| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Má zkušenost

 Celkem 11 názorů.
 Šárka 
  • 

Má zkušenost 

(3.4.2005 18:52:59)
Ráda se zapojuji do této diskuse a chci se podělit o svoji zkušenost. 3 roky jsem trpela gynekologickou mykózou (kdo ji měl tak ví co je to za nepříjemnost i pár dní) a moje gynekoložka mi stále opakovala, že testy na všechno včetně chlamydií (nevím, jestli to píšu dobře) jsou negativní. Navštívila jsem pak na doporučení kamarádky paní doktorku homeopatku a od té doby mám pokoj (více než rok). Také mi pomohla s opary a spoustou jiných problémů. Když mám rýmu, používám v lékárně koupené tablety Coryzalia a super fungují a dávám je i dětem od miminka. Homeopatie, pokud vám nepomůže, tak vám rozhodně nemůže ublížit a nebojte se toho, když se po podání léku obtíže, se kterými jste k homeopatovi šli, výrazně zhorší. Je to prý jen známka toho, že to zabírá.
 Lusi+M+Z 


Problémy s rýmou 

(3.4.2005 22:33:21)
Prosím o radu, jsem už z nemocí svých dětí naprosto zoufalá.

Můj starší syn trpí od listopadu na neustálé rýmy které mají vždy za následek zánět dutin. Vždy jde o klasickou virovou rýmu, cca po jednom týdnu se zvrtne v bakteriální a je konec. Před třemi týdny mu byla odebrána nosní mandle, ale od tohoto pátku opět rýma. Jedná se spíš o zadní rýmu, také si stěžuje na bolesti v krku a škrábání v krku. Poradíte mi co by bylo v tomto případě nejlepší vyzkoušet? Synovi je pět let.

A aby toho nebylo málo, tak mladší syn to vždy chytne od něj, ale spíše než na hnisavé rýmy trpí na laryngitidy. Momentálně má pět dní rýmu a z nosu mu teče jako z kohoutku. Rýma čirá. Synovi je 17 měsíců. Poradíte mi něco na tento druh rýmy?

Ještě mám jeden dotaz, kdysi jsem si koupila v lékarně homeopatikum Coryzalia. Teď jsem zjistila, že to není pro všechny druhy rýmy, jak jsem se domnívala. Při jaké rýmě to využít a od jakého věku? Mohl by to i náš mladší syn?

Děkuji za případné rady.
 Jitka, Dan (9/2002) 
  • 

Re: Problémy s rýmou 

(4.4.2005 10:19:40)
Lusio,
pokud jste z Prahy, tak bych Ti doporučila se syny navštívit tohoto lékaře-homeopata http://www.volny.cz/homeopatie/, přečti si odkaz "Moje vyznání". Je to MUDr. Ilgner, e-mail:MUDr.Ilgner@seznam.cz

Jinak zkus svůj dotaz vložit na tyto stránky http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=47707 nebo na stránky http://www.doktorka.cz/run/chat/treplies.asp?message=8&page=48

U toho mladšího syna, kterému soplík teče jak z kohoutku, by mohlo pomoct homeopatikum Allium cepa 9CH, ale obecně je třeba víc informací. Jestli chceš, tak mi můžeš napsat na mail albi.vs@seznam.cz. Pokud je ta rýma častá a jen čirá, tak by mohlo jít i o nějakou alergii.

Coryzalia je polykomponent, obsahuje víc homeo složek a kromě jinéh taky tu Allii cepu. Je to výrobek firmy Boiron a ty jsou popsány tady http://www.boiron.cz/produkty.php#p

Existuje bezvadná kniha "Homeopatie pro děti", je tam popsána léčba běžných dětských nemocí homeopatickými léky, tak pokud Tě homeopatie zaujala, určitě si ji pořiď. Dá se objednat na http://mujobchod.atlas.cz/shop/item.aspx?id_shop=673&id_language=19&ts=69rh84&id_item=450&id_cat=17
nebo na
http://www.osud.cz/hledajici/detail.php?id=6419&action=kniha


 Lusi+M+Z 


Re: Re: Problémy s rýmou 

(4.4.2005 11:30:48)
Ahoj,
díky za odkazy, až bude chvíle, tak i je prostuduji.

Jsme z HK, ale minimálně o 2 homeopatech vím, možná jich tu je více. Jen mě zajímá, jsou i jako praktičtí lékaři anebo bychom měli praktického i homeopata? Platí se něco za návštěvu a prohlídku od tohoto lékaře? Nebo jak to vlastně funguje? Moje zkušenosti co se tohoto týká jsou na nule.
 Kmonínka a Amálka+Adrian 


Re: Re: Re: Problémy s rýmou 

(5.4.2005 16:32:08)
Lusi, poslala jsem Ti jeden...vlastně dva mailíky:)
 Jitka, Dan (9/2002) 
  • 

Re: Re: Re: Re: Problémy s rýmou 

(5.4.2005 19:37:49)
Kmonínko, jak jste na tom?
 Kmonínka a Amálka+Adrian 


Re: Re: Re: Re: Re: Problémy s rýmou 

(5.4.2005 21:38:20)
Jitko, já jsem TI posílala docela už dávněji mail. Došel Ti???
 Gréta 


Re: Problémy s rýmou 

(6.4.2005 11:12:41)
Ahoj,
starší syn: napadá mě nejspíš Hydrastis, možná Kalium Bichromicum. Chtělo by to vědět víc. Zejména: kde je ucpání, bolesti (i co o tom přesně říká), jestli rýma pálí. Smrká? Jestli je vyčerpaný, unavený, co žaludek, chuť k jídlu, jestli se to nestřídá s jinou obtíží. Jaké má oči - suché, podrážděné, uslzené... Jak ta rýma nastupuje - náhle nebo zvolna.
Mladší syn - tam ještě víc neznámých, proto zatím nic nenavrhuju. Kdyžtak napiš podrobnosti.
 Lusi+M+Z 


Re: Re: Problémy s rýmou 

(6.4.2005 12:55:14)
Holky,
děkuji všem za rady, uvítám jakoukoliv další.

Dnes jsem se mailem obrátila na jednoho místního homeopata, tak teď budu čekat případnou odezvu, domluvení schůzky.

Gréto,děkuji, poslala jsem ti obsáhlý mail, kde jsou popsány do podrobna problémy dětí, snad z toho vyčteš více.

Jinak všem díky, momentálně z toho mám hlavu jak balon a asi tak milion otázek. Až si to trochu srovnám v hlavě, tak jsem zase tu.

 bara 
  • 

Re: Re: Problémy s rýmou 

(28.4.2005 10:14:48)
moc bych prosila o radu srýmou. Můj pětiletý syn mávždy hned silnou zelenou rýmy, která se změní během tří dnů v laryngitídu. Jaké homeopatikum máme používat. Očička má lesklé, je unavený a rýma trvá dlouho. Rýma je pro mne nejhorší. Děkuji za radu
 bara 
  • 

Re: Re: Problémy s rýmou 

(28.4.2005 10:14:49)
moc bych prosila o radu srýmou. Můj pětiletý syn mávždy hned silnou zelenou rýmy, která se změní během tří dnů v laryngitídu. Jaké homeopatikum máme používat. Očička má lesklé, je unavený a rýma trvá dlouho. Rýma je pro mne nejhorší. Děkuji za radu

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.