| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

"neco" na varleti

 Celkem 2 názorů.
 Klárka, syn 12 let 
  • 

"neco" na varleti 

(31.3.2005 18:06:21)
Včera za mnou přišel syn, že ho bolí břicho. Na posteli jsem ho prohmatala, ale nic to nebylo, asi zaražený prdíky. Když jsem byla v tom prohlížení, stáhla jsem mu slipy, že se podívám na pindíka. Naše dětská paní doktorka to při prohlídkách vůbec nekontroluje. Kůžička mu šla stáhnout lehounko, ale když jsem mu prohmatávala varlátka, nahmatala jsem na té užší čási něco. Nevím, jestli to tam má být, nebo ne. Může mi nějaká zkušenější maminka poradit? Předem děkuji.
 Mab 


Re: "neco" na varleti 

(31.3.2005 20:05:11)
Nevím, jak ti odpovědět, tvůj popis je tak trochu o ničem, ale taky co popisovat, když nevíš co, že :-)? Zkus si položit pár otázek a uvidíš: je to oboustranně a stejné?, není tam změna barvy kůže, teploty nebo jinak divný vzhled? jak je to tvrdé? (úplně tvrdé věci na pohmat jsou spíš problém, úplně měkké mohou být nějaká nahromaděná tekutina), bolí to samo nebo na pohmat nebo při zdvižení varlátka blíž k tělu?apod.Doporučuju ošahat i jiného mužského, máš-li příležitost. To cos nahmatala může být nadvarle - to tam být má nebo něco patologického, to bývá spíš jednostranně nebo oboustranně spíš asymetricky.Nebudeš-li si jistá běž za obvoďačkou. To bříško ho může bolet i od varlátka.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.