| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

burza oblečení

 Celkem 1 názorů.
 Vlasinka 


burza oblečení 

(31.3.2005 21:20:50)
Ahoj holky,

dneska jsem četla v trolejbuse leták, že YMCA pořádá burzu dětského a těhu obleční, botek a hraček. Od 11. do 14. 4. je náběr oblčení a od 19. do 22. prodej v Mateřském centru Pohádka a sklepě Dominikánského kláštera. Já sice nevím kde to přesně je, tuším, že za tržnicí. Tak vám to jen píšu pro informaci, kdyby jste některá chtěla něco prodat nebo koupit.

Jinak mi dneska přišla SMS, že mi od 7. 4. začíná těhu cvičení a to jdeme den předem s Darčou na aquaerobic, tak jsem zvědavá, jaké to bude, tolik aktivit za sebou. Ale moc se těším.

Babička s pomlázkou je super :-)

Jsem dneska nějaká unavená a hlavně mírně ve stresu. Asi vyrostu z našeho Martina. Nosí poslední dobou denně poznámky, že něco zapomněl nebo že je neukázněný a dneska volala dokonce učitelka manželovi a asi 20 min si stěžovala. Už jsme byli u psycholožky, ale řekla jen, že se s ním má pracovat jako s dítětem s LMD - porochu pozornosti, a že je roztržitý a poradila pár věcí, které vůbec nefungujou. Byli jsme tam jen 2x na vyšetření a 1x pro výsledky a tím to skončilo. Myslela jsem, že s ním třeba bude pracovat a ono nic. Akorát nám ještě navrhla, pokud chceme EEG. Na to jdeme ve středu. Nevíte náhodou, jak to chodí u jiných dětí podobně "postižených"?

Jdu se vykoupat a spát. Hezky si povídejte, já to přelouskám ráno.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.