| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

pátek

 Celkem 2 názorů.
 Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 


pátek 

(1.4.2005 8:29:51)
tak jsem tady ještě a Vy asi chrupkáte....musím jít nakrmit koně...už dole mlátěj na dveře...

jak se dává do ikonky fotka?dala bych si tam nějakou fotku Elišky,ať je změna...moc jsem se nad tím tenkrát nezamýšlela a dala jsem tam tuhle dudlající...vím,jak se dostanu na změnu,ale to musím mít zmenšenou fotku?někde na internetu?
 Valeri, Davídek 5/04 


Re: pátek 

(1.4.2005 11:56:10)
Zuzko,máš pravdu,dneska jsme chrupkali až do devíti.:-)))
To bude tím že večer usnul tak pozdě.
Změna ikonky je jednoduchá,buď dáš na hl.straně změna registrace a pak změna ikony,nebo když vkládáš příspěvek,vpravo máš nabídku-změňte si ikonu.Pak dáš procházet(najdeš si kde máš fotku uloženou u sebe v počítači).Pak dáš jen uložit.Já dávala částečně zmenšenou,ale nevím jestli musí být.Na velikost ikonky se ti zmenší automaticky.
Jsem nervní,Davídek se občas rozkašle jako když ho něco dráždí.Možná sliny,nevím.Nechci mu něco zanedbat.Tak volám doktorce,že bychom se dnes stavili,jak tam jsou,a nikdo to nezvedá.Nechci ji shánět o víkendu.Přitom by tam měli být od 11 do 14.
Rendo,ty jsi se ptala na plínky.Měla jsem jich 20 a ješte 10 jsme dokupovali.Měla jsem hroznou spotřebu.Dávala jsem je na přebal pult pod Davídka při přebalování a on při každém čůral nebo kakal,většinou oboje.Měla jsem sice ty jednorázové přebal.podložky,ale to bysme se nedoplatili.(10kusů asi 100,-)TAk jsem na ně dávala ještě plínu.A těch velkých osušek mám 5.Jsou fakt super,lepší než froté.Užasně sajou.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.