| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Předoperační výšetření

 Celkem 2 názorů.
 správce-Dubnatka08 


Předoperační výšetření 

(8.4.2005 17:00:57)
Ahojky holčiny,
tak už máme po předoperačním vyšetření, moč jsme tedy museli dvakrtá opakovat, ale na podruhé už vyšla krásně bez krve. Takže na operaci můžeme. Máme malou chudokrevnost, tak jsme dostali kapičky na měsíc, krevní obraz opakovat nemusíme, což je dobře, protože odběr byl drsnej. Žíly nic moc, tak to brali ze zápěstí, krev moc netekla no prostě hrůza, ale Honzík byl moc statečný. Doktorka ho prohlédla poslechla, tak i přes to, že já měla angnínu Honzík nic nechytnul a je OK. 12. 4 jdeme na chíru, máme ještě schůzku s operatérem a pak už 19.4 operace. Tak nám držte palce ať neonemocníme. Jinak s kolem si ještě dáváme na čas, a v létě zkusíme tříkolku. Když jí zvladne nacvičí si to na ní pak teprve přijde na řadu kolo. U nás v hračkárně mají kovovou tříkolku za 1290,- to jsou ceny co?
Berrinko, už jsi vybrala nějaké kolo pro Ondráška?
Mějte se všechny moc hezky a dejte o sobě vědět.
Daniela
 AniTina 


Re: Předoperační výšetření 

(8.4.2005 20:37:02)
Ahoj, držím palce na tu operaci. Jinak k té tříkolce, to myslíš takovou tu klasickou? Já jen že se dá za stejnou cenu tedy od 1000 do 1500 koupit tříkolka s takovou tou vodící tyčí vzadu, u některých jen přidržuješ, nebo tlačíš, takže když nechce nemusí šlapat a některé dokážou tyčí ovládat zatáčení předního kola. My používáme tu druhou, už od loňského léta, má i stupátka, takže Ani nejčastěji vozím, šlapání jí moc nejde. Teď mají v makru takovou robustnější, sice se nedá ovládat přední kolo, takže dítko musí zatáčet samo a nemá stupátka, ale šlapky mají volnoběh, takže opravdu šlapat nemusí. Zkusím sem dát obrázek. Zatím ahoj Kristýna

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.