| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

diky :-)

 Celkem 5 názorů.
 Michaela+Nina 2/05 


diky :-) 

(5.4.2005 1:05:53)
moc dekuju za rady :-)

kolibka z krize z kapsou je fakt super. nejen ze mi jde uvazat ale dokonce z ni mimi muze koukat ven :-))

moc moc vam dekuju
michala
 Jasra & Anče 


kouká ven 

(5.4.2005 8:54:04)
Ahojky holky, vím že už to tu asi bylo několikrát probíráno, ale potřebuju poradit a nemám tolik času projíždět diskuzi ( znáte to :-) . Aničku (5,5m ) nosím v kříži s kapsou a do teď jsme byli obě spokojené, ale jak roste, jak se otepluje a jak je čím dál zvědavější. Tak je v kapse nespokojená, po delší době mi dělá "most" chce prostě vidět. Včera jsem ji teda narychlo uvázala do kapsy obráceně a všichni jsme se mohli strhat smíchy. Malá vypadala jako když si mě nese na zádech..rozhazovala ručičkama a nožičkama a vše nááramně hlasitě komentovala. Jediný problém je, že nevím zda jsem ji správně uvázala, přišlo mi to takové no... nic moc..poradíte jak vázat prcka čelem k lidem ? A jak to řešíte když v tomhle úvazu usne ?
 Jasra & Anče 


Re: kouká ven 

(5.4.2005 8:59:10)
Jo a koníka taky vážeme, ale přece jenom na delší chození není moc vhodný... :-(
 Jasra & Anče 


Re: Re: kouká ven 

(5.4.2005 9:14:12)
tak sem přece jen listovala v zad a už jsem zjistila co jsem měla špatně, malá neměla ručičky za šátkem ale před... :-)
stejně by mě však zajímalo jak to vyřešit když v tom usne
 Dianka (04+06+09) 


Re: kouká ven 

(5.4.2005 20:23:32)
Jasro, já jsem se o tomhle úvazu bavila s Petrou Sovovou (prodává Mamanti) a ta říkala, že tenhle úvaz není pro dětičky vhodný, protože tam není páteř v ideálním postavení, a hlavněna dítě působí příliš mnoho vzruchů, vpodstatě se před těma všema podnětama kolem něj nemůže schovat do bezpečí (nevím, jestli to vysvětluju spozumitelně), což v ostatních úvazech může - prostě opře či schová hlavu nebo obličej a je to. Sma jsem vyzkoušela tenhle úvaz asi dvakrát a to jenom když jsem byla doma. Kromě toho mi připadalo, že jak se nedají pořádně roztáhnout ty pruhy pod zadečkem, není to ono a pořád to nějak ujíždí. Takže teď (v roce a deseti kilech) nosíme na zádech - a je to pohodlné a bez problému. Nosím Klárku dost vysoko, takže mi vidí přes rameno a když chce spinkat, tak si prostě opře hlavu o moje rameno a spí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.