| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Krásné jaro

 Celkem 7 názorů.
 Monika+Anetka 20.10.2004 
  • 

Krásné jaro 

(1.4.2005 20:09:33)
Také se přidávám k přání krásného jara. My s kyčlemi neměli prakticky žádné problémy. Při první prohlídce nám řekli ještě 1 plenu, ale při druhé už nic.
Ludvinko: vstávání po 3 hodinách je bááječnéé. Já vstávala po 1-1,5h a i přes den jsem takhle kojila, takže mi ted dr. doporučil dávat 1x denně večer nutrilon mlíko. Potom kojím až za 3-4h.
Zuzi, jakpakto, že jsi byla ve čtvrtek v lékárně? :o)))
Aetka dělá pokroky, už si strká nohy do pusy a když ji mám svlečenou tak v leže na bříšku se otáčí za hračkami, takže pak se dokáže otočit o 360 stupnů. Zatím neleze, ale začíná zvedat zadeček, tak myslím, že to nebude dlouho trvat.
 ZUZKA, Máťa & Adámek 


Re: Krásné jaro 

(1.4.2005 22:47:16)
Mini,
jakpakto, že víš, že jsem byla ve čtvrtek v lékárně? Ty jsi tam snad byla taky, obsluhovala jsem Tě?
Vzhledem k pokrokovosti zdravotnických oborů jsem se obávala příchodu až po dvou mateřských, a tak chodím oprašovat na dvě odpoledne v týdnu.
Pokud tam zase příště namíříš a já tam budu, měly by to být čtvrtky, tak se mi přihlaš, ráda Tě poznám osobně, pokud chceš.
Hezké jaro, Zuzka
 Monika+Anetka 20.10.2004 
  • 

Re: Re: Krásné jaro 

(2.4.2005 22:56:21)
Zuzi, já tam sice byla, ale to jsem nevěděla, že tam jsi. To až švagrová mi řekla, že tě tam viděla. Jenže už jsem se tam nedostala. Taky bych tě ráda poznala. Třeba to výjde příště. Já bývám ve městě podle manželovy potřeby a nikdy nevím dopředu který den to bude. A co Máťa? Jaké dělá pokroky?
 ZUZKA, Máťa & Adámek 


Máťa 

(3.4.2005 11:21:37)
Moni,
ikonky jsi si určitě všimla, tak to je naše slečna jednoroční, narozeninová.
Velký pokrok nás potkal na Neděli velikonoční, kdy Martinka udělala své první tři krůčky. Je to hrozná legrace, protože si samozřejmě není jistá a různě balancuje. Vypadá jako opilá, ale snaží se. Nicméně, když potřebuje někam, vezme to po čtyřech, to je rychlejší a bezpečnější.
V kočáře už nechce moc být.
Prosím, připoměň mi jméno tvé neteřinky, nechci se vyptávat švagrovky, třeba by jí to mrzelo, že to nevím.
Přeji hezkou neděli, my odpoledne jedeme ke tchánovcům do Hnanic.
 Monika+Anetka 20.10.2004 
  • 

Re: Máťa 

(4.4.2005 22:05:41)
Tak to gratuluji k prvním krůčkům. Je to s nimi hrozná švanda a za pár let budeš ráda když chvilku posedí :o)) . Jak jste oslavovali narozeniny? Neteř se jmenuje Michalka. Ta už taky začíná chodit a kočár taky není její oblíbený.
My ted strašně špatně spíme v noci. Málá se budí každou chvíli a brečí. Nevím jestli je to tím, že má rýmu, nebo zuby, nebo bříško. Když je u mě v posteli tak se sice na chvíli zklidní, ale ze spaní zase kvílí. Abych ji uklidnila dám ji trošku napít z prsa ale zase mám bradavky děsně zrasované, takže trpím tak i tak.
 ZUZKA, Máťa & Adámek 


Re: Re: Máťa 

(5.4.2005 9:25:43)

 ZUZKA, Máťa & Adámek 


Re: Re: Re: Máťa 

(5.4.2005 9:32:47)
Naše první narozeniny jsme slavili na třikrát, ale docela se to podařilo. Martinka se vždy vyblbla a večer padla za vlast. Dort jsem jí nechala dělat u Janatů v Hloubce a byl úžasný. Když jsem Máťu pobízela, aby ho ochutnala rukou, tak se jí do toho moc nechtělo, asi jí ho bylo líto. Dostala odstrkovadlo, krásné červené auto, houpačku, výbavu na písek, nějaké oblečení, magnetickou tabulku na kreslení a plyšového slona.
K tomu spaní bych řekla jen to, že to mohou být skutečně zuby. Když nám lezla první jednička, kňourala ze spaní asi 14 dní, než se prořízla. Nestýská se jí třeba po dudlíku, který jí vypadl při spaní? Nebo není zvyklá na tvé prso? Zvyk, který chybí probouzí ze spaní. Alespoň slyšela jsem to tak.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.