| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

taky se hlásím

 Celkem 5 názorů.
 moona 


taky se hlásím 

(3.4.2005 10:08:44)
I když se s některýma občas potkám na msn, tak aby i ty ostatní věděli, že taky žijuuu.
A Barča takyyyy a pořádně si to počásko užíváme. Barča trochu víc, hlavně, když ji hlídá bába, právě je období jarního zahradního úklidu, tak sem Barče nakoupila košte, hrabičky, motyčku, lopátku a uklízí a uklízí, dokonce i vozila hnuj na záhony,zatím ji to fakt baví. Má to ale tročku vadu na kráse, bohužel uklízí babiččinu zahrádku, né naši.
Tak jsme včera uklidili i tu naši a pak si už jen užívali u kamošky sluníčka.
S tím vztekáním, to je podobný, bohužel, ač se snažím, se tomu občas nevyhneme, většinou, když něco chce a já ji nedokážu nabídnout stejně hodnotnou náhradu. Ale u báby se prý nikdy! nevzteká, tak nevím. Naštěstí ji nikdy nenapadlo si lehnout na ulici, to vypadá fakt hrozně, ale je to 2dny, kdy chtěla trhat kytičky, ale já spěchala domů a ona chtěla trhat ty kytičky, bože mami, proč to nechápeš!, kočár už dávno nepoužíváme, tak sem ji táhla za ruku, ale přišlo mi to drastický, tak sem ji pustila, myslela jsem si, že půjde za mnou, no nešla, dupala nohama, někdy i oběma najednou,to vypadalo hodně směšně, tak že se kolemjdoucí spíš smáli.
No a na nočník se zase vyprdla. Prostě mi ukázala, že když chce, tak to jde. Ale ona nechce, no. Tak to odsouváme na léto.
A Boni, dávej pozor na ty zámky, když tak volej hasiče, dělaj to, takový věci, manža jezdí furt otvírat dveře a je to zadarmo!
Jani, on má Pavlík nějaký problémy, že jste byli na takovým vyšetření?
Daně už mám taky zaplacený, ale na hory nejedu, tak tiše závidím.
Mějte se hezky, Michel zítra se snad uvidíme a všichni pěkně lapejte vitamín D.
 Jk2x 


Re: taky se hlásím 

(3.4.2005 11:55:42)
Zdař bůh,

tak mi jsme ráno jeli raději na pohotovost, protože měl Filipíno 39,3. Prý to vypadá na zánět nosohltanu, ale raději nás poslali ještě na ušní a ouška má čistá. Jo a ještě prý začaly řádit neštovice, tak by se z toho mohly také vyklubat. No uvidíme.

My jsme se na nočník zase úspěšně znovu naučili chodit, po těch našich problémech. I ven už chodíme bez pleny a čůráme na travičku. Plenu dáváme jen na spaní.

Holky těžce vám závidím, jak chodíte ven. My už jsme druhý den doma a už mi to leze na mozek.

Jo a s tím vztekáním je to strašný. Filda minulý týden předvedl v Carfourru 2x ležing během jednoho nákupu, když jsme mu něco nechtěli něco koupit nebo jsem nechtěli tam kam chtěl on. Tak jsme ho nechali ležet a on za námi zachvíli přiběhl.

Tak páček shledáček.
 Jk2x 


Re: Re: taky se hlásím 

(3.4.2005 11:57:15)
fuj hrubka mi - my. No vidíte jak mi to leze na mozek.
 Maruska+Tom 27.3.03 


Re: Re: Re: taky se hlásím 

(3.4.2005 12:51:01)
Ahojky taky se hlásím, že žijeme. Jen Vás neustále míjím na MSN. Taky teď s Tomem trávíme každou chvíli venku na zahradě. Jinak s nočníkem ještě nejsme kamarádi - spoléhám na léto. Tom se taky vzteká, ale naštěstí zatím jen doma a platí na nej nevšímat si ho, popřípadě ho poslat vyvzteket do vedlejší místností s tím, že až bude zase hodnej chlapeček ať přijde. A to si většinou rozmyslel vztekat se. Ono je to těžký když jim někdě venku člověk jednu lupne tak si hned lidi řeknou matka Herodes, a když je nechá vyzvtekat tak zas další si pomyslí co mu jednu nesekne přes zadek když tak vyvádí. Co vy ne to? Jinak konečně jsme přstali kojit - sláva spíme celou noc. To jsem hnusná matka co mu dala takovej dárek ke druhým narozkám. Vzal to v pohodě. První noc 2x zaplakal a od tý doby ho mlíko nezajímá.
 Ivca a Dada 


Re: Re: Re: Re: taky se hlásím 

(3.4.2005 19:37:35)
Ahoj holky, hlásím se, že průjem je zažehnán a tak dneska Dáda řádil jak uragán, mamince už bylo dobře tak mě zlobil jako čert.Vstával ve 4:15 a v poledne jsme ho do postele taky nedostali a to byl celé dopoledne s tatkou venku a tak jsem vyrazili opět ven po obědě a obešli jsem snad celé Povrly, nakonec už jsem ho táhla domů, samozřejmě jsem byla unavená já a ne Dáda a skončili jsme před barákem na písku a když už bylo 6 tak jsem ho čapla že jdem domu tak ztropil scenu, že nás bylo slyšet až bůhvíkam.
Takže období vzdoru, jak všude čteme mezi 2.a 3.rokem je fakt skvělý, taky to umíme!!!
Ale zase ho musím pochválit, jak začalo být tepleji, chodíme ven bez plínky, asi 2x se ze začátku počůral, pak ten průjem a jinak dneska na mě křičel mami čuat, tak se vyčůral a pak hlásil mami bobek, tak¨jsem s ním hnala na stráň :-)))
Takže se vztekáním taky bojujem.
Holky, Dádulka říká, že je můj miláček a že mě má rád, to mě vždycky odzbrojí!!!!
Pa Ivča
PS: už plánujete letní dovču????

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.