| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

RE:Ultrazvuk

 Celkem 4 názorů.
 xeník 


RE:Ultrazvuk 

(1.4.2005 10:49:29)
Jak se rozhodnout.8.4 mám objednaný termín ultrazvuku už od ledna v nemocnici.A 12.4 mám jít ke svému gyn.dr. a on mi řekl že mi udělá ultrazvuk taky.A dosud jsem chodila jen do nemocnice.Jsem v nemocnici spokojená dobře mi vše ukáže i fotky jsou super.Co byste uděli vy šli byste do nemocnice na ten ultrazvuk nebo ne.Vím že k doktorovi jít musím.
 Ája 
  • 

Re: RE:Ultrazvuk 

(1.4.2005 12:24:54)
Já teda nevím,jak probíhá Tvé těhotenství,ale myslím,že by Ti bezdůvodně nedělali plno ultrazvuků,pokud o sobě navzájem vědí a pokud ne,tak bych to řekla svému lékaři,který Tě má pod dozorem a věřím,že se na něčem rozumném domluvíte,nehledě na to,že(alespoň já si to myslím)jsou ultrazvukový přístroje téměř stejný a tudíž bych předpokládala fotky z nich stejně kvalitní.Měj se hezky,Ája.
 xeník 


Re: Re: RE:Ultrazvuk 

(1.4.2005 19:21:31)
Ajo moje těhotenství probíhá bez problému.Od začátku těhotenství mě doktor posílal do nemocnice.A když jsem byla v lednu ve 20 týdnu na ultrazvuku v nemocnici tak mi napsali další datum 8.4.A můj doktor mi včera oznámil že mi udělá ultrazvuk on 12.4 i když ví že mám v nemocnici už datum stanoven.A je vidět že u sebe v ordinaci ten přístroj nemá dlouho protože co tam chodí jsem ho uviděla poprvé teprve před měsícem.Ale všimla jsem si že nemá tiskárnu když bych chtěla fotku.A to já bych ji chtěla když to bude asi už poslední ultrazvuk.Když jsem ve30 týdnu.
 Ája 
  • 

Re: Re: Re: RE:Ultrazvuk 

(1.4.2005 20:05:42)
Tak mu to takhle řekni a pokud se nedohodnete,tak já bych se snažila prosadit to co chci já,však těhotná nejsi každou chvilku.Známá(v Praze)chtěla natočit 3D ultrazvuk,ale bála se o to říct,pak litovala.Tak se neboj,ať nelituješ.Pa Ája.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.