| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pondělíčko

 Celkem 2 názorů.
 Jitulajda+D+N 


Pondělíčko 

(4.4.2005 6:15:12)
Ahoj, tak už máme to kolo. Trvalo to skoro 14 dní než dostali zboží a nakonec přivezli jenom 2 kusy ! Vzali jsme nakonec tu 12ku, 16ka byla opravdu hodně velká. Davča kupodivu jezdil a celkem ho to bavilo ovšem až do té doby než se rychle rozjel a nevěděl jak brzdit (a to jsme to před tím trénovali). Dvakrát se málem vyboural a pak už jezdit nechtěl. Pěkně jsem se s ním naběhala.
O víkendu jsem se vrhla na jarní úklid, umyla jsem okna, převlekla postele, vyprala a vyžehlila asi 3 pračky prádla a večer jsem byla tak strhaná, že jsem odpadla u televize. Manžel vzal Davču k tchánovcům na chatu tak jsem měla klid. ZOO jsme odložili na další víkend, tak snad se nezkazí počasí
 Lidka 
  • 

Re: Pondělíčko 

(4.4.2005 22:41:26)
Jitko-a jak jste mu vysvětlili to brždění?Danek má teda koloběžku a kolo dvanáctku taky s tím "pohonem" jako koloběžka.Takže když chce zastavit,tak přestane šlapat a je to.Ale nevím,jestli by zvládl to brždění do zadu.Na to musí dupnout. Ale 16-ku budem kupovat až na čtvrté narozeniny,tak do té doby to asi už pochopí.Naštěstí tu máme rovinu.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.