| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Hubendouři!!!

 Celkem 4 názorů.
 Michelle a Jakub 7/03 


Hubendouři!!! 

(31.3.2005 15:00:35)
Ahoj maminy,chci se zeptat,jestli máte taky tak hubené dětátko jako já?Trochu mě to znepokojuje a musím na to pořád myslet.Kubovi bude 21.měsíců a váží asi 10,5kg i s plenou.Je zdravý a myslím,že mu nic nechybí.Já i přítel nejsme moc velcí,tak ani asi nemůže být Kuba.Jídla sní docela dost.
př.(za den)-ráno-kousek pečiva+100ml mléka,dopol.-ovoce,Oběd-polévka+maso s přílohou,sváča-bílý jogurt200ml+ovoce+děts.sušenky,večer-kaše..A ještě ho 4x kojím přes den.
MYSLÍTE,ŽE SE MÁM KVŮLI VÁZE ZNEPOKOJOVAT???...Dík M. rascal-ka 


Re: Hubendouři!!! 

(31.3.2005 15:16:43)
Marťo, neblázni, Rebeka je 1.7. a má 9,5 kg.
 Jana+3M 


Re: Re: Hubendouři!!! 

(31.3.2005 15:44:24)
Ahojky vespolek,

Marťo, můžu tě ujistit, že já mám taky kluka a nemá ještě ani 10 kg. Jí opravdu hodně, ale prostě všechno vylítá a asi má dobrý spalování. Absolutně nevypadá, že by mu něco chybělo a já váhu nijak neřeším, jsem radši, že je to hubeňour než kdyby tomu bylo naopak.

Syssi, dodatečně vše nej nej k narozeninám a Davča ti teda přichystal pěkný dáreček, ten špacír :o)) Hlavně, že to dobře dopadlo. A co se týká srazíku, tak já si 20.4. znamenám a myslím, že dorazí i ostatní.

No, určitě jsem toho chtěla víc, ale prostě nevim co :o))

Jo, marodům brzké uzdravení.
 Petra (Kuba 2.7.,Anička,Pepík) 


Re: Hubendouři!!! 

(31.3.2005 22:03:49)
Marťo, klííídeček, zrovinka včera jsem Kubu postavila na váhu, lehce oblečen s plínou celých 10,5 kila.....brácha měl v té době min. o 2 kila víc:-)

Jani, koukala jsem do deníčku na fotečky, pěkně to dokumentuješ, jen mi tam nějak chybíš Ty! :o))

Syssi, teda zásobuješ nás tu pěknými infarktovkami! No hlavně že se nic nestalo.........já bych to teda rozdýchávala ještě teď a bulila celej den........

Holky, musím se teda pochlubit, je to tak týden, co v poledne a večer nakojím, dám dudana, položím prcka do postýlky, ocházím a je klid a on si jen tak leží a pak usne........ještě nedávno, pokud nespal, a já jsem šla pryč, tak spustil příšerný řev a hulákal a hulákal klidně i hodinu, takže jsem raději u něj poseděla, dokud neusnul............dnes k večeru jsem mu vysvětlovala, že jeho milovaný "duditek" hodíme zítra do Moravy, že už je velký a světe div se, večer jsem mu ho nedala a on usnul bez něj!!! Fakt čubrním, doufám, že mu to zůstane..............teď ještě ty plíny:o)

O dvouslovných větách si musím zatím nechat zdááááááááát.......leda že by se počítalo pondělní "hody hody":o)

A všichni marodi to teď pořádně vyležte, ať jsme v květnu v plném počtu!

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.