| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Plavání

 Celkem 2 názorů.
 Paty, Any(1.12.03), Kamča 9/89 


Plavání 

(2.4.2005 16:14:04)
Kam chodíte plavat.My jsme začaly chodit taky až teď,byly jsme jednou a onemocněla.Ale nebylo to plaváním,onemocněla až těsně před druhou lekcí,takže skoro po týdnu.Trošku jsme to přehnali,byli jsme douho venku a prochladla.Takže rýma a kašel.
My chodíme plavat za Lužánky do plaváčků a voda je tam hodně teplá,skoro jak doma ve vaně.Malé zima vůbec nebyla.

My jsme měli už několik menších úrazů.Nejdříve se odřela těsně vedle oka-tekla sice krev,ale bylo jen odřený.

Pak si téměř prorazila dolníma zoubkama spodní ret.Zevnitř měla hroznou díru a zvenku ji to prasklo,takže tam má taky jizvu.Naštěstí to tehdy nebylo na šití. A teď naposledy si zase rozšvihlahorní víčko - ale bylo to naštěstí jen na mašličku.Ze starší holkou jsem nic podobného nezažila,ale už to začínám docela zvládat (psychicky).Jsem zvědavá,co ještě přijde. Je samá modřina,věčně někde a od někud padá.
 Pavla,Lukáš 12/03 a Jan 10.10. 


Re: Plavání 

(6.4.2005 20:10:40)
My jsme z Prahy 9, tak chodíme plavat do Kyjích - Studio Kytka. Dnes jsme se vrátili pěkně utahaný z plavání, jako každou středu. Lukáš vodu miluje a vůbec mu nevadí, že je slaná.
Odpoledne jsme byli na zahradě a brouček spadnul na pusu. Kousnul se do rtu a někam do vnitř. Bylo hodně krve. Naštěstí nepřišel ani o jeden zub.
Docela mne překvapil tím, že přejmenoval psa. Je to kříženec labradora s vlčákem (velký pes). Jmenuje se Bára a on jí říká MIMI. Je zajímavé, když jí volá.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.