| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Nedělička

 Celkem 3 názorů.
 JaninaH 


Nedělička 

(3.4.2005 22:32:11)
Ahoj kamarádky,
zase jsme zhasli, a to skoro na dva dny :-(
Ale všechny nás omlouvá jarní počasí, které nedovolilo vysedávat u počítače. Aespoň mně tedy ne. Já byla o víkendu velmi pilná.
V sobotu jsem vyprala a vyčistila zimní oděvy a boty a uklidila jsem je. Anna stejně už týden chodí jen v nadkolenkách a v minisukni, Radek si prý zítra vezme do školy krátké kalhoty, i kdyby mrzlo. Zato manžel by klidně šel v zimní bundě, kdybych mu ji neodebrala.
Dneska jsme konečně zahájili chatařskou sezónu. No, moc zábavné to napoprvé nebylo, v chatě byla hrozná zima, topilo se a zároveň větralo, sepisovalo se, co všechno je potřeba udělat a koupit (z toho vždycky udělá a koupí tak pětina), kluk se okázale nudil a otravoval, ať už jedeme domů (Annu jsme radši ani s sebou nebrali)... Klasika. Ale příště to už bude lepší a v létě si zase na chatě užijeme krásnou dovolenou.
Hezký večer a celý příští týden všem. Napište, jak jste si užili víkend.
J.


 AlaKs 


Re: Nedělička 

(4.4.2005 9:00:06)
Též jsme měla víkend pracovní. V sobotu mytí oken (konečně), převlékání peřin, mytí polic, nábytku a všeho, co mi přišlo pod ruku… V neděli dopoledne ještě dodělávky, ale pak oběd u tchýně a krásné odpoledne na zahradě u řeky. Takže jsem si poprvé pořádně užila sluníčka. Ale dnes jsem nenaložená, protože jsem nemohla usnout a v noci jsem byla asi 100x vzhůru. Doufám, že novinářům půjde práce od ruky, a já budu brzo v pelechu.
 tinas 


Re: Re: Nedělička 

(4.4.2005 10:00:09)
Nazdárek,
tak u nás byl víkend spíše lenošivý. :-)
V sobotu manžel přivrtával celé odpoledne dětem do pokojíčka houpačku a v nedělijsme jeli na výlet na Letnou. Bylo tam krásně teploučko,ale šíleně narváno,takže asi budeme muset najít jiné místečko,kde nebude tolik lidí.

Já jsem bohužel zase začala pociťovat příznaky jara jako jsou slzavé oči a věčná alergická rýma. Ach jo. Ráno jsems e vzbudila a skoro s úplně ucpaným nosem a třeštící hlavou. Teď půjdu do lékárny a musím tam zakoupyt nějaký Zyrtec nebo něco podobného. :-((

Tinas

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.