| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ikonka

 Celkem 20 názorů.
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


ikonka  

(31.3.2005 22:36:49)
čau, měníme ikonku...Takhle Š. maluje prstovýma barvama...
Dobrou noc.
Š.
 17.6modrasek13 


Re: ikonka  

(1.4.2005 9:22:43)
Štěpánek je kouzelný.... U nás při takových akcích jsou děti čisté, odnáší to nábytek a stěny....
Pavel byl před 10 lety na sekání, bylo by všechno v pořádku, ale neposlechl doktory, tak mu to moc nepomohlo. Tenkrát byl asi týden v nemocnici.....

Květuška se dívá kolem sebe, když někde jdeme... Otáčí se, kouká všude možně, jen ne na cestu. Lojzík je bez teploty, konečně. Tak asi v pondělí už půjde do školy.

Jinak sleduji diskusi na Dubňátkách 05, už je tam dost miminek a dnes budou asi tři... Martina je nějaká nemocná.
Jsem nervozní z té práce, ještě nevolali, v noci špatně spím, zdá se mi o tom, ale myslím že z toho nic nebude.
Krásný víkend....
 Radkaj - holčička, 27.11.01 


Re: Re: ikonka  

(1.4.2005 12:12:21)
honey, díky moc za kontakt, na pedikuře jsem byla naposledy před dovolenou, tedy na konci ledna... Ach jo. Ale už jsem na ni myslela... :o)

Včera jsem byla na jednom pohovor na práci na půl dne, peníze nic moc, ale flexibilní, NEVADÍ jim, že mám dítě - ano někdo takový existuje, tak uvidím, musím zvážit všechna pro a proti...

Zítra jedeme na ty hory, tak tu balím jak vzteklá, krám je daleko, takže i jídlo... no děs. Ale už se moc těším.

Musím pro Ani do školky, takže večer zase ahoj!
 17.6modrasek13 


Re: Re: Re: ikonka  

(1.4.2005 14:12:14)
Krásné odpoledne
Čekání, napětí a nejistotu mám za sebou. Nezvládla jsem to a zavolala jim. A mám jistotu, že můžu hledat práci dál. Neuspěla jsem protože dali přednost těm kteří už mají zkušenosti. A je to jasný. V naší skupině bylo 8 lidí, z toho asi 4-5 už v oboru pracovalo, ale na živnosťák. Teď mají práci 3 na HPP.
Jsem nešťastná, mám takové divné pocity... Na tom výběrovém řízení nás ujišťovali, že se nemáme čeho obávat, ale teď mi to připadá jako komedie a odrazuje mě to od dalšího hledání práce. Ach jo-----
Zase mě přepadla taková nálada, že zapracujeme na třetím mimi, ale jakou šanci budu mít za další tři roky? A se třemi dětmi?
Nechci kazit náladu, protože venku je krásně, i když jen 5 stupňů,,... Ale potřebovala jsem se vypsat.............
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


Re: Re: Re: Re: ikonka  

(1.4.2005 14:31:39)
Květo, úplně Tě chápu, já jsem taky nervózní! A to jsem na tom asi trochu líp oproti Tobě, protože jsem neměla tak dlouhou pauzu. Ale v žádném případě se nenech odradit a zkoušej to dál. Ber to tak, že můžeš absolvovat devět konkurzů a vyjde teprve ten desátý.

Radko, užijte si hory!

Dnes jsem se na ty bylinky nedostala, je mi nějak divně: brní mě hlava. Asi to zní divně, ale od páteře cítím takové brnění až na hlavu. Jeslti to je reakce na antibiotika? No, tak jsem radši doma, kdyby něco.

Tak zatím, Š.
 Léňa-Honzík12/11/01,Jessica95 


Re: Re: Re: Re: ikonka  

(1.4.2005 14:49:30)
Ahoj holky,
Květo to je mi líto ,že to nevyšlo ,nezoufej ono se něco najde .Teď je to s prací blbý asi všude ,ber to z pozitivnější stránky ,ještě si můžeš v klidu užívat dětí ,pak už to bude kolotoč...

Mě volala dnes z práce účetní prý z pověření ředitele a ptala se mě jestli nechci nastoupit už teď ,že mají podstav a budou muset přibrat někoho novýho.Řekla jsem jí ,že pokud to není problém tak bych ještě zůstala doma do listopadu jak jsme se původně domluvili.Mám teď obavy ,že když budu časem potřebovat něco po ředitelovi tak mi nevyjde vstříc .Kdyby Honza chodil v pohodě do školky tak bych o tom vážně uvažovala ,ale takle bych z toho měla nervy.Navíc dělám v třísměnném provozu a žádné úlevy nehrozí.

