| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

O zkřížené lateralitě

 Celkem 5 názorů.
 papajana 


O zkřížené lateralitě 

(3.4.2005 20:52:34)
Lidišky!
Všechny vás moc zdravím a smekám jako obvykle.Jste úžasní, jak o těch svých pišišvorech přemýšlíte....
Píšu, protože jsem vrazila jednu velkou kládu na odklad školní docházky o zkřížené lateralitě, tak kdyby vás to někoho zajímalo (jako že by mohlo :o))) : http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep.asp?z_podkategorie=no&id=37

Tak papky, papky, držte se ....
 EvčaK 


Všichni běhají po venku a hřejí se na sluníčku. 

(4.4.2005 9:38:23)
Že jsem to trefila?! Je tu nějak liduprázdno. Ale sned je to dobře. Asi je to tím, že máme doma pohodu. Chi chi. Teda u nás střídavě. Si představte, že ten náš 7měsíčná Ála už se nám s andílka proměňuje ve vyděrače a vzteklounka. Včera večer jsem s ním bojovala 2,5h. Chtěla jsem, aby usnul ve své postýlce. Řvala a řval - vztekem. Vzhledem k tomu, že ve stejném pokoji konečně usnul Nik, tak nakonec Ála skončil v posteli s tatínkem. Tak to vypadá, že ač bez poruch, bude náročný zravna jako jeho starší bráška. Aspoň se mi ti kluci ve světě neztratí. A když to tak vezmu, už máme před sebou jen tak 14 let výchovy. Pak už s nima stejně nic nenadělám.
Ta hoďte zprávičky, jak se máte nebo nemáte. Ať se s vámi můžem potěšit nebo vás povzbudit. Každopádně přeju hezké pondělíčko i celý týden!!!
 jitka (dcery skoro 12 let a 3 roky) 
  • 

Re: Všichni běhají po venku a hřejí se na sluníčku. 

(4.4.2005 11:26:27)
Ahoj,no aspoň u nás si to trefila.Teď jsme přišli z venku,jezdili jsme na kolech.No jezdili,Nelu zajímalo všechno okolo než její kolo,včetně toho,že na písku si přivlastňovala cizí hračky.My zas máme počítám dobře 15 let výchovy před sebou,u mladší,ta starší jde teď na střední a už je samostatnější.Tak jí dám najíst a půjde odpočívat.A jen ať je teploučko,mě už ta zima lezla na nervy.Tak hezky užívejte sluníčka,od středy má být zataženo a pršet.Jitka
 EvčaK 


Re: Re: Všichni běhají po venku a hřejí se na sluníčku. 

(4.4.2005 14:26:29)
Jituš, u nás je to s kolem zrovna tak. Nik haleká, že nutně potřebuje kolo ven a křídy a nějaké bábovky. Tak se vyzbrojíme a venku jezdí dohromady 5min na kole, 7 min si kreslil nebo spíš křídy vysypal a pak je povinně skládal. 10minut si tak nějak hrál na pískovišti - házel pískem, zahrabal lopatku, pak jsme hledali... A zbytek času pobíhal kolem a já ho naháněla. Venku jsme byli asi 45min.
To jsme šli po delší době ven. A vlastně poprvé do okolí domu. Tak se musí rozkoukat. Příště uděláme radši procházku. Nemusím nic tahat a naběháme se stejně.
 šiška+3 


Re: Všichni běhají po venku a hřejí se na sluníčku. 

(4.4.2005 12:01:39)
Ahoj Evi, tak Berťa to včera s tím běháním docela přehnal. O půl sedmé už měl být ve vaně, ale přišly pro něj sousedky, ať jde ještě chvíli poběhat s míčem na pole. Tak jsme svolili 15 minut. A víš jak to dopadlo? Bylo půl osmé pryč a oni nikde. Přišel potmě ve třičtvrte na osum a dostal pěkný výprask. Manžílkovi po dlouhé době ruply nervy. Dnes bude zavřený doma, protože mě teda taky vytočil. Ráno už bylo jako andílek. V nové škole je to zatím v klidu, známky nosí pěkné - teda mnohem pěknější než na té předešlé. No, ale o chování jsem s nikým nemluvila, tak je snad vše v normě. Klidné dítě sedící v koutě z něj určitě nikdy nebude. pa

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.