| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahoj holky,

 Celkem 4 názorů.
 Verča(N+M+T) 


Ahoj holky, 

(4.4.2005 19:24:54)
tak počasí se snad konečně už umoudřilo a dá se chodit ven. Jenže já mám tak akorát teď náladu na to, ležet doma na gauči s nohama nahoře a nic nedělat. Už mě to všechno nějak zmáhá:(. Ale kvůli Natálce se holt musím občas přinutit, čerstvý vzduch jí rozhodně prospívá. Ale narovinu přiznávám, že to taky někdy šidím a třeba ani ven nejdeme. Opravdu záleží na tom jak mi zrovna je. Ale Natálce se venku líbí, i když chce, potvůrka, občas nosit, protože je to prostě pohodlnější. Jenže to já už nezvládám.
Dneska jsem vytáhla věci po Natálce a dala se do praní. Přeci jen čas letí, jsem ve 32. týdnu, takže nezbývá moc času. A já mám raději připravené všechno dřív.
 BERBER+A+L+V 


Re: Ahoj holky, 

(4.4.2005 19:45:26)
Veru 32TT???? No, to je teda něco!!!!! To máš za pár...

(Díky za mailika) :-*
 Jana+2 


Verčo, 

(4.4.2005 21:40:34)
opravdu se ve tvém okolí nenajde někdo,kdo by s malou vyšel na procházku?Zdá se mi dost drsný,že jsi na všechno sama.Navíc 32.týden,to už není legrace!Škoda,že nebydlím blíž...pomohla bych.Náš mrňous 15měsíční dnes ušel sám asi 200metru.Pachtim se s ním na zahradě,nedá se nic udělat a tlik práce kolem...
Mějte se
 Verča(N+M+T) 


Jani, 

(6.4.2005 19:27:40)
děkuju za nabídku:)). Opravdu tady nikoho nemám. Teda jedna kamarádka tu je, mají velký dvůr takže tam občas s Natálkou zajdu a ona tam lítá a já můžu sedět a kecat. Ale jak asi sama uznáš, návštěva jednou týdně je dost. Člověk nechce pořád otravovat. A nikdo jiný tady není, manžel jezdí až večer (i když dneska přijel docela brzo -asi v půl šestý- a tak vzal malou ven). Jinak tchýně mi řekla, že pohlídá občas a třeba jen na hodinu, jenže přes týden je v práci a k nám nechodí. Takže jsem na to s manželem sama a jsem ráda, že pomůže alespoň on. Už toho mám teď opravdu dost, únava se projevuje i na mém chování k Natálce (vybuchuju i kvůli maličkostem).

Tak si užívejte hezkého počasí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.