Včera jsem byla na koncertu Dana Bárty ,byl úžasný ,moc jsem si to užila.Už jsem potřebovala někam vypadnout na chvíli od dětí pač už hrozil syndrom vyhoření ,včera malý opět porazítkoval nedávno vymalovanou zeď ,to je každý den něco vždycky něco zlikviduje.Máme doma jenom my takového kazisvěta nebo to dělají i ostatní děti?

Radko,užijte si hory a vraťte se vcelku!!
Štěpánko ,držím palce ať to v práci dobře dopadne a taky ať je ti líp!!
Mějte se všichni hezky ,přeju příjemný víkend!

 Markys 


A je tu pátek.. 

(1.4.2005 18:10:59)
Ahoj holky,

tady je teď docela horko, ale ráno byla pěkná kosa... No jo ještě chvilku si počkáme:-).

To je mi líto Květo, ale taky bych zkoušela dál. Uvidíš..

Štěpánko, moc Ti držím palce, ať to dopadne.
Napadá mi, že jsem si hodně kupovala bylinky a hlavně směsi na kraji Dlouhý, skoro u Staromáku. Snad to tam ještě je, nebyla jsem tam asi rok.

Holky, myslete na mě v pondělí, vracím se do práce. Dneska mi doktorka skoro po čtyřech měsících ukončila neschopenku. Tak doufám, že budu v pohodě.... Občas jsem tam sice zašla, ale... Budu snad moct chodit domu ve tři, tak abych malou stíhala vyzvednout ze školky. A to si představte, že jak tam děsně ráda spala, tak tenhle týden se začala trochu vzpouzet a poplakávat, ach jo, v pravý čas... Doufám, že to přejde. A taky uvidím, jak to ponesu já:-), ráno jí pomalu neuvidím...

Docela ráda bych už uklidila velikonoční výzdobu, ale Klárka mi to nechce dovolit, budu muset vymyslet něco jinýho:-). Nenapadá vás něco? Zatím jsme nakoupili tulipány, ale ty se staly součástí velikonočních kytek:-).

Radko, užívejte si na horách!

Holky, hezký zbytek dne! A víkend!

 honey 


Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(1.4.2005 18:12:52)
Ahoj holky,

hurá, hurá, zítra je víkend, už se nemůžu dočkat :)

Štěpánko, pokud Tě opravdu čeká sekání dutin, tak to Tě opravdu lituju! Dělali to mojí ségře, a říkala, že to dost bolelo, ale co je důležité, moc se jí po tom ulevilo.
Jinak nová ikonka Štěpána vypadá super, tak kreativně :)

Radko, no nemysli si, že na tu pedikúru jsem přes zimu chodila :) Vzpomněla jsem si na ní až teď, a na starém místě mi řekli, že tam končí, má dovolenou, a po ní už nastupuje na novém místě. Jdu tam ve středu, už to potřebuju jak prase drbání :) Už jsi rozhodnutá s tou prací?

Květo, nevzdávej se! Nevyšlo to teď, vyjde to příště!

Léňo, taky se přidávám ke kazisvětům, teda spíš Adélka. Jak je teď doma, tak se strašlivě nudí a dělá psí kusy (jak už jsem psala - používá mé šminky, vysypala odpadkový pytel uprostřed kuchyně ...; ovšem včera mně odrovnala úplně! Koukáme večer na zprávy, dítě si něco dělalo v pokojíku (aspoň jsme si to mysleli), a najednou přišla s mou čočkou na oči v ruce a se slovy: "Tu druhou jsem nenašla". Já fakt myslela, že jí zabiju ..... ty čočky jsem měla na sobě asi dvakrát :( Nic se nedalo dělat, dostala na zadek. Zato dnes to bylo (podle manžela, který jí celý týden hlídá) úplně jiné dítě - hodné, milé a poslušné :))))

Na manžela něco leze, tak jsem zvědavá, jak dopadne náš víkend :)

Vám všem přeju krásný a sluníčkový víkend!
 honey 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(1.4.2005 18:19:36)
Markys, řeším stejný problém s tou výzdobou :) Adélka odmítá možnost sundat králíčky a kuřátka a vajíčka, tak to ještě nějakou dobu nechám. Bohužel mne nic nenapadá, ale od pondělí (doufám) začne Adélka znovu se školkou, tak se jim tam mrknu na ozdoby :)
 Radkaj - holčička, 27.11.01 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(1.4.2005 20:39:21)
jé honey, já to u vás úplně vidím, taky nosím čočky, tak se dokážu vcítit... Aninka mi vždycky ráno chce vylejvat, tak musím hlídat, aby mi to nevylila i s čočkama, tak vždycky opakuju - ještě NÉÉÉ ještě NÉÉÉÉ až maminka dovolí... je to psina. Ale fakt je, že člověk musí nějak zasáhnout, jinak by nám z toho pak udělaly (ty děti) kůlničku na dříví...

