| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ahojky

 Celkem 2 názorů.
 Vlasinka 


ahojky 

(1.4.2005 13:41:32)
Ahoj holky,

tak jsem se vrátila ze města, sešla jsem se s jednou holčinou, která má termín den po mě. Seznámily jsme se přes net. Pokecaly jsme, máme stejné zážitky a problémy. Taky mi půjčila super knížku, kde jsou fotky mimi z ultrazvuku v jednotlivých týdnech.

Gábi - Martin chodí skutečně v Neštěmicích. Myslím, že pí učitelka je dobrá, snaží se neučit tvrdě podle osnov a vymýšlí různé věci, ale prostě to teď nějak nezvládá. Co vím, má tam ještě jednoho dysgrafika.
Od psycholožky jsme dostaly pokyny jak pracovat, které jsme paní učitelce dali. Nevím jak podle nich jede. Z Martina toho moc nevytáhnu.

Ivuš - my jsme na tom stejně, Martin je chytrý, má samé jedničky, teď měl 2 z Vv, protože dostal 5 za zapomínání pomůcek a není žádný světoborný malíř. Jinak co říkala i paní psycholožka má nadprůměrné znalosti, takže se stejně jako váš klučina nudí a nedává pozor. Pak když je napomenutý, tak ještě řekně, že nemusí dávat pozor, že to umí a už si nese poznámku. To bylo ale od vychovatelky, která suplovala. Ta ho nezvládá vůbec. To bylo vloni a letos když zastupovala, tak během týdne byl neukázněný a drzý a neměl úkol.
Jinak hrazdička je moc hezká.

Severko - jídlo ti v Severu dají bez problémů s sebou. Já jsem si tam vždycky chodila pro ty jejich nudle.

Darčo - já jsem taky něco ve škole - na střední i na vejšce brala (sice nemám přímo VŠ peďák, jen střední a pak sociální větev) a i teď jsem nastudovala různé články a rady, ale je to jiné, když má člověk takové svoje dítě. Bere to jinak. Ale určitě budu ráda za rady.

Jdu se podívat na vaše fotky a jestli se tam vložila včera ta moje, nějak mi to spadlo a pak jsem to už nezkoušela.

Hezké vycházky, je tam nádherně pabakuku 


Víkend 

(1.4.2005 13:50:27)
Přeji vám krásný víkend, já jdu vypravit Kubíka na tu aprílovou noc ve školce. Mějte se pěkně, sluníčko ať nám vydrží a já v pondělí přidám nějaké ty fotografie do alba, přinesu si to na čudlíku z domova a nakopíruji.
Ahojky
Jo nudle ze severu taky můžu:-)
Hrazdička je moc pěkná, měli sjme podobnou a byl s ní úspěch, Kubík se zabavil :-)

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.