| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dobrý sobotní večer

 Celkem 10 názorů.
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Dobrý sobotní večer 

(2.4.2005 20:44:37)

Ahoj holky,

musím vám napsat, jste moje rodina. :-) Dnes jsme s Verunkou byli na pohotovosti (škoda, že jsem nevěděla, že je tam Tomík!) Byla tam dr. Bašová, byla skvělá. Verunka má zánět ucha a dostala penicilín do zadečku a bude chodit na píchaný peňák každý den. Tak se zítra stěhuju k mamce. Ještě že jsem Verunku prozřetelně přihlásila do Úpice, takhle bych denně jezdila do TU! Doktorka nám vše vysvětlila (např. že za nic nemůžem, že malé děti neumějí smrkat, že je to v uchu hned, že máme dobře zvolené léky na kašel, co máme čekat, že se bude dít dál, jak to je s tím jejím kašlem, prostě se nám věnovala a na Verunku krásně mluvila, vůbec nebyla otrávená, že řve a řve a řve, ještě ji litovala, že to hrozně určitě bolí a ještě ji trápěj a že taky máme dát Paralen nebo něco, klidně od teploty 37,5, hlavně něco na bolest, že to moc moc bolí, no, prostě pohoda). I sestřička byla super.

Mamka má taky PC a bezdrátové připojení, takže se občas ozvu. Jak mě Verunka nechá.

Jaffi má šátek a já mám taky. Já mám z www.babysatky.cz za 1.300,- a není sice tak jemný (jako můj milovaný Vatanai), ale skvěle nám slouží (tento týden jsem si Verunku uvázala poprvé na záda a vyluxovala jsem s ní, protivkovala, když měla horečku, ale na ten bordel se nedalo koukat).

Kami, Verunka se mi po hroznovém víně vždy oprudí. Malinko, ale přece. Jinak už můžu vklidu nadýmavé věci: zelí apod. a nic jí to nedělá. Zkoušela jsem to postupně, malinké porce, teď už můžu klasickou porci a zvládá to. Takže už si dávám oblíbená jídla. :-)

A Jaffi, čím to vyřezáváš?

Tak to je zatím vše. Chudáček Tomík, musím na něj myslet. Jo, dr. říkala, že teď řádí spousta nemocí, že to není lepší, a že je spousta angín.
 Romana32 


Re: Dobrý sobotní večer 

(2.4.2005 20:59:23)
Ahoj holky,
všechny moc zdravím.
Tomíkovi přeji brzké uzdravení.

Ilčo, mohu se trochu vmísit? Zkus dát Verunce místo Paralenu Panadol. On tolik nedráždí žaludek. Já už nic jiného nepoužívám.

Holky, dneska jsem pekla langoše a rodinka se mohla umlátit. Prý je chtějí častěji.
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Re: Dobrý sobotní večer 

(2.4.2005 21:08:35)

Romi, to nemám. Ale od sestry mám Brufen sirup. A dr. nám napsala Nurofen sirup. Paralen máme čípky. Ona je malinká ještě na něco jiného. :-)

Ale díky za radu. :-)
 Romana32 


Re: Re: Re: Dobrý sobotní večer 

(2.4.2005 21:25:17)
Ilčo,
já vím, že je malá. Panadol je i sirup. Ten Brufen je také dobrý. Můžou ho i větší děti.
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Re: Re: Re: Dobrý sobotní večer 

(3.4.2005 9:03:08)

Romi, já myslela, že Paralen myslíš zátěž na žaludek prášky. Tak jsem nevěděla.

Dnes jsem se rozhodla umýt auto, vyluxovat ho, jde na mě jarní uklízecí nálada.

 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Re: Re: Re: Re: Dobrý sobotní večer 

(3.4.2005 9:04:02)

Romi, to je věta, co? Ta první? Já jsem nějaká zmatená. :-D
 Romana32 


Pěknou neděli 

(3.4.2005 9:15:24)
přeji všem.

Ilčo, to je v pohodě. Na mě šla uklízecí nálada minulý víkend. Teď se chystám zazimovat bundy a kombinézy. Ty už snad nebudeme potřebovat. Boty nechám trochu dýl. Mý jsme náchylný na močový cesty, tak radši počkám.
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Pěknou neděli 

(3.4.2005 9:21:07)

Romi, na to se taky těším. My máme jen jednu skříň na pověšení věcí, takže musím střídat zimní a letní věci. Vždy vytáhnu letní a uklidím zimní.
 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 


Re: Re: Pěknou neděli 

(3.4.2005 12:43:08)
Ahoj Ilčo, copak to čtu o Verunce? Tak se jí to přece jenom taky vrazilo do ouška. Koukám, že to má horší, protože musí na píchání. A určitě jí to musí hodně bolet. Prďátka malý, já je vždycky tak moc lituju, když mají takové bolení.

Taky se mi zdá, že Lenička nějak frká. Nudlička jí vyteče jen kousek, tak nevím, jestli ji zase nezačíná rýma.

Uklízecí náladu mám taky. Ve čtvrtek jsme zvládla uklidit ložnici a dnes se chystám na zbytek. Počkám, až se Lenička vyspí, pak si ji vezme mamka do kočárku a já budu moci bláznit.
 Romana32 


Re: Re: Re: Pěknou neděli 

(3.4.2005 18:15:07)
Tak jsem opravdu zazimovávala věci. Na oběd jsme byli u tchýně(bude mít svátek) a odpoledne jsme hrabali trávníky po zimě. Sice si to tchýně zítra udělá ještě jednou, ale mám snahu. Nemám to jednoduchý. Bydlíme v jednom baráku.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.