Co se týče práce, tak mám ještě nějaké "želízka v ohni", jedna práce o kterou bych FAKT stála, tak zatím čekám na pozvání na pohovor... Jsem pověrčivá, tak zatím pšššššššššššššt... pak vám vše povím.

Jdu dobalit a zítra vyrážíme, mějte se fajn...
 Janna + 2 berušky 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(2.4.2005 11:04:15)
Chachacha Honey, chápu, taky mám čočky, (koukám je nás víc ;o)), já je mám hooodně vysoko v koupelně :o)

Tak mám byliny, čistící čaj s červenou řepou, docela jde, pak sušenou syrovátku, prý to má chutnat jako sunar, nevím, jak chutná sunar, ale tohle teda nic moc :o/ a pak mám vlákninu Psyllium a to je teprve hnus :o( no a pak normoš kopřivu, prý když se to takhle spojí, přispívá to i ke snížení hmotnosti, což potřebuju jak sůl, dnes mám k obědu rýži se zeleninou........
 17.6modrasek13 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(3.4.2005 7:51:18)
U nás výšky nejsou problém. Lojzík už Květušku spolehlivě naučil jak vylézt na skříň, ale dolů neumí, v koupelně si stoupnou na vanu, nebo zavřou záchod a vylezou tam....Pavel říkal že dáme na skříně zámky, ale to zas já nechci, Děti ví kde smí a kde jen s našim svolením.
Kdyý jsem byla v Jeseníku minulý týden, tak jsem spoustu času trávila hledáním Květušky po baráku... Ona to brala jako bezva hru na schovku, na mé volání neodpovídala.... A když vím že je doma a je klid, tak to znamená, že něco vyvádí.... Však taky zlikvidovala většinu sladkostí, které byly nachystané na velikonoce a byly dole na míse . Ještě že si neotevřela ten alkohol..... Protože jí nic nevadí - zkouší. Lojzík přivoní a protože to smrdí, jde pryč....
Jinak přeji krásnou slunečnou neděli....
My jsme měli v domě celkem divokou noc, jeden soused zbil svou rodinu tak že museli jet do nemocnice.... Je to debil. No my v našem vchodě máme samé alkoholiky a pitomce.
 Daggy, Viki + Bety 30.5.05 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(4.4.2005 17:13:34)
Čau holky,

no to je děso, mít takové sousedy Květo, u našich v baráku je takový páreček jeden jediný a úplně to stačí. Zlatý náš malý domeček. A s tou prací nezoufej, byla bych taky zklamaná, ale musíš jít do další. Zní to smutně, ale třetím mimi to asi fakt nevyřešíš a po třech letech zhoršíš.
Kontaktní čočky jsem nosila taky, teď jsem "olaserovaná", už jsme tu o tom psali. Viktorka mě momentálně vytáčí svým velmi flegmatickým přístupem ke všemu, včera byla v pyžamu až do oběda, dnes jsem ji potřebovala ráno dopravit k babičce a musela jsem utéct k autu, jinak bych ji nikam nedostala. To zas bude horor příští týden do školky.
Ve čt.jdu do poradny, tak jsem zvědavá, co Betyna na to.
D.
P.S. U nás jsou taky vajíčka v květináči vesele dál.
 Martina+Madlenka+Kačenka 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(4.4.2005 17:25:39)
Ahoj holky. Daggy, musím se přiznat, že mě Madlenka teď neskutečně vytáčí - s koncem těhotenství opravdu trpělivost žádná :-(((.

Květo, naprosto souhlasím s Daggy - práci třetí těhotenství nijak nevyřeší a do budoucna celou situaci zhorší. Možná to ode mě bude znít trochu divně, ale upřímně řečeno se divím, že chceš mít třetí dítě vzhledem k tomu, co jsi psala o manželově přístupu k výchově Lojzíka a Květušky.... Navíc si opravdu myslím, že tři děti jsou dost nákladná záležitost - teď to ještě jde, když jsou malé, ale až vyrostou a všechny budou chodit na různé kroužky apod. a nebudou moct po sobě věci dědit, tak už to je asi docela síla.
 honey 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(4.4.2005 18:36:10)
Ahoj vespolek!

Hihi, holky, já ani nejsem těhotná, a vytočená jsem natotata :)) Hlavně z Adélky; předtím jsem byla z práce, ale teď mám radost, že nějakou mám :)

Martino, a kdy máš termín? Daggy vím, ta psala, že koncem května, ale Tvůj jsem nějak nezaregistrovala, jenom vím, že je to na spadnutí :)

Štěpánko, tak co, už víš něco?

Květo, určitě si nějakou práci najdeš, nevzdávej se, ale musím se připojit k Martině, že třetím dítětem nic nevyřešíš.

