| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pátek

 Celkem 4 názorů.
 Jana,Janka(08/04) Tomi(10/06) 


Pátek 

(1.4.2005 13:18:50)
Naše slečna si to mastí po celém bytě. Včera se dlouho hrala u zrcadla a stále se snažila olíznout. Akorát občas dala tu hlavinku k zrcadlu moc prudce a ťukla se. Poplakala, ale neodradilo jí to od dalších pokusů. Včera cestou od doktorky jsem zašla k těm novým bytovkám (žlutá a oranžová) na ulici tuším V lázních. Byly tam už maminy s dětma v písku, ale mě se zdá, že zem ještě musí být studená. Co si myslíte?

Valeri: kočárek je nádherný. Červená a černá to jsou moje barvy, ale po úporném snažení kolegu a kamarádek se v poslední době se snažím zařazovat si do šatníku spíš jiné barvy, aby to nebyl takový stereotyp. :-) Jo a doktorka má dnes dovolenou, zastupuje ju Dr z Malých Břežan - ale jenom 9-12, takže je stejně pozdě, škoda, že jsem to četla tak pozdě.

Vlasto: co zub, už je to v pohodě?

Rendo: my se ještě neznáme, ale to napravíme na srazíku, ne? Látkových plen mám 10 ks malých a 20 ks velkých. Plena je všestraně využitelný materiál. :-)

Zuzko: nakonec to šestá nemoc nebyla. Moč měla v pořádku a poobědě už neměla ani teploty, měřila jsem jí každou chvíli. PObudová říkala, že asi reakce na očkování. Měla šetrnou vakcínu (Infanrix) a poprvé a podruhé jí nebylo absolutně nic. Až teď. Pobudová říkala, že se to stává u toho Infanrixu velice-velice-velice zřídka. Hm. Doufám, že s dalšími očkovaními nebudou problémy. S tím srazíkem počítáme. Kdyby Ti nešla zmenšit tá fotka tak mi ji pošli mailem a já ji zmenším v Adobíčku.
 Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 


Re: Pátek 

(1.4.2005 13:43:47)
Ahoj holky,
díky za rady ohledně plen, teď už je jen sehnat. Zkusim se zeptat v Hypernově, asi tam o víkendu budem muset na nákup :o(( ale zase uvidim lidi :o))))
Zuzko, tak ten Dr. byl zrovna ten hodnej, já určitě narazim na tu hrůzu co předloni.
Holky na kdy domlouváte ten srazít? spíš dopoledne, odpoledne? Ráda bych se přidala jen doufam že mi do toho na poslední chvíli neskočej truhláři nebo tesaři. Jediný co zatim vím je že jdu ke kadeřnici ve čtvrtek odpoledne.
Jani a ty bydlíš kde jestli můžu sondovat?
 Jana,Janka(08/04) Tomi(10/06) 


Re: Re: Pátek 

(1.4.2005 13:54:09)
Rendo, bydlíme kousíček od Zuzky :-). A ty?
 Renda-Verča 05,Kája 07,Luca13 


Re: Re: Re: Pátek 

(1.4.2005 14:02:08)
bezva, já bydlim na začátku Jesenice, (blíž k Praze) jak Renix stavěl a staví ty velký žlutý řadovky.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.