| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

jaké máte zkušenosti

 Celkem 4 názorů.
 Ilona., Kubík 1 rok 
  • 

jaké máte zkušenosti 

(4.4.2001 15:44:22)
ráda bych se trochu zorientovala ohledně dětských sedaček na kolo a vašich zkučeností s nimi (je lepší dozadu či dopředu, jaká značka se zdá osvědčenou,...)
Děkuji
 Kateřina (Markétka 3,5 roku) 
  • 

Re: jaké máte zkušenosti 

(5.4.2001 9:22:51)
Ahoj Ilono, pokud vím, osvědčená je značka Hamax. Má dost bezpečnostních prvků, my jsme koupili variantu "vzadu", ale pokud Ti můžu radit, lepší je asi ta "vpředu". Jednak můžeš s dítětem komunikovat a dávat na něj pozor, jednak není problém mít na zádech batoh. Přeji Ti šťastnou volbu.
 Monika (Michalka 1.5 roku, Vojta 4.5 roku) 
  • 

Re: jaké máte zkušenosti 

(5.4.2001 12:09:35)
Já dávám přednost sehačce vzadu. Pro dítě je zhlediska jeho bezpečnosti lepší. Dopředu bývají jen takové sedáky, protože přez velký skelet sedačky (co bývá určena dozadu) by nebylo vidět na cestu a ani by nešlo dost dobře řídit. Batoh na záda se vejde i když je sedačka vzadu. Na krátké popojíždění by mohla sedačka vpředu stačit, ale na dlouhé tůry doporučuji sedačku vzadu.
 Míša, syn 4 roky 
  • 

Re: jaké máte zkušenosti 

(6.4.2001 10:38:46)
Ahoj Ilono,
o cyklosedačkách jsme tu poměrně obsáhle diskutovali někdy na začátku února. Zkus si zalistovat zpátky, určitě to najdeš.
My jsme měli sedačku namontovat dopředu (Hamax), která měla opěrku zad, pásy přes ramena a opěrky s úchyty pro nohy a nemohli jsme si ji vynachválit. Pro roční dítě mi přijde lepší, když sedí vepředu, vlastně tatínkovi (mamince) v náručí, má dobrý výhled, může si s rodiči povídat nebo sledovat číslíčka na "tachometru". Moc se nám do nákupu velké sedačky nechce a možná si letos ještě necháme tuhle, protože váhový limit (15kg) naše žížala pořád ještě splňuje.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.