| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

večer

 Celkem 2 názorů.
 Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 


večer 

(31.3.2005 19:17:12)
Brigádu jsem vzala, přemýšlela jsem celou noc skoro jsem ani nespala, to nespím ani tak, ale bude to lepší, aspoň nebude malý na mě tak závislý jak je teď.

Z plavání jsme dorazili v pořádku. Malý je pohodář, dnes ho taťka točil na kameru, tak doufám, že z toho něco bude bylo tam dost šero, praskly jim světla nebo co. Ale je fakt po plavání spokojený, tak například pojedl položila jsem ho do postýlky a teď spí jak zabitý. Zlatíčko moje.

Holky nevíte jak je to když chci ukončit kojení. MUSÍM. Vím že musím doktorovi, ale jsou na to prášky nebo injekce???? Injekce bych nemusela, musím si tam zajít a zeptat se.

Tak hezký večer a pište
 Ivča/Lenka/Emily 


Re: večer 

(31.3.2005 20:07:07)
Reny, to je fajn, že jsi vzala brigádu. Kdyby to nefungovalo, tak s tím můžeš vždycky praštit a trávit doma zase 24h denně ;-)

PROČ MUSÍŠ ukončit kojení????? Kvůli té brigádě??? Nestačilo by jen odstříkat nebo po dobu co budeš mít brigádu mu dát umělé z flašky? Vždyť je to škoda, ne???

Jinak se ukončuje rozumným způsobem tak, že co cca 3 dny nahradíš jedno kojení jídlem (přesnídávka, mlíko z flašky), nejem Karlíček, ale i prsa si musí zvyknout. Prášky na to jsou, ale takhle je to citlivější k tvému tělu...

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.