| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Tak odpovídám :-)))

 Celkem 3 názorů.
 Mišpule a Domule 


Tak odpovídám :-))) 

(7.4.2005 9:09:08)
naše postýlka asi opravdu kouše :o((( Domča huláká jen jí k ní nesu a pak už není k utišení , jen u mě v náručí a tak přišel ke slovu opět náš dobrý kamarád šátek , sedí mi tu zrovinka v něm a je hodná :o)
 pabakuku 


Taky 

(7.4.2005 9:29:02)
bych potřebovala pochovat. Včera se Barunka neozvala celý den, tak čekám, jestli napíše dnes. Ivo my jsme jí nikdy moc nekontrolovali, od malička jí říkám, že se učí pro sebe. Ona to ví, protože se snažíme jí nic neidealizovat, ví jak mi bylo, když jsem hledala práci, když manžel jí ztratil, když byl Kubíček miminko, bylo mu teprve 14 dní, taková jobovka. Ženský středoškolačky s dětmi to nemají jednoduché v naší společnosti, takže je to nan nich, jestli chtějí hákovat v marketu za minimální mzdy, nebo se snažit a mít pak šanci na hezkou práci za slušné peníze.
Nic proti marketum, ale lituju ty lidi, jsou vakořisťovaný, ty podmínky tam nemají dobré, co si budeme povídat.
 pabakuku 


A 

(7.4.2005 9:36:23)
ještě jsem chtěla napsat k té rýmě,víte, já jsem taky šílela. když někdo přišel nastydlý do centra, nebo na plavání, přišlo mi to strašně nefér. Zuřila jsem, pak mi žena táty, doktorka, řekla, že je dobře, když se dítě setká občas s infekcí, že si vytváří imunitu. No a ve školce jsem dostali teprve školu. Te´d v zimě, určitě jsem to psala, i v těch epidemiích, když po ránu člověk slyší, jak tam ty děti kašlou, divím se, že vůbec Kuba nemarodí pořád, protože to je prostě hrozné. Když má dítě rýmu, tak tam jde s balíkem kapesníků, papírových a dobrý. Občas tam je slyšet i takový ten hnusný laryngitický kašel, to se pak modlím, aby si zrovna s tímhle dítětem Kuba nehrál.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.