| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

plavání

 Celkem 3 názorů.
 Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 


plavání 

(7.4.2005 19:29:25)
Ivi tak jsem se ptala na o plavání. Tak přijít můžeš rádi Vás uvidí a cena je 120,- a kdyby jsi tam chtěla chodit tak si koupíš permanentku a cena by tě vyšla na 87 korun tak nějak přibližně.
Permanentky jsou za 550,- 5 lekcí, 1050 10 lekcí a 1350 15 lekcí. Tak nějak plus mínus nevím jestli tu prostřední jsem si zapamatovala dobře. V ceně máš pak kafe čaj apod.

Jinak dnes jsme malého pouštěli pod vodou, ona ho pustila a já ho měla chytnout, měla jsem strach,že to nezvládnu já ale nakonec bylo vše OK. Pak jsem ho měla na bříšku na svojim a já jsem plavala na zádech tak to jsem se pro změnu potopila já, ale malého jsem udržela nad hladinou. Ale všechno chce cvik pak už nám to šlo líp.

a kde jste všechny holky,že málo píšete, jste nemocní????
Tak dobrou noc.

 Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 


Re: plavání 

(7.4.2005 20:53:53)
Reni tak já koupila v Polsku tyto golfky. Stály 2200,-kč. Mají ještě nánožník a pláštěnku.Kdy jdete příští týden plavat, že bych tam jela s vámi na mrknutí.

Ivi s Renčou jsme se bavily, že by jsme někdy udělaly procházku do Štramberka mohly by jsme se někde srazit a konečně se poznat. Někdy až bude třeba hezky tak by jsme ti daly vědět a vyrazily by jsme směr Štramberk. Co ty na to?

Jani tak to já už se na ty věci ptát nebudu, když ti pomůže Iva.

Sandra byla dva dny dost uplakaná a dnes vykoukl druhý zoubek. Zdálo se mi, že je nějaká horká a tak jsme měřili teplotu a naměřila jsem 38,95 půl stupně se ještě odčítá. Tak to má 38,45. Dala jsem jí Panadol tak doufám, že zabere. Holky co myslíte je to těmi zoubky? Jinak se mi nezdá, že by byla nemocná.

pa Iva
 Iva*Kuba 


Re: Re: plavání 

(7.4.2005 22:56:51)
Ivi, pokud se ti malá nezdá nemocná, tak tipuju fakt zuby.
My máme teploty u každého.

Holky, na procházku s váma půjdu ráda!

Jinak mám dost práce a Kuba ještě není zrovna ok, tak se mi moc psát nechce.

Jani, porod se zatím nekoná, ale neboj!

Dobrou noc

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.