| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

:))

 Celkem 4 názorů.
 iveta34 


:)) 

(1.4.2005 19:54:47)
Hlásíme návrat-nějak jsem se od neděle nedostala k pc-navíc stejně net blbnul-takže jsem teď musela přelouskat ty hory příspěvků.
Co se týká toho pobytu-tak když pominu tu bandu tady doma(která by pošla hlady)tak máme stejný problém-taky mám manžela co si vydělává podnikáním-takže daně.Zaplatila jsem Chorvatsko,dětičky potřebovaly nové jarní botky atd.Sice by se na to ještě našlo-ale navíc jdeme 7.4 na to hnusný očkování-tak nečekám nic dobrýho!Ačkoli kdoví jak to dopadne-v úterý jsme byli u mudr. máme rýmu a kašel-tak možná spíš než očkování budem pořád nemocní.

Bětunce taky držíme palečky ať je líp-i dospělýho střevní problémy ničí-natož prcka:((

Evi-ty brzdi-nebo se upracuješ:))Než jsem tě virtuálně poznala myslela jsem si,jak jsem děsně pilná a co toho zvládnu při třech dětech udělat-jo-teď mám pocit že nedělám nic:))

Jinak my k motorkářům nepatříme-na autíčku jezdíme zásadně dozadu a na motorce stojíme na místě!
Zato houpačku má u dětí v pokoji a nejraději by na ní i spala:)
Teď u nás vede kočárek má dvoje golfky a trojkombinaci-tak pořád tahá panenky:)
U našich teď na velikonoce dostala chou-chou a je z ní celá pryč.pořád jí krmí a cpe jí dudel-líbí se jí jak u toho panna mlaská.Akorát když jí začne řvát-tak Kačka spustí taky jekot-protože ještě neumí ten správnej chmat aby jí utišila.Ovšem řeknu vám-občas jsem ráda že má panna čudlík on-off:))

Tak-půjdu hodit dítě do duchen-taky na mě leze rýma a bolí mě slušně hlava.Všem hezký večer a klidnou noc:))
 .............. 
  • 

Re: :)) 

(1.4.2005 21:05:15)
NERUŠIT
 Pejska 


Re: Re: :)) 

(1.4.2005 21:43:46)
Už se nedivím, že dosáhne na kliku u dveří, dyť je to velkej chlap!

Ivetko, ty snad kvůli mě chytíš nějaký komplex - opovaž se. Nejlíp uděláš, když tu virtuální známost změníš na osobní a bude po komplexu. Doufám, že další cesta na Moravu bude se zastávkou v Tisové - manžu pošli za kamošem do Sloupnice, dokud je tam ještě co tam má být. Může se stát, že z celé vesnice bude zanedlouho jedno velké staveniště - krajská vláda tlačí na to, aby tudy vedla rychlostní komunikace navazující na dálnici z Prahy do Hradce. Hezká představa pro motoristy, pro nás o trochu míň. Takže doufám, že nahlásíš příští termín a z té I/35 za Mýtem odbočíte k nám. I když takový seznamovací týdenní pobyt v Hartmanicích by taky nebyl k zahození. Ale já vím, tintili teď nejsou. Takových známých, co jezdí na dovču každé dva měsíce (viďte holky), mám jen pár a obě jsou z Prahy.
 Ella+ 


Re: Re: :)) 

(1.4.2005 22:05:58)
Já bych tohle dítko typla na Káju,ale protože se v těch blond hlavičkách přestávám orientovat tak se omlouvám pokud se pletu.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.