| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

:))

 Celkem 4 názorů.
 iveta34 


:)) 

(1.4.2005 19:54:47)
Hlásíme návrat-nějak jsem se od neděle nedostala k pc-navíc stejně net blbnul-takže jsem teď musela přelouskat ty hory příspěvků.
Co se týká toho pobytu-tak když pominu tu bandu tady doma(která by pošla hlady)tak máme stejný problém-taky mám manžela co si vydělává podnikáním-takže daně.Zaplatila jsem Chorvatsko,dětičky potřebovaly nové jarní botky atd.Sice by se na to ještě našlo-ale navíc jdeme 7.4 na to hnusný očkování-tak nečekám nic dobrýho!Ačkoli kdoví jak to dopadne-v úterý jsme byli u mudr. máme rýmu a kašel-tak možná spíš než očkování budem pořád nemocní.

Bětunce taky držíme palečky ať je líp-i dospělýho střevní problémy ničí-natož prcka:((

Evi-ty brzdi-nebo se upracuješ:))Než jsem tě virtuálně poznala myslela jsem si,jak jsem děsně pilná a co toho zvládnu při třech dětech udělat-jo-teď mám pocit že nedělám nic:))

Jinak my k motorkářům nepatříme-na autíčku jezdíme zásadně dozadu a na motorce stojíme na místě!
Zato houpačku má u dětí v pokoji a nejraději by na ní i spala:)
Teď u nás vede kočárek má dvoje golfky a trojkombinaci-tak pořád tahá panenky:)
U našich teď na velikonoce dostala chou-chou a je z ní celá pryč.pořád jí krmí a cpe jí dudel-líbí se jí jak u toho panna mlaská.Akorát když jí začne řvát-tak Kačka spustí taky jekot-protože ještě neumí ten správnej chmat aby jí utišila.Ovšem řeknu vám-občas jsem ráda že má panna čudlík on-off:))

Tak-půjdu hodit dítě do duchen-taky na mě leze rýma a bolí mě slušně hlava.Všem hezký večer a klidnou noc:))
 .............. 
  • 

Re: :)) 

(1.4.2005 21:05:15)
NERUŠIT
 Pejska 


Re: Re: :)) 

(1.4.2005 21:43:46)
Už se nedivím, že dosáhne na kliku u dveří, dyť je to velkej chlap!

Ivetko, ty snad kvůli mě chytíš nějaký komplex - opovaž se. Nejlíp uděláš, když tu virtuální známost změníš na osobní a bude po komplexu. Doufám, že další cesta na Moravu bude se zastávkou v Tisové - manžu pošli za kamošem do Sloupnice, dokud je tam ještě co tam má být. Může se stát, že z celé vesnice bude zanedlouho jedno velké staveniště - krajská vláda tlačí na to, aby tudy vedla rychlostní komunikace navazující na dálnici z Prahy do Hradce. Hezká představa pro motoristy, pro nás o trochu míň. Takže doufám, že nahlásíš příští termín a z té I/35 za Mýtem odbočíte k nám. I když takový seznamovací týdenní pobyt v Hartmanicích by taky nebyl k zahození. Ale já vím, tintili teď nejsou. Takových známých, co jezdí na dovču každé dva měsíce (viďte holky), mám jen pár a obě jsou z Prahy.
 Ella+ 


Re: Re: :)) 

(1.4.2005 22:05:58)
Já bych tohle dítko typla na Káju,ale protože se v těch blond hlavičkách přestávám orientovat tak se omlouvám pokud se pletu.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.