| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahoj holky a dětičky,

 Celkem 1 názorů.
 Jana+2 


Ahoj holky a dětičky, 

(3.4.2005 22:25:54)
fakt se docela stydím,že nejsem schopná napsat častěji.
Máme se dobře,Martínkovi lezou dolní dvojky,naštěstí bez nějakých potíží-prostě najednou vykoukly..venku běhá po zahradě a teď,co je hezky,s ním musím dopol.i odpol.,tak vaření jen takové pokud možno rychlé a skromné.
Cyklosedaček,které mají polohovací záda,je málo.Co tak sleduji,myslím,že nejlepší bude asi Hamax sleep,stojí kolem 2500Kč.Koukali jsme na ní v Bystřici v krámku na kola,zatím jsme jí nekoupili,ale Martínek se v ní usadil úplně super.V nějakých testech psali,že pokud díře usne,hlavička se mu mlátí (i když nastavíš polohu na spaní),doporučují kdyžtak hlavičku ještě přivázat třeba šátkem-no,nedovedu si to představit.2500Kč je dost,sám prodavač však říkal,že syna v ní vozil ještě v 7letech(?!),tak se asi tato investice vyplatí.Je tam i nastavení výšky chodidel,pevné připoutání(dítě neotevře) a dobrá ochrana z boků.A helmu samozřejmě k tomu.
Pak se taky dost prodává Hamax kiss,má ale pevná záda.Asi záleží,jak daleko a často budete jezdit.Martínek už spinká přes den jenom jednou,tak se docela dá vyrazit.Nemůžeme se srovnat s časovým posunem,jedeme jakoby pořád postaru.
K benešovské nemocnici také nemám přílišnou důvěru,naštěstí tam nesměřuji.Je dobře,že si člověk může lékaře vybrat.Tady máme Zítkovou,nedovedu posoudit,zda je dobrá či ne,asi běžný průměr.Docela mě deptá,jaké množství prášků babičce předepisuje,určitě to víc škodí než léčí.Babča si zvykla,má důvod vyrazit do vsi("musím pro prášky")..pak do votické lékárny..a kdyby den nezačala polykáním prášků,cítila by se určitě nesvá..;pak jí je často blbě,čemuž se ani nedivím, a tak je to pořád dokola.
Holky,v pátek jsme to přehnaly s oslavou a ještě dnes nejsem ve své kůži,tak jdu nabrat sílu spánkem.
Dobrou a mějte se jarně.Jana

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.