| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ad Lichnov

 Celkem 10 názorů.
 omaňa 


Ad Lichnov  

(3.4.2005 20:38:44)
zrovna jsem se z něj vrátila =)), měli jsme už podruhé o víkendu na návštěvě Tibora
 Daniela Lukášek Leonka Kevin 


Jaká 

(3.4.2005 22:24:57)
Maruška?
 Jakarta 


Re: Ad Lichnov  

(3.4.2005 22:59:18)
Hele Omaňo, tak ty jsi takovej kousek od nás (cca 20 km) a ty ani nedáš vědět? Teď mě napadá, že ta e-mailová adresa, z které jsem ti psala přes týden je z práce, domáckou mám u ikonky. Tak doufám, že jsem něco nezaspala - nebo jsi snad tušila, že je od pátku Nikča nemocná :-))). Škoda, že teď na stránkách LIchnova nejsou zprovozněný fotky (problém s webmasterem) už bych koukala - fakt teď nevím jak vypadá, jo Marušku tu si vybavit umím (na vysvětlenou - Maruška je malá holčička (cca 3 jestli se nepletu), čokoládková a sladká stejně jako Novákovic Valinka - popsala jsem to Jani dobře :-))).
 omaňa 


Re: Re: Ad Lichnov  

(3.4.2005 23:25:26)
Jakarto,
co kousek od vás, ale já valila jinou, údajně kratší cestou a přímo přes Jakartovice - nějakou část (směr na Vítkov). Ale v pátek to bylo ve 14 hod, což jsem předpokládala, že jsi ještě v práci a v neděli až večer.
 Jakarta 


Re: Re: Re: Ad Lichnov  

(4.4.2005 8:35:23)
Ty brďo - tak ty jsi jela přes naše "střediskové" obce - asi Bohdanovice a nebo spíše Hořejší Kunčice. Máš štěstí, že jsem v pátek fakt nebyla doma - měli jsme boží "dámskou jízdu", kterou pořádal jeden hotel jako poděkování klientům resp. objednavatelům pobytů a recepcí - bylo to super a všechno "zadarmo" a ještě bezva dárečky (např. víkendový pobyt v jednom z hotelů :o))))).

Jaké máte úmysly s Tiborkem? Klidně si můžete udělat víkend u nás, nějaké matrace máme a jestli ještě žije ta vaše nafukovací tak není problém.
 omaňa 


Re: Re: Re: Re: Ad Lichnov  

(4.4.2005 9:37:25)
jo, jeli jsme přes Hořejší Kunčice.
S Tiborkem v podstatě nemáme žádné plány, můžeme s ním "jen" kamarádit.
Tibor má víc než dva roky hostitelskou rodinu, do které by měl o prázdninách odejít na stálo.

A k dotazu, jestli má HP smysl nebo ne, tak rozhodně ano, protože každý moment, který dítě prožije v rodině je pro něj nenahraditelný. Na hostitelské návštěvy většinou jezdí už starší děti, které to dokážou pochopit, proč se musí vrátit. A podle toho co Tibor říkal i o svých kámoších, tam mám pocit, že HP během let přerůstá do PP.
 ESTERB 


Re: Re: Re: Re: Re: Ad Lichnov  

(4.4.2005 10:01:50)
Omaňo, prosím Tě, Ty znáš Marušku? Nevíš o ní něco, jestli je právně volná a tak?
K HP: rozhodně ano. Podle mě by byla skvělá i pro malý děti, když by se jim vysvětlilo, že jsou přes týden "na intru".
Hostitel si může vyzkoušet, jaká je jeho trpělivost a dostane se taky trochu do reálu. Třeba zjistí, že HP je maximum toho, na co má, nebo právě jde do PP. My jsme dělali krátkodobou HP romského dítěte a i když jsem všechno předtím nastudovala, hodně věcí mě ještě zaskočilo (nejvíc citová vyprahlost a to, jak jsou ty děti "mimo" a největší zájem mají o dárky). Tak proto je HP tak strašně moc důležitá.
Danielo, krásný článek. Leonka a pitíčko: zamáčkla jsem slzu.
 omaňa 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ad Lichnov  

(4.4.2005 14:57:48)
Ester,
Marušku neznám, znám spíš Tiborovy kámoše. Ale pokud to máš poblíž, tak si myslím, že se tam můžeš vypravit a hodit řeč s ředitelkou.
 Jakarta 


Tak se musím pochlubit. 

(4.4.2005 15:21:19)
Tak jsem dnes psala paní psycholožce kvůli závěru z psychotestů. Přestěhovala se již na trvalo do krajského města a při tom všem si nepoznačila naši dohodu o zavolání a já se tedy zbytečně strachovala, že se něco děje, když nevolá. Její závěr zní: doporučuje :-))))). Tak a teď už čekáme na závěr z KÚ - hurrrrááááá. Jo Czeperko - taky nevidí důvod, abychom museli projít přípravkou :-(((.
 Jakarta 


Re: Tak se musím pochlubit. 

(4.4.2005 16:33:59)
Tož to su ještě já - tak jsem kontrolovala doma telefonicky zdravotní stav Nikolky tak mi mamča mezi řečí povídá - "máte oba na poště doporučené dopisy" - hádejte odkud asi můžou být (teda já teda myslím, že vím :o)))) a až to budu vědět na tuty tak vám povím).

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.