| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Stále nemocný

 Celkem 3 názorů.
 Ivana, syn 3 roky 
  • 

Stále nemocný 

(7.4.2005 14:54:09)
Ahoj,
holky, můžete mi poradit, co se stále nemocným synem? Od ledna začal chodit do školky, ze začátku to celkem šlo, pak byl vždycky týden ve školce, dva týdny nemocný, když byla chřipková epidemie, stihl mít chřipku 3x, od pondělka začal chodit, před tím tam nebyl měsíc, před tím měsícem tam byl pouze l den! Ráno, když jsem ho dávala do školky, tak 2x kýchl, takže doufám, že si teď odpoledne pro něj půjdu a poteče mu zase z nosu. Osobně si myslím, že ho nedávám do školky předčasně, nedávám ho tam ani s rýmou nebo kašlem, vždy po úplném uzdravení je nejméně další čtyři dny doma, denně bere vitamíny Multitabs a oblékám ho dostatečně. Dřív jsme chodili plavat, teď to naprosto nepřipadá v úvahu. Fakt už jsem z toho zoufalá, vím, že tam ostatní rodiče děti dávají nachlazené, proto to vždycky od nich chytne, ale s tím nic nenadělám. Všichni mi říkali, že to tak ten první rok je, ale jak proti tomu bojovat? Díky za všechny rady. Ivana
 Lída+2 


Re: Stále nemocný 

(7.4.2005 16:18:36)
Ivano je to asi fakt normální. Nemám z vlastní zkušenosti,ale se stejnou frekvencí byla nemocná kamarádky holčina. A teď kypí zdravím a nemocná už moc není. První rok byla krizovka. Další rok míň a pak už skoro vůbec. tak nezoufej ono se to zlepší. Zkus ještě Echinaceu prý podporuje imunitu.
A ten bazén co o víkendu?
A to strojení tky moc nepřeháněj. Oni pak běhají lehce se spotí a pak když se ve školce svlíknou a učitelka jim neprochmatá tělíčka a nepřevlíkne může být zaděláno na rýmu.
 Hanka+ 4 berušky 


Re: Re: Stále nemocný 

(7.4.2005 18:18:32)
No naše malá je taky pořád nemocná a chřipku má taky po třetí. začlo to ještě před školkou a ve školce to pokračuje :-(( a to v ní byla jen 4 dny s přestávkami :-((((

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.