Dneska jsme dostali dopis z Motola, nástup na operaci krční mandle je v pátek 6. května, tak věřím, že v neděli (maximálně v pondělí) bychom mohly jít domů. Docela dobrý termín, ten týden před operací máme vypustit školku, tak Robert zrovna může hlídat, ten další by měl jet na Slovensko, ale to bych si vzala dovolenou. Nevíte náhodou, jak dlouhá je rekonvalescence po odstranění nosní mandle? Já se ještě zeptám na diskusi o mandlích, ale zkouším to i tady.

V tomto bytě máme balkon, sice malý, ale je, takže jsem ho o víkendu zvelebovala, přesazovali jsme jednu kytku, Robert mi tam natáhnul šňůru na prádlo, takže jsme sušili od rána do večera ... to je fakt o něčem jiném, když to prádlo vyschne na sluníčku.

V sobotu jsme byli na Petříně, bylo tam nádherně, dítě sice skučelo, že jí bolí nožičky, ale zvládla to. Namáhavý výstup (prolezli jsme ho fakt celý)jsme pak následně zhodnotili v cukrárně pod Petřínem (doporučuji!)

Tak se všechny mějte hezky!

P.S. Jo, co se týče těch ozdob, tak ve školce mají zatím taky ještě velikonoční :)
 Martina+Madlenka+Kačenka 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(4.4.2005 18:38:47)
Honey, termín mám ode dneška přesně za tři týdny - 25. dubna. Takže už je to opravdu na spadnutí... :-)
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(4.4.2005 18:50:50)
ahoj při pondělku, jsem hotová, dopol. jsme byli v zahradnickým centru pro nějakou kytičku a substrát pro pokojové květiny /já kytky miluju, ale není na ně teď dost času a ani místa/ no a pak 3 hodiny ve Stromovce. Štěpán klasicky na kole, dělali jsme zastávky u každého pískoviště, vzala jsem bábovky, ten už měl po zimě absťák. Musela jsem ho hned vykoupat, jednak byl plný písku, jednak se všude strašně práší.
Zítra a ve středu jde do školky, já jdu do práce ve středu, nevím stále nic. To je nervák!!!
Koukám, že já jediná tu snad nosím brýle! Vy ostatní máte čočky. Já stále nenašla odvahu si to rvát do oka...
Holky, tak si to těhotenství ještě užívejte!
Honey, budu vám v pátek držet palce!!!
Š.
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(4.4.2005 18:54:03)
jo aha, on ještě není květen... takže Adélce budu držet palce za měsic. Jsem fakt dneska už unavená!
Š.
 Markys 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(4.4.2005 19:20:08)
Ahoj holky,

u nás je taky neposlouchání na denním pořádku, občas pěkně zařvu:-(... Hlavně když už jí po stý volám, že jdeme, nebo aby se už dooblékla... Asi to bude podobný...

Dneska mám za sebou první pracovní den, no, nejhorší bylo asi vstávání a pak to cestování, uf, uf... Ráno mi to trvalo přes hodinu... A Klárka ráno plakala, že nechce, abych chodila do práce a byla u ní, no naštěstí jsem to neviděla, ráno jí vypravoval manžel. Pak prý už byla v pohodě. Uvidíme... V práci je sice fajn, ale je mi lehce teskno...

Honey, ten balkón, byť malý, závidím... Taky je fajn, že už máte ten termín.

Taky jsme včera užívali pískoviště, ale taky to potom byla síla, písek byla snad všude... Už jsem to úplně zapomněla.

Teda Martino, to to letí! To máš fakt za chvilku:-)!!!

Jo a když jsem teď byla pro malou ve školce, měnila paní učitelka výzdobu za květinovou, zítra to okouknu.

Hezký večer, jdu čerpat síly na zítřek...

 17.6modrasek13 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ikonka  

(5.4.2005 8:44:53)
Štěpánko, nejsi jediná kdo nosí brýle. Já taky. Mám oční vadu, u které laserová ani jiná operace nejde, tak mi nic jiného nezbývá.

V neděli večer jsme zjistili, že nám dětičky opět rozbily skříň, tak jsme měli práci navíc. Dávám do pořádku letní prádlo a zjišťuju, že Květuška se hoooodně vytáhla a budeme muset navštívit nějaký obchůdek a doplnit, a hlavně boty.

Taky jsme už vyměnili pneumatiky na autě, obě děti pomáhaly.
Včera mi nebylo dobře, Pavel si domluvil výlet, jedna spolupracovnice potřebovala něco zařídit. Přestože věděl od rána, že jsem nevyspaná... protože Květuška vstávala a plakala celou noc, řekl jí že pojede. Chtěla jsem aby jel sám, ale nakonec jsme museli všichni. Nějak jsem to přežila, děti v autě řvaly, chtěly být venku....
On nedokáže říct cizím lidem NEEEE a když potřebuje pomoc, tak se na něj každý vykašle....

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.