| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Krásné mrazivé sobotní ráno

 Celkem 7 názorů.
 Mochanka,Ája04+Káťa07 


Krásné mrazivé sobotní ráno 

(2.4.2005 8:06:07)
Ahojky.Vítám všechny,kteří dneska dorazí :-)

Taky je u vás teď ráno taková zima?Brrr.
Andra vstávala dneska v půl 8,noc byla docela dobrá,jen kdybychom nešli spát s m.až v 1 hodinu :-( Sháněli jsme na netu kola,takže já mám vybráno,ale on ještě ne.Kolem 9,půl 10 musím dát Áju spát,aby se chvíli vyspala.Od 11 máme plavání.Asi budeme muset vyjet s kočárem,neboť tatínek je v práci.

A co vy?Co nového při sobotě?
 Jarní maminka 
  • 

Re: Krásné mrazivé sobotní ráno 

(2.4.2005 10:09:15)
Milá Mochanko, to je výborné, našla jsi tu správnou diskuzi. Tady určitě najdeš více pochopení. Můžeš dávát dítě na nočník, krmit ho cukrem, solí a medem, nikdo tě asi nebude bičovat. Ta tvoje doktorka je ale divná, že ti zatrhla chodítko.

Milé jarnilky a odpadlé květnovky, hodně zdraví pro vaše děti.

papa
 Dooly. 


Re: Re: Krásné mrazivé sobotní ráno 

(2.4.2005 11:15:53)
A jéje,měli jsme tu revizi:-)
 Dooly. 


Re: Krásné mrazivé sobotní ráno 

(2.4.2005 11:38:21)
Mochanko a jaké kolo sis koupila,

vikýsek se mi už vzbudil,tak půjdu.

Jen ještě k nočníku..moje Mudr.mi sama od sebe řekla při 8mi měs.kontrole,ať Vikyho začnu dávat na nočník,když dobře
sedí.Nenechat dlouho,nenutit,ale pokud se zadaří,tak hodně chválit.Dělala jsem to už dřív,na něj to funguje a opravdu se směje,když tam sedí.Snad tím předejdu problému jaký máme v příbuzenstvu,kdy začali s nočníkem v 1,75 roce a kluk dnes 2letý 3sice ví,že to na něj jde,co tam má dělat,ale lehne si a křičí kakat kakat,protože chce plenu a na nočník nepujde..A to ho nikdo opravdu nenutil,nenadával,nic.Jeho dvojče v poho chodí.Takže je to opravdu individuáolní záležitost a každá maminka pozná sama,co dítě potřebuje.
K tomu zdraví...jestli mělo být myšleno ironicky,tak třeba tolik oblíbený bílý jogurt nám alergolog ve spec.poradně nedoporuučil.Takže ho nedávám,Viky má opravdu přísnou HA výživu.Ale proč by ho někdo jiný něměl svému dítěti dát,stejně jako med,či lepek,to nevím.U nás je to odůvodněné.Lepek je běžně ovolen dětem od 8mi měsíců.To mi řekla moje Mudr.,ale ta vlastně u revizorky taky neprojde,kvůli nočníku.

Mějte se,jdu vařit a razíme ven.

Papa,Dooly
 Dooly. 


Re: Re: Krásné mrazivé sobotní ráno 

(2.4.2005 11:50:31)
Jé,to vám musím napsat!Viky se naučil dej! a tak mi teď dává kousat svého jablíčka a hrozně se tomu směje,je to krássný!
 Mochanka,Ája04+Káťa07 


Re: Re: Krásné mrazivé sobotní ráno 

(2.4.2005 13:06:23)
Ahoj Dooly a všichni,kteří tu jste.
Anonyma jako revizora si vůbec nevšímám a s anonymy nebavím.Když se neumí přihlásit ke jménu,tak ať sem ani neleze.Proč se s ní vzrušovat.

Tak jsme právě přijeli z plavča.Chodíme každou sobotu,jen jednou jsme nebyli,když měla Andra tu šestou nemoc.Jinak se nemocem úspěšně vyhýbáme a ještě nebyla marod.Jen měla jednou rýmičku.Dneska zvládla plavčo v pohodě.Ani nijak neprotestovala a v pohodě se potápěla a dělala všechny cvičení.Jen je to děsnej divoch,pořád cáká,takže zmáchá nejen mě,ale i všechny okolo. :-)

S nočníkem si myslím Dooly,že máš pravdu.Samozřejmě nevím,proč je nutit tam sedět,ale po přebalení malou taky na chviličku na nočníček posadím,dám jí něco do ručičky a ona dokud jí to baví,tak tam sedí.Potom sleze.A docela se nám čůrání do nočníčku daří,takže chválíme chválíme a chválíme.Máme ten nočník,který zahraje melodii,takže z toho má legraci.Myslím,že to brzo pochopí a v létě zkusíme běhat bez plínky a časem se třeba i naučí si nosit nočníček,když bude chtít čůrat.Takhle to učili naše maminky nás,tak proč to také neučit svoje děti,když už umí dobře sedět a kyčličky a všechno mají v pořádku,že jo?

Co se týče cukru,soli a medu.Cukr nedávám,ani nijak nesolím.Všechno většinou nechám jen na zelenince,na její chuti.Ten med jsem dala jednou či dvakrát měsíčně trošičku na dudlík,když měla malá škytavku a on jí zabral.Nyní už škytavkou ani netrpí,takže med už taky nedávám.Vím,že spousta lidí píše,že je to největší alergen,ale proč jsou tedy kaše s medem povolené již od 6. měsíce? Obecně je známo,že všeho moc škodí,ale od každého přiměřeně věku si myslím,že nemůže ublížit.

Andrejka teď po plavču bude tak hodinku a půl spát,takže musím uklidit ten binec,co tu po nás z rána zůstal,než se vrátí pán rodiny z práce :-)

Přeju,ať se dortíky hezky podaří.Já bych si na to asi netroufla.Dřív jsem miláčkovi hodně pekla a i dorty dělala,ale tak nějak teď když vařit musím a péct,tak mě to nebaví :-(

K obědu udělám zapečené brambory a bude zase jídlo na 2 dny :-)
 Mochanka,Ája04+Káťa07 


Re: Re: Krásné mrazivé sobotní ráno 

(2.4.2005 13:08:08)
Jo kolo mám objednané.Je to Author Thema.Myslím,že je to cross,ale má to užší gumy spíš na silnici.Je to druhé nejlevnější od Authora,ale prý je dobré.Dostanu ho od našich k 25tinám.Už se těším,jak budeme jezdit na výlety.Zkoušela jsem kamarádky kolo se sedačkou a Áje se to moc líbí :-)

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.