahradu a pět dětí, Verunka šíleně brečela, když jsme jely domů :o) Taky jsme se tam byly podívat na ovečky, děti je krmily, běhaly mezi králíkama, krmily je..... no večer jsem jí celou šoupla do vany, prádlo narvala do pračky, holt venkov, no :oD Já večer padla do postele jak zabitá.

Dneska jdeme na Úžasňákovi do kino, uvidíme, furt o tom mluví, ale podle mě je na to malá, kdyžtak odejdeme :o) A uvidíme, jestli pak nebo zítra nevyrazíme na ten plavečák.

jinak my ty aktivity dost šidíme, teda ty organizovaný, spíš chodíme takhle na výlety, už toho mám naplánovanýho aspoň na měsíc....Polepy, Křečhoř, Štítarský udolí atd. :o)

Tak papa a napište, co vy, Radko, ať mám inspiraci :o)
 Radka 
  • 

Re: Re: Re: Re: Zdravim... 

(16.4.2005 13:56:37)
Ahoj Janno (ale i ostatní). Já Ti asi napíšu mail. A co takhle se někde sejít? Je hezky ...:-))
Díky za info o školce, docela mi to pomohlo. Masarykova... to je ta u šachovnice?
No my aktiviy střídáme - se dvouma dětma. S jedním, s druhým, takže mám o program vystaráno. Sokol, dům dětí (tancování a kreslení), teď konečne plavání (batolata s rodiči, předškoláci bez rodičů - obojí dětském bazénku v plavečáku). A taky setkání maminek a dětí u Mgr. Zíchové (hry, cvičení,..., docela zajímavý). Břišní tance...
Plavečák se má vzáří pro rekonstrukci zavírat. Takže zaseježdění do Hory. Taky se jedná, že by mohlo být na Třídvorské (Hrabalovo Fitcentrum). Jinak...nejsem už přímo z Kolína, dojíždím vlakem. Lužní lesy - nádhera. Štítarské údolí, Vinice, Jelen, Tři Dvory, Polepský vodobád, Peklo,... My možná zítra vyrazíme na parník do sídla Slavníkovců s rodiště krále Jiříka :-)))
Podrobně napíšu ráda, ale na mail, ne tady veřejně :-))

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.